Şimdi Ara

VESTEL 50UB8300 4K SMART+WİDİ Hakkındaki Düşüncelerim/Videolar Eklendi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
16
Favori
41.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar televizyonlarınızın hertz (hz) testini bu videolarla yapabilirsiniz.
    Panle hz 50 olan tvler arkasında gölge bırakıp takılıyormuş gibi görececeksiniz.
    Panel hz 100 olan tvler arkasında gölge bırakmayıp nesneleri daha net göreceksiniz.
    Panel hz 200 olan tvlerde insan gözünüzün gördügü netlikte izleyeceksiniz. Bilinçli kullanıcılar olmanız dilegiyle.
    Şimdiden söyliyim ülkemizde böyle bit hz yokki diyenler lütfen boşuna yazıpta beni yormasın videolarla tvleri test etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 HDMI sıkıntı gibi duruyor

USb yuvalarından herhangi biri uSb3.0 mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

2 HDMI sıkıntı gibi duruyor

Hdmı en az 3 tane olsa iyi olurdu bence de.. Ama hdmı çoklayıcılarla bu sorun çözülebilir ihtiyaç olursa... Usb yi bilmiyorum kaç olduğunu, sitesine de baktım yazmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

2 HDMI sıkıntı gibi duruyor

Hdmı en az 3 tane olsa iyi olurdu bence de.. Ama hdmı çoklayıcılarla bu sorun çözülebilir ihtiyaç olursa... Usb yi bilmiyorum kaç olduğunu, sitesine de baktım yazmıyor.

Hdmi coklamayla o sorun cozulmez hocam
    Usb3.0 1 adet varmis bu arada

• Valla hocam aynı özelliklerdeki bi samsunga 3 binden aşağı vermeyeceksin muhtemelen. Tv de ne arıyorsunuz bilmiyorum ama şahsen bu yeterli geliyor bana. Yeni evleniyorken bütçeyi çok zorlamama adına bunu al geç derim. Tabi öncesinde bir teknoloji mağazasında ürünü gör test et

• Tv'nin farklı sitelerde farklı ve yetersiz özelliklerde listelenmesi, daha yeni bir model olmasından kullanıcı sayısının az olması gibi nedenlerden durum biraz kafa karıştırıcı.
    Konuya Vestel Üstadı Sayın @Ado arkadaşın açıklık getirmesini bekliyoruz. En azından cihazın anakart modelini, USB ve HDMI sayısı ile niteliklerini,
    panel durumunu v.s. gibi bilgileri bizimle paylaşabilirse bu cihazı düşünen birçok arkadaşın kafasında ki soru işaretletleri ortadan kalkmış olur.
    2016 model, 50 inch bir UHD cihazın bu fiyattan piyasaya girmesi herkeste bir kuşku bırakıyor haliyle..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lendanoz55 -- 24 Ekim 2016; 19:15:13 >
  • lendanoz55 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Rakamsal konularla benim pek ilgim yoktur hocam, ancak şunu söyleyeyim ki yaygın bir piyasası olan VESTEL televizyonlarının haliyle sahaya giriş şekilleri de farklı kulvarlardan olabiliyor, her ne kadar akademik eğitimimi işletme yönetimi üzerine alsam da bu pazarlamacı arkadaşların taktik ve stratejilerine benim dahi aklım ermiyor itirafımdır.
    Satış yasal olduktan sonra ben neden ucuz olduğu konusuna çok takılmıyorum (kalite kıstası haricinde)

İşin kalite kısmına gelirsek;

