Şimdi Ara

Vestel 49UB8300 Hakkında (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
984
Cevap
26
Favori
85.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ado hocam mümkünse benim panele de bakabilir misin? seri no: 7737537 700018
  • Merhaba Ado hocam müsaitseniz benim cihazin hangi panel oldugunu kontrol edebilirmisiniz

Sn: 7724838 601456

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrisonOfficer -- 11 Haziran 2017; 19:27:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhabasizden iki konu hakkında bilgi alacaktım,
    1. renkler biraz soluk gibi geliyor , renkleri canladırmak için önerceginiz bir ayar var mı?
    2. klavye almayı düşünüyorum öneride bulunabilir misiniz?
  • Merhaba arkadaşlar bu ürünü kullanan arkadaşlara bir kaç sorum var yardım ederseniz sevinirim

1.Televizyonun ekranı yani paneli gerçekten 100 Hz mi ?
    2.USB 3.0 destekliyormu ?
    3.Play Station yada xbox konsollarıyla oyun oynarken sorun çıkarıyormu ?
    4.Wifi ye baglanırken yada internette gezinirken sorun oluyormu hızları nasıl ?
    5.Televizyona harici diskler takılabiliyormu

Biraz uzun oldu ama kullanan arkadaşlarımız bu sorularıma cevap verirse çok sevinirim özellikle ekranın 100 Hz olması benim için çok önemli yani panel kesnlikle kendisi 100 Hz olması lazım 100 Hz deyipte 50 Hz olan paneller var yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: StArLoRd

Merhaba arkadaşlar bu ürünü kullanan arkadaşlara bir kaç sorum var yardım ederseniz sevinirim

1.Televizyonun ekranı yani paneli gerçekten 100 Hz mi ?
    2.USB 3.0 destekliyormu ?
    3.Play Station yada xbox konsollarıyla oyun oynarken sorun çıkarıyormu ?
    4.Wifi ye baglanırken yada internette gezinirken sorun oluyormu hızları nasıl ?
    5.Televizyona harici diskler takılabiliyormu

Biraz uzun oldu ama kullanan arkadaşlarımız bu sorularıma cevap verirse çok sevinirim özellikle ekranın 100 Hz olması benim için çok önemli yani panel kesnlikle kendisi 100 Hz olması lazım 100 Hz deyipte 50 Hz olan paneller var yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

1- panelin gerçekten 100hz olup olmadığını bilmiyorum
    2- evet
    4- oynamadım bilmiyorum
    5- hız standart
    5- evet 3tb harici diskimi görüyor

• Tv'de sürekli Philips tercih ederken geçtiğimiz Ekim ayında 48fb7500 almıştım. Genel olarak çok irdelemem ve beni tatmin ediyor. Şu an yeni bir tv ihtiyacım var bu modeli tavsiyeler üzerine tercih edecem fakat Teknosada 2499₺ fiyat var. Biraz yüksek geldi. Bu ara ürün alan varsa fiyat tekliflerini merak ediyorum. Bir de sayın ado hocama soruyorum bu fb serisi ile fa serisi arasındaki fark nedir ?

• burglar08 kullanıcısına yanıt
    üretim yılları hocam.

A 2015
    B 2016 üretim

(Bazı modellerde A olanlar MB100 iken, B olanlar MB120 kart oldu ;) )
  • İlginize çok teşekkür ederim aklıma takılıp duruyordu. Mevcut kullandığım 48fb7500'de geçen puhutv izlemek isteyince uygulamalarda bulamadım. Forumda sizin konunuza denk geldim. Menüden bakınca mb97 olduğunu anlayabildim anakartın ama sadece onu anladım puhutv'yi gene bulamadım, tv konusunda biraz cahilim yarın size pm'den seriyi ve menüdeki ekranı göndermek isterim, tvyi iyileştirmek adına yapabileceğimiz güncelleme vs varsa fikir ve önerilerinizi öğrenmek için. Bu saatte üşenmeyip yazdığın için tekrar teşekkür ederim forumda sizin gibi arkadaşların halan var olduğunu bilmek güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burglar08 -- 13 Haziran 2017; 3:36:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burglar08

Tv'de sürekli Philips tercih ederken geçtiğimiz Ekim ayında 48fb7500 almıştım. Genel olarak çok irdelemem ve beni tatmin ediyor. Şu an yeni bir tv ihtiyacım var bu modeli tavsiyeler üzerine tercih edecem fakat Teknosada 2499₺ fiyat var. Biraz yüksek geldi. Bu ara ürün alan varsa fiyat tekliflerini merak ediyorum. Bir de sayın ado hocama soruyorum bu fb serisi ile fa serisi arasındaki fark nedir ?

