Şimdi Ara

Vestel 55ca9550 curved NETFLiX 2023 ANAKONU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.457
Cevap
25
Favori
95.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş takip ediyorum. TV'yi alan arkadaşların sanki 1 kaç gün sonra düşüncesi değişiyir ve tv bozuluyor mu bana mı öyle geldi anlamadım. Sizce alınırmi bu tv yoksa lg 58uf830v almayı planlıyorum fakat arada 900 TL var eğer sorunsuz ise bunu almayı planliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır kullanıyorum ve ben gayet memnunum tv'den kanal geçişleri hariç. Umarım herhangi bir sorun da çıkartmazda yıllarca kullanırım.
  • Ne güzel hocam maşallah. Arkadaşlar TV'yi ne kadardır kullanıyorsunuz formu takip eden arkadaşlar varsa yazabilirlerse sevinirim size zahmet

• N11 fiyatı dusurmuz 2799 olmuş arkadaşlar daha dusermi acaba

• hasanaltay80 H kullanıcısına yanıt
    En çok 2749'a düştü, bende 2749'a tekrar düşer diye bekle bekle en çok 2849 TL2ye düştü ve o kampanyadan aldım tv'yi. 2799 TL güzel fiyat bence almalısın.
  • Beko yeni uhd pro tvler 3bin 500. Flat panel ama özellik olarak hangisi tercih edilmeli? Ya da panel kalitesi???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    hocam köşelerde kararma oluyomu sizdede ?bu olay kafama takıldı videoda belli oluyo mesela
    https://www.youtube.com/watch?v=vZh3HFQl1Cg
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanmet

Beko yeni uhd pro tvler 3bin 500. Flat panel ama özellik olarak hangisi tercih edilmeli? Ya da panel kalitesi???

ben şu modeli yakından izledim ve çok beğendim, özellikleri de çok iyi ... ... Grundig Atlanta 55 Clx 8589, 3.499 lira ...
    grundig zaten arçelik/beko grubuna ait ... http://www.grundig.com.tr/led-televizyon/atlanta-55-clx-8589-sp.html ...
  • mcgul kullanıcısına yanıt
    Benim panelde de var o köşelerdeki karartı ama daha az bir şekilde ve beni rahatsız etmiyor. Sadece beyazlarda belli oluyor, genel olarak farketmesi zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Benim panelde de var o köşelerdeki karartı ama daha az bir şekilde ve beni rahatsız etmiyor. Sadece beyazlarda belli oluyor, genel olarak farketmesi zor.

Hocam oyun performansı nasıl denemedinizmi.
  • FİT GYM kullanıcısına yanıt
    Malesef yeni PC'de halen eksik parçalar var. Bugün anakart yarında ram gelecek. işlemci, soğutucu, ekran kartı, kasa, ssd hazır. Power ile hdd eksiğim kaldı.

Daha önce sormuştun 1080p kaç hertz diye, 60 hz.
  • Bu nasil rezalettir anlamadim, cizirti sikayetiyle degisim talep ettim,yeni gelen cihazda da ayni problem var, simdi tekrar degisim verdiler. Gercekten problemli galiba bu cihaz, hata mi ettik acaba???

• pagos P kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun. Bu cizirti ses sifirkenmi geliyor, bende kendi tv'imde deniyeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl bir cızırtı sesi ? Eğer elektronik ürünlerdeki gibi bir cızırtı sesiyse bu otomatik ekran parlaklığı açıkken ya da ekran parlaklığını minimuma indirince oluşan besleme kartının dimmer özelliğinden kaynaklanan bir ses. Genelleme yapmak doğru olmaz belki ama çoğunlukla oluyor bu ses.

Eğer dediğim ses ise şunu deneyin sesin geçmesi lazım. Enerji tasarrufunu otomatik ya da maxiumum yerine minimum kapalı ya da orta olarak kullanın. Bu ses duyulmazsa dediğim gibi besleme kartı devresinden kaynaklıdır. TV çalışmasına bir engel oluşturacağını sanmıyorum. Tabi elektronikçi varsa aramızda daha iyi bilir. :)
  • Soylediklerinizi denedim ancak bir degisiklik yok. Oda icerisinde rahatsiz edici duzeyde besleme karti cizirti sesi mevcut. Ses acik kapali farketmiyor, ne denediysem olmadi. Her 2 tvde de ayni sorun olmasi beni sasirtti dogrusu.

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Sanırım beko ile aynı tv sadece markalandırma farklı

Vestel den yana idi gönlüm hem curved olması hem de fiyattan dolayı ama, panel olarak hangisi daha iyi ise onu almak istiyorum. DTS desteği koç grubunda var sanırım. Koç grubu curved tvler özellik olarak güzel ama fiyat 5 binlerde, çok pahalı.
  • Dün dayanamayıp aldım. Az önce geldi vestel servisi getirdi tv'yi ancak çalışmadı geri götürdüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

Dün dayanamayıp aldım. Az önce geldi vestel servisi getirdi tv'yi ancak çalışmadı geri götürdüler

Yok artık bu nedir arkadaş, sağlamı yok mu bunun?

Yenisinin ne zaman geleceği bilgisini verdiler mi hocam?
  • mağazadan yeni ürün isteyip yarın sabah getireceklerini söylediler.
  • beyaz eşyacı bir arkadaşım 2.300e bırakıyor bana kutusu açılmamış, garantisi başlamamış ne dersiniz aliyim mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.