Hocam siz yazınca sistemden girdim kontrol ettim, üründe MB120 anakart var ki şu koşullarda VESTEL ürünlerinde bu anakart için ağacın en tepesi diyebiliriz. Arkadaşlar kodunu şimdi vermek istemediğim yeni bir anakart üzerinde çalışıyor ama o işin oturması sistemleşmesi sahaya girmesi vs daha uzun zaman alır, kaldı ki muhtemelen bu çalışma android tv için de yapılıyor olabilir detaylı soruşturmadım. (Zira kod bizim bildiğimiz sıralamanın dışında)
    Üründe MB120 anakart olması dışında SAMSUNG hücre mevcut ancak kabin tipi BMS dir bunu unutmamak lazım.
    HD DVB-T2/C/S2(HEVC) destekli DVB - CEC_ARC / DTS TruSurround+DTS HD / pixellence / Netflix in aktif olması - D-LED Narrow Bezel yapısı ile yine de estetik olması avantaj olarak kabul edilir ancak pvr olmaması bu kadar şey varken saçma geldi bana ki yine bir lisans durumu ile karşı karşıyayız demektir.
    Ben bildirimlerin gelişine göre cevap yazıyorum yani konuları detaylı inceleyemeyebiliyorum bazen o nedenle kusura bakmayınız ama bu konu sanırım inceleme konusu, arkadaşım da bilgi birikimini paylaşmıştır zaten, yine de Bunların dışında merak ettiğiniz var ise bakayım

HDMI 2 adet
    Scart 1 adet
    USB 2 adet
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• dün gece vatan computer internet sitesinde gece indirimi ile 1749 tl ye düştü. 1 adet vardı. sabah 5e kadar elim gitti gitti geldi alsammı diye. son anda almakta nvaz geçtim ama 2000 üstüde para vermek istemiyorum . parasına göre özellikleri gayet iyi ama yinede ne dersiniz alsam üzermi beni ?
  • 8 - 10 GB mkv film USB den takılmadan oynatıyor mu?
    Oynatma sırasında hızlı ileri geri sarma hızı hangi aralıklarla?
    örnek 1,25 / 1,5 vs mi yoksa 2 / 4 / 8 vs gibi mi?

2 HDM gerçtekten az.
  • Beyler bu tv yi almak icin sürekli takip ediyorum ancak denk gelemeyebiliyorum.
    Eğer indirim okuduğu gören olursa alıntı yapabilir mi?
    Teşekkür ederim şimdiden .

• Daha önce 40" Toshiba LCD'im vardı geçen ay binaya düşen yıldırım sonucu kendisi rahmetli oldu. Ben de Vatan bilgisayardan 15'i hafta sonu 1999 TL'ye satın aldım, çarşamba kargolanmasını istedim o tarihte geldi. Cuma günü de Vestel servisinden montaj için randevu aldım ve onlar da geldi monte ederek tv'nin fonsiyonlarını vb. anlatıp garantiyi başlatıp gittiler. Televizyon için conax modül alıp takan oldu mu? Ben halihazırda teledünya abomesiyim, conax modüllerde iyi / kötü marka / model ayrımı var mıdır yoksa bir tane alıp takalım mı?
  • Bu televizyonu bende ilk gittigidiyor kampanyasından alanlardanım,işyerine kurduracağım daha açmadım.Sormak istediğim vestel servisi duvara ücretsiz kurulum yapıyormu,birde kutu içerisinden çıkan duvara montaj aparatı nasıl işe yarar birşeymi yoksa uydurukmu,yani doğru düzgün bir duvar aparatı almaya gerek varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 26 Ekim 2016; 22:05:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Beyler bu tv yi almak icin sürekli takip ediyorum ancak denk gelemeyebiliyorum.

an itibariyle vatan gece indirimi var. şuanda 1749 tl http://www.vatanbilgisayar.com/vestel-50ub8300-50-127-cm-4k-uhd-smart-led-tv-hd-dahili-uydu-alici.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Bu televizyonu bende ilk gittigidiyor kampanyasından alanlardanım,işyerine kurduracağım daha açmadım.Sormak istediğim vestel servisi duvara ücretsiz kurulum yapıyormu,birde kutu içerisinden çıkan duvara montaj aparatı nasıl işe yarar birşeymi yoksa uydurukmu,yani doğru düzgün bir duvar aparatı almaya gerek varmı ?