Şuan Hepsiburada da fiyat uygun..degerlendirebilirsiniz

• bende vestel 49ub8300 aldım ama pcyı hdmı ıle baglamaya calıstıgımda sınyal yok veriyor vga ile baglayınca gorunut gelıyor ama hem 4k olmuyor hemde kotu goruntu hdmi gibi güzel olmuyor bunun bı cozumu varmıdır yoksa televizyonmu sorunlu ekran kartım gtx750ti
  • tamamdır hallettım wındows+P ye basarak yaptım ama ılk yaptıgımda olmuyordu ac kapa yapa yapa sonradan duzeldı.
  • 7724838601068 hocam benim panelede bakabilirmisin birde kablosuz klavye mausu takmak icin tek giriş yerimi var ?

• Herkese merhaba arkadaşlar allah nasip ederse ağustosta düğünüm olacak tv almam lazım ama bütcem kısıtlı 49ub8300 almayı düşünüyordum fakat 400-500 tl fazla verip 49ub9100s almaya değer mi artısı, fazlası nelerdir anlayan değerli arkadaşlarım yorumlarına ihtiyacım var özellikle ado hocam yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. @Ado
  • poseidonrx kullanıcısına yanıt
    Hocam o fiyat farkına değecek bir şey yok, onun yerine ekonomik olanı al, modlama konusuna göz at daha mantıklı
  • Ado kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim ado hocam yardımların için iyi çalışmalar.
  • poseidonrx kullanıcısına yanıt
    Çok detaya giremedim lakin içiniz rahat olsun, doğru karar.
  • arkadaşlar buradaki yorumlardan sonra bende almaya karar verdim ve siparişi verdim. bu tv ye uygun tv ünitesi alacağım. TV ayaklarının genişliğini bilen var mı ya da ölçüp söyleyebilirseniz çok memnun olurum.

Vestel 49UB8300 Hakkında

@ado

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc_Levis -- 19 Haziran 2017; 23:42:6 >
  • Mc_Levis kullanıcısına yanıt
    Merak edip hiç ölçmedim lakin yaklaşım 20cm o ayak aralıkları. Yine de bu gün atölyelerden birine uğrama imkanım olursa ölçer yazarım.
  • Bugün bende aranıza katıldım hepsiburadadan 2090 civarına geldi bana ama araştırmaktan sıkıldım ve sipariş geçtim akşama teslim edilir yazıyor bakalım benim alet nasıl çıkacak :)
  • Arkadaşlar merhaba, kendi tecrübelerimi paylaşmak istiyorum; bundan önce 2009-2017 yılları arasında 2 samsung 1 lg tv kullanmış biri olarak oğlumun son samsung tv yi haşat etmesinden sonra acil ama uygun olsun diye forumda gezinirken bu tv yi buldum. Keşke bulmasaydım Samimi görüşümdür,hiç memnun kalmadım, ayrıca tekolojiden anlamayan 60 yaşındaki annemi ve eşimi ikna etmeye çalışıyorum, evdeki herkesin ortak fikri "leş". Bendeki panel samsung çıktı ama daha önce 2 tane samsun tv kullandım hiç birinde bu kadar bariz açı problemi yaşamadım, tv yi 90 derece açı haricinde izlemek inanın kabus. yok va panel ıps ekrana göre izleme açısı daha dardır filan hikayelerini geçin arkadaş. Anneme beğendiremedim diyorum. Bana teklif ettikleri şeye bakın, babamın odasına 800 tl ye aldığım navitec marka tv ile yer değiştirelim diyorlar..Ses konusuna da ayrıca değinmek istiyorum, evet sesi yüksek ama net değil boğuk bir ses var, anlamak için yüksek sesle izliyoruz tv yi. Yapmayın kardeşim 500 tl fazla verin başka birşey alın, istanbul esenyurt da oturuyorum illa alcam diyen varsa ben tv yi direk karşıdan izlerim diyen varsa tv yi ona satayım iki hafta önce 2100 tl ye aldım 1700 tl ye satayım.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.