Şimdi Ara

Vestel 50UD6300 nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    https://www.hepsiburada.com/vestel-50ud6300-50-127-ekran-4k-led-tv-p-HBV000007EDYG?magaza=ENİYİFİYAT&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla-tv-ce-nc&gclid=EAIaIQobChMIpM6krb7A2QIVx7ftCh3W3gBMEAQYASABEgKJdfD_BwE#reviews
    1-)ENİYİFİYAT güvenilir mi?
    2-)Vestel çabuk bozulur mu?(Lg televizyon 2 kez bozuldu üstelik çok kısa aralıklarla)
    Smart falan olması önemli değil sadece normal tv kanalları izlenecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    aynı televizyonu ben aldım görüntü kalitesi kanal geciş hızları güzel fakat malzeme kalitesi kötü panel ve kenarlıklar arasında boşluklar var gibi neticesinde televizyonum 1 sene olmadan bozuldu servis sıvı teması var dedi hiç inandırıcı gelmedi çünkü bilincli kullanıcı olduğumu düşünüyorum ekranın tozunu zor alıyorduk ekrana bişey olmasın led tv lerin ekranları çabuk bozuluyormuş diye oda nemli bezle sıvı teması olması için ekrana fıs fıs yapmak lazım yada musluğun altına bezi tutup sıkmadan televizyonun ekranını silmek lazım onuda kimsenin yapacağını sanmıyorum nem deseniz 1200 rakımlı biryerde yaşıyorum nem yok aklımız ermedi vestel servisi panel değişmesi gerektiğini söyledi panel fiyatı televizyonnun fiyatını geçiyor televizyonu geri getirdiler benden de 50 tl servis ücreti istediler durum bu yurdun malı yerli malı diyerek gaza gelip almayın derim malzeme kalitesi sorunu var kimseyede tavsiye etmiyorum.

• r3dsonja kullanıcısına yanıt
    Hocam Samsung aldık zaten şimdilik memnunuz. Annemler kumandada biraz sıkıntı yaşadı ama alıştılar yavaştan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.