Şimdi Ara

Vestel 55ca9550 curved NETFLiX 2023 ANAKONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.457
Cevap
25
Favori
95.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40 ve 48" ua9300'ler aktif gözlük kullanıyorlar.
  • ANIL.K A kullanıcısına yanıt
    9400 da aktif gozluk diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL.K

40 ve 48" ua9300'ler aktif gözlük kullanıyorlar.

aktif 3D olanlar va panel mi oluyor ?..
  • @qenosit Hocam burada pasif diye gördüm ama sende kontrol et istersen.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=114309540

@Bayberti Evet , aktif 3d olanlar va panel oluyor. Benim 9550 için söylediğim varsayımdı çünkü aradaki fiyat farkının mantıklı bir açıklamasını yapmak çok zor.
  • Sağ olun hocam. Demek ki pasif kimse almadığı için net bir bilgide yok kullanım kılavuzu hepsinde aynı sanırım sadece kapaktaki seriyi güncelleyip içeriğe bakmıyorlar herhalde.
  • bende bu tv den almayı düşünüyordum.. @albani hocam biraz düşündürdü beni.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV halen yok sanırım piyasada. Sır gibi saklanıyor sanırım mübarek
  • Televizyon yok hicbir yerde marmara forumdaki mediamarkta da gittim yok istanbul bilisime mi gideyim ne yapayim.

• Geçtiğimiz akşam ca9550 curve tv me kavuştum.Heyecanla tv mi servise kurdurdum.Özelliklerini kurcalamaya başladım.En başında çift ekran sanırım yok yada ben bulamadım.Daha sonra ses kalitesini test ettim.Ses bence güzel.Görüntü kalitesi curve olduğu için uç noktalarda yanlardan bakıldığında azalıyor.TRT nin smzde 4k yayın yapan kanalını açtım.Fena değildi.
    En önemli nokta
    tv Yi incelerken sanırım 2 saat geçti.2. saatin içindeyken tv bir anda karardı.Alt kısmında bulunan ışıklar da yanmaz oldu.Öyle yaptım böyle yaptım açamadım.Zaten yazılım atılacaktı acaba yazılımsalmı diye düşündüm.
    Servis yakınımız olduğu için bugün sabahtan irtibata geçtim ve tv yi aldılar.Haber bekliyorum.
    Ama sanırım kart falan yanmış gibi bi his var içimde.Çünki fişe taktığımda hiçbir tepki vermiyordu.
    Elektronik bakımından hiç şansım yok.Aklımada alırken gelmedi değil.Çünki tv nin emsali 9500 ler 5400 gibi bir fiyattı.Garipsemiştim.
    Neyse en azından garantide ve en geç yenisi 3 4 günde gelir.
    Ama bir kere hevesim kırıldı.

• Nereden aldiniz?

• Tekirdag da zorlu taç Linen fabrikasında fa fabrika satış mağazasında elektronik üürünlerde satılıyor oradan aldım

• tv den haber geldi.Evdeki priz gevşekliğinden dolayı kullanıcı hatası dediler.Güç besleme kartı yanmış.Bir şekilde garantiye soktuk.Kart gelicek 4 5 gün içinde.
    Bu kadar hassas bir konu olduğunu ilk defa duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevatgungor

tv den haber geldi.Evdeki priz gevşekliğinden dolayı kullanıcı hatası dediler.Güç besleme kartı yanmış.Bir şekilde garantiye soktuk.Kart gelicek 4 5 gün içinde.
    Bu kadar hassas bir konu olduğunu ilk defa duyuyorum.

Evdeki prizi gelip kontrol ettiler mi ?
  • Selam 2999 liraya N11 den sipariş ettim bakalım inşallah pişman olmayız. :)
  • Hayirli olsun, urun geldikten sonra izlenimlerinizi yazin bilgilendirin bizi.

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Ürünü alanlar fotoda paylaşırsa güzel olur.
  • iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Elime geçer geçmez resim ve ilk izlenimlerimi paylaşırım. İyi forumlar.
  • arkadaşlar alanlar foto ekleyebilirmi acaba
  • Vestel efendi ürünü sayfasına sonunda eklemiş

http://www.vestel.com.tr/vestel-4k-3d-smart-55ca9550-140-ekran-kavisli-tv
  • Vestel kendi sitesinde ürünü eklemiş fiyatı da 3599 TL, merak ettiğim CA9500 fiyatı ise halen kendi sitelerinde 6299 TL. bu ürünün fiyatını mı güncelleme diler yoksa 55 CA 9550 daha kalitesiz bir panel mi? Sipariş etmekte acele mi ettik acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.