Şimdi Ara

Vestel 55ca9550 curved NETFLiX 2023 ANAKONU (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.457
Cevap
25
Favori
95.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alanı hoca LG uf850 ile hangi modeli kastediyorsunuz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykutadar A kullanıcısına yanıt
    Kardeşim saygısızlık etmek için gülmedim. Yanlış anladın kusura bakma.
    Saygılar...

• albani kullanıcısına yanıt
    Üstad Selam.
    Şu fiyat kriterine hasta oluyurum senin...

Yalnız hocam uf850 yoksa uf830 mu hangisi...

Cevabın için Teşekkür ederim.
    Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanjan

Kardeşim saygısızlık etmek için gülmedim. Yanlış anladın kusura bakma.
    Saygılar...

Önemli değil ustam 850v ips ve 50 hz dir albani ustadanda geçer not almaz alacaksanız 830v daha iyi bir paneldir.Albani ustanın affına sığınarak yazıyorum.saygılar.

• Arkadaşlar konu ile ilgili yeni mesaj var mı diye konuya giriyorum ama son mesajların neredeyse tamamı konu dışı. Lütfen Vestel 9550 dışındaki marka ve modellerle alakalı soru ve görüşlerinizi ilgili konulara yazın ya da bilgisine güvendiğiniz kişilere pm atın. Sitede neredeyse her marka ve model için konu açılmış zaten oralardan daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Arkadaşlar tv nin kurulumu dün evime yapıldı. Tv den genelel olarak (2.759 Tl ye 55'' curved tv aldıgımı düşünerek konusuyorum.) görüntü gayet güzel. 4 k hem trt4 k da başarılı hemde usb 3,0 dan oynattığım 4k test videolarında başarılı. erkranınalt köselerindeki siyahlık bendede mevcut ama izlerken hiç bir sıkıntı hissetmedim. trt 4k da maç izledim ve top gayet güzel görünüyordu. arkasında hiç bir iz görmedim. banding test videoları da gayet başarılıydı. ölü piksel testinde tüm piksellerimiz sağlam çıktı çok şükür. ışık sızması ( gece tüm oda karartılarak açılıştaki siyah ekran varken logosuz olarak) sol alt orta bölümde çok az gördüm. bence parasına göre gayet başarılı bir cihaz. 4000 tl lik cihazla kıyaslamam cünlü aradaki 1.250 tl ye bir tv daha alınır. bence alınabilir güzel bir tv. sağlamlık konusunda kimse hiç bir ürüne garanti veremez.

• madbey kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. 2759 TL'ye nerden aldınız acaba?
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.Gg dan vestelkozanoğlu mobilyadan almıştım. ilki kırık geldiği için tekrar gönderim filan biraz uzun sürdü. satıcı sorun çıkarmadan yenisini gönderdi. yine vestel yetkili sevisine gönderttim aras kargoyu ve tv yi orda yetkili servis elemanı kontrol etti ok dedikten sonra teslim aldım. temiz alışveriş oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madbey -- 23 Şubat 2016; 13:24:29 >
    Biraz uğraşmışssınız ama neyseki kusursuz ürüne kavuşmuşsunuz.

Şuan fiyatlar en uygun 2874 TL. 2749 TL'ye düşmüşken alanlar şanslı çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray1997

Kayıt açtırdım. Yarın gelirler muhtemelen. işler böyle yürüyor ne yazıkki illa bir iteleyen takip eden olacak yoksa mazallah beklesin işinin adı ne mantığı hakim

Hocam servis geldi mi? Herhangi bir gelişme var mı durumda?
  • aykutadar A kullanıcısına yanıt
    @aykutadar,

Biraz yanlış yönlendirme olmuş. 850V 830V'den daha üst bir seri ve aksine 120HZ olan o ama ips olduğu için pek tutulmuyor.
    tv'niz hayırlı olsun ...
  • Televizyonu gelen arkadaşlara bişey sormak istiyorum. TV'nin ayakları köşeden sökülüp sony gibi orta kısıma takılabiliyor mu daha küçük masalar için?
  • ANIL.K A kullanıcısına yanıt
    Ben alt veya üst panel demedim 830 daha iyi dedim ayrıca 55 uf 850v 50 hz dir araştırın bir.

• apollonx kullanıcısına yanıt
    benim gördüğüm kadarıyla tam emin değilim ama ayak yerleri sabit gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madbey -- 23 Şubat 2016; 16:26:20 >
  • teşekkür ederim.
  • Tv iyi ya da kotu herhangi bir bilgim yok ama bu saticilar nasıl bir fiyat politikası izliyorlar, borsa gibi azalıyor düşüyor. 1 gün 3.100 diger gun 2.800

• qenosit kullanıcısına yanıt
    Böyle olacağını bilseydim beklerdim biraz daha. 3197 TL'ye aldım ürünü. Neyse ki 75 TL hediye çeki vardı da bari onunla düştü biraz. Yanıldım belki de ilk defa. 55CA9500'ün makyajlanmış versiyonu diye düşünüp onun da fiyatını bildiğimden epey bir indirim yapılmış gibi düşündüm. Biraz daha beklemem gerekiyormuş belli ki. Neyse, yapacak bir şey yok. Ama siz dikkat edin. Tabi nesine bakarak dikkat edeceksiniz onu da bilmiyorum zira dediğiniz gibi döviz kuruna benziyor. Ne zaman ne olacağı belli değil.
  • Nambi kullanıcısına yanıt
    2750 olursa ya da n11 %10 falan yaparsa alırım. Olmadı 1 sene daha beklerim.

• N11den 2900ken aldim, urun faturasi 3000tl. Aradaki farklar muhtemelen n11den kaynakli. Ayrica benim tvnin güç paneli arizaliymiş, ondan cizirti yapiyormus. Bu gün servis alip götürdü, fabrikaya mail atacaklarmiş. Bakalim ne olcak

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.