Şimdi Ara

VESTEL 50UB8300 4K SMART+WİDİ Hakkındaki Düşüncelerim/Videolar Eklendi! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
16
Favori
41.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizde Vestel 50 UB 8300 4k tv var. Bu televizyonu kullananlardan çok rica ediyorum airmouse dışında tv ye takıp da sorunsuz çalıştırabildiğiniz birkablosuz maouse kullanıyorsanız marka ve modelini yazar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerjidenizi

Bizde Vestel 50 UB 8300 4k tv var. Bu televizyonu kullananlardan çok rica ediyorum airmouse dışında tv ye takıp da sorunsuz çalıştırabildiğiniz birkablosuz maouse kullanıyorsanız marka ve modelini yazar mısınız?

Logitech M305 çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

quote:

Orijinalden alıntı: enerjidenizi

Bizde Vestel 50 UB 8300 4k tv var. Bu televizyonu kullananlardan çok rica ediyorum airmouse dışında tv ye takıp da sorunsuz çalıştırabildiğiniz birkablosuz maouse kullanıyorsanız marka ve modelini yazar mısınız?

Logitech M305 çalışıyor.

Teşekkür ederim, bir deneyelim.
  • İyi günler , Vestel TV lerin en yeni ve donanımlı serisi hangisi acaba ? UA , UB , 9300, 8900 vs ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ik1971 İ kullanıcısına yanıt
    UA UB ler üretim yılını (UA2015 UB2016) devam eden rakamlar ise kabin tipi ve donanımsal özelliklerini ifade eder.

Ne kadar üst kabin ise o kadar yüksek özellikli kabul edilir vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

UA UB ler üretim yılını (UA2015 UB2016) devam eden rakamlar ise kabin tipi ve donanımsal özelliklerini ifade eder.

Ne kadar üst kabin ise o kadar yüksek özellikli kabul edilir vs

O zaman Vestel'in piyasada halen 2015 modelleri 2016 modellerinden daha çok bulunuyor. Bu 2016 modelleri tutulmadığı için mi acaba ? Birde en donanımlı 55 ve üzeri boyutta en iyi Vestel TV hangisi ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim . VA panelli 100 hz , mümkünse 3D li UHD bir tv almak istiyorum , yerli ürünlerden almak istiyorum, şu kriz döneminde milli kaynakları yabancıya kaptırmak istemiyorum. 4000 civarı bütçem var. Birde 50 inch civarı 2000 civarı ikinci bir TV ye ihtiyacım var. Evdeki TV ler artık çok eskidi (32 inch Toshiba 2007 model Ve 26 inch SEG 🙈)

• ik1971 İ kullanıcısına yanıt
    Günaydın;

Aslında 2017 nin ilk çeyreğini bile neredeyse bitiriyor olacağız lakin halen UB lerin devamında ne var onu göremedik (UC mi olur yoksa kodlama tekniğini mi değiştirirler vs) UA olmasına rağmen 2016 da üretilen tv ler de var aslında, dolayısı ile şu an üretilen ama kodu UB olan tv ler de var elbette, ancak lansman olarak nedense bu kodlamayı kullanıyorlar halen. Bu nedenle şu an UA çok görebilirsiniz ama 2018 de bu sohbeti yapsak ''Piyasada UB lerin UC lerden çok olması..'' diye başlayan bir cümle de kurabilirsiniz

Üretici firma VESTEL ise, tüm bilgiler seri numarasında yatar. Buna panel markası tipi vs de dahildir bu anlamda size ''Şu modelde %100 va panel var demek mümkün değil''

Bunların dışında sorduğunuz tüm sorular TAVSİYE işine girer ki ben maalesef Marka Model Firma öneri işlerine girmiyorum lütfen mazur görünüz. Ancak belirlediğiniz bir model veya tavsiye aldığınız bir model üzerinde merak ettiğiniz hususlarda size yardımcı olabilirim elbette

• Acil...Samsung 50KU7000 mi ? Vestel 55UA8300 mü ? İkiside aynı fiyat . 2800 TL. İkiside VA panel galiba ? 3D yok, 50 hz. Tv izleme ve netten ( usb den) film izleme amaçlı kullanıcam. Balkonda duracak, gündüz bol ışıklı ortamda, akşam karanlıkta kalacak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Günaydın;

Aslında 2017 nin ilk çeyreğini bile neredeyse bitiriyor olacağız lakin halen UB lerin devamında ne var onu göremedik (UC mi olur yoksa kodlama tekniğini mi değiştirirler vs) UA olmasına rağmen 2016 da üretilen tv ler de var aslında, dolayısı ile şu an üretilen ama kodu UB olan tv ler de var elbette, ancak lansman olarak nedense bu kodlamayı kullanıyorlar halen. Bu nedenle şu an UA çok görebilirsiniz ama 2018 de bu sohbeti yapsak ''Piyasada UB lerin UC lerden çok olması..'' diye başlayan bir cümle de kurabilirsiniz

