Şimdi Ara

Vestel 49UB8300 Hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
984
Cevap
26
Favori
85.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam olmaz mı sayenizde bilmediğimiz konularda kendimizi geliştiriyoruz
  • Televizyon flash player destekliyor mu yani internet üzerinden video seyrediliyor mu? Kutu içeriğinde wife adaptörden bahsediyor dahili wifi yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet televizyon flash player destekli.Bugün denedim tarayıcı üzerinden film açıp rahatlıkla izleyebilirsiniz.Harici wifi aparatına gerek yoktur.Kuruluma gelen servise söylerseniz kablosuz bağlantı şeklini gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: premackk4158

Evet televizyon flash player destekli.Bugün denedim tarayıcı üzerinden film açıp rahatlıkla izleyebilirsiniz.Harici wifi aparatına gerek yoktur.Kuruluma gelen servise söylerseniz kablosuz bağlantı şeklini gösteriyor.

Hocam ben bu bütçede tv alacagim en çok yogunlastigim tv 49ub8300 alirsam pişman olurmuyum

• bir kaç ay önceye göre fiyatlar çok yüksek kalıyor. iyi bir fırsat gelse keşke
  • gg teknosa mağazasından 1950 ye sipariş verdim + 100 TL worldpuan
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Hocam size tv hakkında bilgi vereyim.Tv 4k olarak trt yayını çok iyi , maç filan izlerken çok keyifli oluyor.HD yayınlarıda güzel bence.Smart tv de tarayıcı youtube vs. sorunsuz çalışıyor.Film filan izleyebilirsiniz.Widi teknolojisi sayesinde telefon ve miracast destekli bilgisayarınızı kablosuz bağlayabilirsiniz.Telefonumu kablosuz olarak bağlayıp film izledim tvden.Ben teknosa dan 1900 tl ye aldım.Yanında akım koruyucu priz verdiler.Bence f/p ürün bir tv.1 haftadır kullanıyoruz herhangi bir sorunla karşılaşmadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: premackk4158

Hocam size tv hakkında bilgi vereyim.Tv 4k olarak trt yayını çok iyi , maç filan izlerken çok keyifli oluyor.HD yayınlarıda güzel bence.Smart tv de tarayıcı youtube vs. sorunsuz çalışıyor.Film filan izleyebilirsiniz.Widi teknolojisi sayesinde telefon ve miracast destekli bilgisayarınızı kablosuz bağlayabilirsiniz.Telefonumu kablosuz olarak bağlayıp film izledim tvden.Ben teknosa dan 1900 tl ye aldım.Yanında akım koruyucu priz verdiler.Bence f/p ürün bir tv.1 haftadır kullanıyoruz herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

Sağolun hocam oyun performansida iyidir umarim. Fiyatlar düşmesini bekleyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VESTEL 49UB8300 4K ULTRA HD SMART 1749a düşmüş 400tl de kullanmak için 200tl de çek veriyor.

www.teknosa.com/urunler/110016026/vestel-49ub8300-4k-ultra-hd-smart-dvb-t2cs2-led-tv
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrebel

VESTEL 49UB8300 4K ULTRA HD SMART 1749a düşmüş 400tl de kullanmak için 200tl de çek veriyor.

www.teknosa.com/urunler/110016026/vestel-49ub8300-4k-ultra-hd-smart-dvb-t2cs2-led-tv

Bende gördüm sabah,ben yazacaktım sen yazmışsın.ama bu çek işini anlamadım.1749 tl ye aldığım zaman 200 tl hediye çekimi verecek.ve bu çeki alt limiti 400 tl olan alışveriştemi kullanabileceğiz.Çünkü o kampanya bilgilerini göremedim yaşlılıktan

• quote:

VESTEL 49UB8300 4K ULTRA HD SMART 1749a düşmüş 400tl de kullanmak için 200tl de çek veriyor.

tamam şimdi gördüm kampanyayı :)
  • unrealwar U kullanıcısına yanıt
    Bu görselde de Teknosa Netflix kampanyasının devam ettiğini belirtmiş. 28 şubatta son gündü bildiğim kadarıyla. Bilgisi olan paylaşırsa iyi olur.

Vestel 49UB8300 Hakkında
  • quote:

Bu görselde de Teknosa Netflix kampanyasının devam ettiğini belirtmiş. 28 şubatta son gündü bildiğim kadarıyla. Bilgisi olan paylaşırsa iyi olur.

Vestel 49UB8300 Hakkında

Müşteri hizmetleriyle görüştüm,3 aylık netflix hediyesi devam ediyor.mart ayı boyunca geçerli olacakmış
    Çok iyi haber bu . Bazı alanlar aktif ederken sorun yaşamış 1 aylık verdi diyenler vardı, umarım biz böyle birşeyle karşılaşmayız.
  • quote:

Çok iyi haber bu . Bazı alanlar aktif ederken sorun yaşamış 1 aylık verdi diyenler vardı, umarım biz böyle birşeyle karşılaşmayız.

daha alıp almamakta kararsızım.kampanya gayet güzel.ama benim kredi kartının hesap kesim tarihi ayın 20 si.muhtemelen bugün alsam,ilk taksiti hemen ödemem gerekecek
    Ben perşembe günü gittigidiyor teknosa mağazasından 1766-100tl world puana aldım,bugün teslim alacağım inşallah. çek inidirm puanla 1550 ye denk getirenler olmuş forumda. Ben 1-2 ay takipteydim,hiç öyle birşey yakalayamadım fiyatlar 2000e yükseldi düşeceğine ,ilk defa bu kadar düştü, çaktım gitti.
  • quote:

Ben perşembe günü gittigidiyor teknosa mağazasından 1766-100tl world puana aldım,bugün teslim alacağım inşallah. çek inidirm puanla 1550 ye denk getirenler olmuş forumda. Ben 1-2 ay takipteydim,hiç öyle birşey yakalayamadım fiyatlar 2000e yükseldi düşeceğine ,ilk defa bu kadar düştü, çaktım gitti.

iyi olmasına iyide, 200 tl hediye çekini kullanabileceğim bir ürün yok teknosada.normalde ses sistemi alacağım ama istediğim ürün teknosa da yok.hediye çeki yalan olacak
  • ben hergün kontrol ediyorum fiyatı ggden hangi ara 1766 ya düştü bu tv. 9 mart perşembe günü mü aldınız hocam
  • efekan_02 kullanıcısına yanıt
    evet bende sıkı takipteydim. dediğiniz tarihte aldım. çok tuhafki teknosa fiyatı bir 1952 yapıyor bir 1766 yapıyor. 125 tane satmışlardı en son baktığımda.
  • Şuanda mağazaya gidiyorum 1749 TL alacağım inşallah pismam etmez

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.