Vestel duvara ücretsiz monte ediyor, benim evin duvarına güzece ölçüp biçip monte yapıp gittiler. Duvar aparatı niye dandik olsun sonuçta tv'nin kutusundan çıkan aparat fabrikadan geliyor yani paranoya yapmaya gerek yok
  • quote:

quote:

Bu televizyonu bende ilk gittigidiyor kampanyasından alanlardanım,işyerine kurduracağım daha açmadım.Sormak istediğim vestel servisi duvara ücretsiz kurulum yapıyormu,birde kutu içerisinden çıkan duvara montaj aparatı nasıl işe yarar birşeymi yoksa uydurukmu,yani doğru düzgün bir duvar aparatı almaya gerek varmı ?

Vestel duvara ücretsiz monte ediyor, benim evin duvarına güzece ölçüp biçip monte yapıp gittiler. Duvar aparatı niye dandik olsun sonuçta tv'nin kutusundan çıkan aparat fabrikadan geliyor yani paranoya yapmaya gerek yok

Yok dostum paranoya yapmıyorumda daha önce mutfağa 32'' bir vestel almıştım onun içinden çıkan duvara askı aparatı çok dandik birşeydi,o yüzden bundakida uyduruk birşeyse servis gelmeden temin edeyim diye sormuşum..

• quote:

quote:

quote:

Yok dostum paranoya yapmıyorumda daha önce mutfağa 32'' bir vestel almıştım onun içinden çıkan duvara askı aparatı çok dandik birşeydi,o yüzden bundakida uyduruk birşeyse servis gelmeden temin edeyim diye sormuşum..

hocam merhaba. vestel i ne kadar nerden aldınız acaba ? 1749 tl vatandan alsammı diye ikilemdeyim. beklesem gittigidiyorda daha uyguna yakalarmıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Beyler bu tv yi almak icin sürekli takip ediyorum ancak denk gelemeyebiliyorum.

an itibariyle vatan gece indirimi var. şuanda 1749 tl http://www.vatanbilgisayar.com/vestel-50ub8300-50-127-cm-4k-uhd-smart-led-tv-hd-dahili-uydu-alici.html

Hocam ALLAH sizden razı olsun.
    Kaç gündür takip ediyorum hep 1800 1900 küsürat idi.
    Sonunda düşürdüm umarım memnun kalırız.
    Teşekkür ederim tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

quote:

quote:

hocam merhaba. vestel i ne kadar nerden aldınız acaba ? 1749 tl vatandan alsammı diye ikilemdeyim. beklesem gittigidiyorda daha uyguna yakalarmıyım ?

Linkini verdiğim kampanyadan almıştım,bonus puanla beraber 1666 TL ye gelmişti.

https://forum.donanimhaber.com/m_121030068//tm.htm#121078688

• Hmm.. Valla ben hiç kurcalamadım çıkarıp takıp gittiler bi sorun yok.. Düşecek hali olmadığına göre bence tekrardan para vermenize gerek yok ama siz bilirsiniz yinede.

Campolist,

Vatan'dan alın hocam bence 30-40 tl aşağı yukarı bekle bekle sonu yok..
  • merhaba tekrar,
    Ürünü sipariş verdim ama yukarıdaki youtube videolarında bir arkadaş hep '' sağ taraftan ısınan ledler 5 veya 6 ay sonra patlar vesteller hatalı üretim''
    '' benim tv sağ taraftan ısınma sonucu patladı ledler bunlar hatalı üretim''
    '' tv nin sağ tarafını bir elle ısınmıştır 5 .6 ay sonra patlayacaktır ''
    Gibi yorumlar yazmış.
    gerçekten böyle bir şey var mı?
    Çünkü tüm videoların altına yorum atmış.
    Konu sahibi ve diğer kullanan arkadaşlar olarak siz ne düşünüyorsunuz var mı böyle bir şey yoksa arkadaşa mı öyle denk gelmiş?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.