Şimdi Ara

Vestel 55ca9550 curved NETFLiX 2023 ANAKONU (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.457
Cevap
25
Favori
95.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknolojinin ilerlemesi güzel bir şey, keşke herkes faydalanabilse..
  • Cihaz fiyat performans cihazı olarak duruyor, fakat ben Vestel markasına önyargılıyım. Senele önce şu dvd playerlerin 500-600tl olduğu dönemlerde abartmıyorum taksitle 550-600tl civarında bi dvd sini aldım, sorun üstüne sorun yaşadım, dvd izlerken takılıyo, aldığım yere götürüyorum adam kendi sony dvd sine takıyor sorun yok, servisten eleman geliyo elinde dvd ile takıyo sorun yok diyo lanet ettim firmaya, 2 sene önce evime tivibu taktırdım, cihazı servisi getirip kuruyor kullanan varsa bilir, baktım servis elinde Vestel in cihazı ile geliyo, Vestel mi o yaa ? Dedim.. çalışmaz dedim o ya, servis elemanı, olurmu abi Vestel iyidir şöyledir böyledir fln anlatmaya çalıştı, sonra cihazı taktı ÇALIŞMADI :) yani fiyatına göre bu ürün iyi ama sırf Vestel üretti diye alıp eve sokasım yok yani. Çünkü biliyorum illa bi sorun çıkartır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

digitürk play almak istiyorum smart tv paketini ama sitesinde uyumlu cihazlarda vestel gözükmüyor.Daha önce kullanan var mı yapılabilecek birşey varmı bu konuda.

Yardımcı olursanız çok sevinirim..
  • Dijitürk ü arayıp sorun..
  • merhaba. vestel 55ca9550 televizyonumda izlemek için blurayx264 reward uzantılı bir dizi indirdim. normalde indirdiğim dizileri rahatlıkla izliyorum. ama bu versiyonda görüntü var ama ses yok. bunun için herhangi bir codec ya da yazılım var mıdır?
  • Film ses kodeği dts ise çözemez. Yazılım ile özelliği açmanız gerek. Forumda konusu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: anlam

quote:

Orijinalden alıntı: anlam

Merhabalar. 48ua9300 modelini geri verdim 55ca9550 yi aldım diğerin de sorun smart in calismamasiydi şimdi bu iyi gibi ancak internete girince yine sertifika sorunu var diyor. 2900 tl ye n11,den aldım.görüntü oldukça iyi geldi özel ayar yapmadım. İlk izlenim iyi.

İnternet ya da youtube acinca ssl sertifikası geçerli değil gibi bir uyari veriyor 48ua9300de de ayni sorun vardı. Rasgele bir film açtım acildi daha önce diğer tv.de.restart atıyordu bunda atmadı. Köşelerde çok hafif karalık mevcut ancak yorumlarda okuduğum için gördüm yoksa normal bilmeyen biri anlamıyor. Rahatsız da etmiyor özel olarak köşeye bakmak gerekiyor görmek için. Lakin Sertifika sorunu sinir bozucu...

Merhaba televizyonu aldığım günden beri sertifika sorunu uyarısı veriyor. İnternet e giremiyorum çok da uğraşmadım ancak geçen hafta kayıt açtım ve ücret karşılıgı güncelleme yaparız dediler, kabul etmedim müşteri hizmetlerini arıyorum 1 haftadır çözemiyorum. 2 kez Vestel aldım kesinlikle uzak durulmasını öneririm.

• anlam kullanıcısına yanıt
    Cihaza yazılım attınız mı hiç?
  • Merhaba. Hiç yazılım güncellemesi yapılmadı yazılım v.01.33.11 uygulama v.0.1.33.2 görünüyor.

Servisi 50 kez aradım en son dün görüşürken tv deki tarih ve zamandan tarihi güncelleyin dedi herşey normale döndü.

50 den fazla aradım hiçbiri onu söylemedi. Garanti olduğu halde servis geldi para istedi.

• Garantide yetkili servis para istemez. Vestele arayıp durumu bildirin. Garantili ürün, yazılımı kendin atma. Otomatik güncellerse günceller.
  • Kanalları otomatik güncelleme aktif yap, uydudan.
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    İşte benim sıkıntım burda başlıyor ücretsiz olması lazım diyorum kimse dönüş yapmıyor.

Daha önce yazdığım gibi tarihi güncelleyince düzeldi ama Vestel hala dönüş yapmadı.

• ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu konu üzerinden bayaa geçti ama cevap verdiğiniz arkadaş gibi bende çok uğraşmama rağmen wireless display özelliğini kullanamadım. sadece telefonumdan youtube izliyorsam tv ye yansıtabiliyorum onun dışında telefon ekranı yansıtmayı laptop yansıtmayı başaramadım. yönteminin nasıl olduğunu yazarmısınız? yada bilen arkadaş varmı? yazılımsal olabilirmi? ben orjinal yazılımın üzerine hiç birşey yapmadım.
  • centaur3535 kullanıcısına yanıt
    Eski model telefonlarla çalışmayabilir, başka telefonlarla dene.
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. telefonun biri iphone 6s diğeri samsung j7 ama ikisiylede istediğim verimi alamadım. tek işime yarayan youtube kullanırken bunu aktarmak. onun dışında tam manasıyla bir yansıtma olayını başaramadım.
    Sormak istediğim birşey daha var konunun tamamını okudum fakat ilgilenmediğim için kaçırmış olabilirim. ps4 pro almayı düşünüyorum 4k gerekiyor ama birde HDR olması gerekiyormuş bizim tv de mevcut mu? eğer yoksa daha ucuz olan ps4 slim alıcam çünkü ciddi fiyat farkı var.
  • bu tv'ye pc bağlayıp film filan izlemek isterseniz, tv'nin görüntü ayarlarından mutlaka OYUN modunu seçin, diğer modlarda (doğal,sinema vb.) screen tearing dediğimiz perdelenmeler oluşuyor. bilginize..
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Evet masaüstünde gezinirken de yapıyor ama insan nedense üşeniyor oyun moduna almaya :)
  • centaur3535 kullanıcısına yanıt
    Telefonunda miracast varsa yaparsın.
  • Merhaba Bu TV yi kullananlar eğer garantiniz devam ediyorsa servis arıza var diye çağırıp GÜncel sürüme yükselttirin.
    Kronik sorunlar; kendi kendine kapanma donma vb. sorunlar düzeliyor.
  • Bunu servis çağırmadan yapamıyor muyuz?

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.