Üretici firma VESTEL ise, tüm bilgiler seri numarasında yatar. Buna panel markası tipi vs de dahildir bu anlamda size ''Şu modelde %100 va panel var demek mümkün değil''

Bunların dışında sorduğunuz tüm sorular TAVSİYE işine girer ki ben maalesef Marka Model Firma öneri işlerine girmiyorum lütfen mazur görünüz. Ancak belirlediğiniz bir model veya tavsiye aldığınız bir model üzerinde merak ettiğiniz hususlarda size yardımcı olabilirim elbette

http://urun.n11.com/led-tv/awox-65-165-ekran-4k-uhd-dahili-uydu-alicili-led-televizyon-P154859447

Bu ürünün anakartı ne acaba?

• selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Bunu bilemiyorum zira bizim uretimlerden degildir awox tv ler. :)

• quote:

Bunu bilemiyorum zira bizim uretimlerden degildir awox tv ler. :)

Araştırmak gerek bence. Ana yetkili servisden öğrenilebilir. Önümüzdeki hafta telefon edeyim.

• Altyazılar çok küçük almak isteyenler göz önünde bulundursun ancak videoya gömerseniz altyazıyı öyle izlersiniz diğer türlü bit kadar. Daha önce 50fa8200 vardı onun altyazı puntosunu büyütünce gayet iyi boyuta geliyordu ama bunda öyle bi durum söz konusu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Altyazılar çok küçük almak isteyenler göz önünde bulundursun ancak videoya gömerseniz altyazıyı öyle izlersiniz diğer türlü bit kadar. Daha önce 50fa8200 vardı onun altyazı puntosunu büyütünce gayet iyi boyuta geliyordu ama bunda öyle bi durum söz konusu değil.

Sayısız film izledim altyazı ile ilgili hiç sorun yaşamadım ben. Altyazı boyutu büyütülüp küçültülebiliyordu diye hatırlıyorum ayrıca, kurcalayın isterseniz.
  • quote:

quote:

Altyazılar çok küçük almak isteyenler göz önünde bulundursun ancak videoya gömerseniz altyazıyı öyle izlersiniz diğer türlü bit kadar. Daha önce 50fa8200 vardı onun altyazı puntosunu büyütünce gayet iyi boyuta geliyordu ama bunda öyle bi durum söz konusu değil.

Sayısız film izledim altyazı ile ilgili hiç sorun yaşamadım ben. Altyazı boyutu büyütülüp küçültülebiliyordu diye hatırlıyorum ayrıca, kurcalayın isterseniz.

Hocam büyütülüp küçültülüyor ama en büyük punto 89 onda bile çok küçük.

• yürüyenmerdiven kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi ben sayısız film izledim, hem hdd bağlayıp izledim hem netflix üzerinden izledim ve hergün de izliyorum hiç sorun yaşamadım. Muhakkak ayar ya da başka bir şey olması lazım yani hani kendim bilmesem tamam diyeceğim ama bu konuda dediğiniz gibi bir soruna hiç rastlamadım.
  • GeCCe kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarlardan düzelttim ama yine küçük yine küçük eğer benim tv de bi sıkıntı varsa siz bana pm den bi altyazının en büyük haliyle gönderin bende benim tv deki boyutla değerlendiriyim.

• yürüyenmerdiven kullanıcısına yanıt
    Bu ekran görüntüsü aynı tv'nin 55 ekran olanından aldım ama diğerinde de aynı olur değişmez.

• quote:

Bu ekran görüntüsü aynı tv'nin 55 ekran olanından aldım ama diğerinde de aynı olur değişmez.

Hocam hayır bu şekilde değil usb den izleyince küçük oluyor zaten bu şekilde normal.
  • quote:

quote:

Hocam hayır bu şekilde değil usb den izleyince küçük oluyor zaten bu şekilde normal.

Nasıl küçük olur anlamadım halen. Ben 2 tb lık hdd'yi direk usb den defalarca bağladım izledim hiç sorun yaşamadım altyazılarda. Sizdeki filmlerdeki altyazı mı sorunlu, ayarlarınızda mı problem var bilmiyorum ama tv'nin bu konuda bir sorunu yok o nedenle kurcalarsanız biraz illaki çözersiniz.

• televizyonda biss key girme özelliği var mı arkadaşlar?

sayfaların çoğunu okudum ama göremedim. daha önce sorulduysa kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.