Şimdi Ara

VESTEL 42PF8575 - 42PF9060 ve 42PF8175 hk. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
985
Cevap
21
Favori
94.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reasdmusti

quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

Yerli malı tv almaktan kaçının hocam.

vestel şu an kat kat daha iyi ürün

yerli malı almıyacaksak bu ülkedede yaşamayalım ozaman koreliler yaşasın

Vallahi hocam çok memnunum
    etrafımda tv konusunda çok bilgili insanlar var ve hemen hemen hepsi olumlu yorum yaptı
    servis ten kurmak için gelen ekibin ilk sözü 1 ay içerisinde sebebi ne olursa olsun iade edebilirsiniz
    servise ulaşmak yardım dönüş almak 1dk.

Yerli olması benim gözümde daha da değerli ki
    panel satışı yaptığını okumuştum bir yerde. Bizim yerli diye beğenmediğimiz marka
    Yabancılara panel satıyor. Ben tavsiye ederim. Yerliden uzak dur demek hele birde
    neden sunmadan acizliktir

• arkadaşlar takıldım kaldım

9060 mı 8575 mi

karşılaştırdım 9060 da wifi yok ama metal çerçeve
    8575 de wifi var çerçeve yok

başkada fark bulamadım

bir akıl verin lütfen hangisini alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MM.M60

arkadaşlar takıldım kaldım

9060 mı 8575 mi

karşılaştırdım 9060 da wifi yok ama metal çerçeve
    8575 de wifi var çerçeve yok

başkada fark bulamadım

bir akıl verin lütfen hangisini alayım

9 serisi üsrt seri

wifi aparat 30 tl 9060 almanı tavsiye ederim en azından en üst seri
  • MM.M60 kullanıcısına yanıt
    :)) herkesin takıldığı konu
    bende alırken çok araştırdım. 8575 daha cazip geldi nedense
    çift ekran özelliğinden olabilir. Hatta formda konusu vardı 8575 alt model ama
    üst modelden daha üstün tarzında :)
    PF8575 modelinde DVB-T2 yok

9060 da çift ekran dahili wifi yok
    ikiside ne kadar kullanılır bilemem ama 8575 bana indirimle daha iyi
    fırsatmış gibi geldi
    aslında gözüm 8175 deydi ama onunda indirim kodu ile alma şansı yok
    kodu kullanınca 8575 8175 den ucuza gelince düşünmeden aldım.karar sizin
  • Exelance1248 hocam benim 8575 i android telefonla wifi den nete baglaniyorum suan netim olmadindan dunya olan tusa basinca direk youtube menusu cikiyor katalogta olan facebook google gibi menu gelmiyor o menuyu bi turlu bulamadim kumandadan hangi tusla menu cikiyor bilgin varmi ayrica android telle tv yi eslestiremedim Bu konularda bilgin varsa bizimle paylasirmisin saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba
    vestel mağazasına gittim 1700 den aşağı olmaz dedi 12 tk

bende exelance1248 arkadaşın yaptığı gibi avantajix e üye oldum

avantajix üzerinden vestelin sitesine girdim ürünü sepete attım paypal kodu girdim
    1699 tl tutarı olan 9060 led i 1.444,15 tl ye düşürdü ve 12 taksit şeceneğini seçerek 1.486,65 tl ye aldım

bu avantajix %3,5 indirim verdi vestel için

bu avantajix nasıl oluyor bilgilendirirmisiniz (ben avantajix de tutarı göremedim)
  • bu ara exelance1248 arkadaş olmak üzere hepinize teşekkür ederim
  • arkadaşlar dün itibari ile ÇİFT EKRAN gözlükleri geldi. Haber bekleyenler bir an önce VESTEL le irtibata geçsin
    ücretsiz gönderiyorlar

VESTEL 42PF8575 - 42PF9060 ve 42PF8175 hk.

VESTEL 42PF8575 - 42PF9060 ve 42PF8175 hk.

• MM.M60 kullanıcısına yanıt
    Estağfirullah buradaki amacımız bu
    Öncelikle hayırlı olsun.Güle güle kullanın
    Avantajix de bir hesap tanımlıyorsunuz o hesaba miktar aktarılıyor fakat
    bu işlem baya uzun sürebiliyormuş. Bende sıkça sorulanlarda okumuştum :)
  • Kardeş smart tv yi evdeki internetin sorunlu olmasından dolayı kurcalayamadım ama
    @yurekten arkadaşımız sanırım bunlara bakmıştı çift ekrana falan o bilgi verirse bizlerde öğrenelim vaya
    başka deneyen
    Çift Ekran ve Smart la ilgili bilgiler bekliyoruz kullananlardan
  • exelance1248 kullanıcısına yanıt
    Tv modeli 42pf8175. Smart tv özellikleri çok güzel. içindeki yüklü olan tüm uygulamalar çalışıyor ve çok hızlı yani lg 42ls575s modeline göre. Bilgisayardan giriyormuş gibi donmadan sayfalarda geziniyorum. Ayrıca kumandadaki numara tuşlarından yazı yazılması da çok kolaylık sağlıyor. Çifte ekran gözlüğüm olmadığı için çok fazla deneyemedim. Sadece denemek için arkadaşımın lg dual play gözlüklerini almıştım. Lig tv üyeliği olanlar için kullanışlı olabilir anca. Harici hd uydu alıcısı gerekiyor. Ligtv yi açıp tvnin uydusundan herhangi kanal açıp çifte ekran özelliğini etkinleştirip gözlüğün birinden bakınca ligtv diğerinden bakınca tv ekranı görünüyor. Ayrıca izlerken de kanallar değiştirilebiliyor. Ses de tv hoparlöründen tvnin sesi kulaklık çıkışından da ligtv nin sesi geliyor. Kablolu kulaklıkla zor oluyor tabi. Buna da çözüm buldum. Arabada bulunan fm transmitter ile tvnin kulaklık çıkışını bağladım telefonumun radyosundan dinleyebiliyorum. (merak eden olursa ayrıntılı anlatırım)

• yurekten kullanıcısına yanıt
    valla ben merak ediyorum. 2. sesi bluetooth kulaklı ile alabilirsiniz demişti tv yi kuranlar
  • Bu arada çift ekran gözlüklerinin normalde almak isterseniz çiftinin fiyat 30 TL imiş bayilerden alınabiliyormuş
    Bluetooth kulaklık dedikleri kablosuz kulaklıktır herhalde. Tv de bluetooth olduğunu sanmıyorum.
    Kablosuz kulaklıklar da fm transmitter mantığıyla çalışıyor. Vericileri oluyor o vericiyi tv ye bağlamak gerekiyor.
    Benim kullandığım fm verici arabada kullanılan kendinden hafızalı verici. Verici üzerinde kulaklık girişine benzeyen ses girişi mevcut. Bu girişe tvnin kulaklık çıkışını bağlıyorum. Ayrıca herhangi bir usb çıkışına da vericinin usb çıkışına bağlıyorum (Sadece vericiye güç sağlamak için gereklidir. İsteyen 12 volt bir güç ile çakmaklığa takılan yerden de güç sağlayabilir.). Daha sonrada frekası ayarlayıp herhangi bir radyodan o frekanstan ses alabilirsiniz.
    LİG TV SESİNİ FM VERİCİDEN VERMEK İLE YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERİ KABUL EDİYORSANIZ BUNU YAPIN. SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurekten

Bluetooth kulaklık dedikleri kablosuz kulaklıktır herhalde. Tv de bluetooth olduğunu sanmıyorum.
    Kablosuz kulaklıklar da fm transmitter mantığıyla çalışıyor. Vericileri oluyor o vericiyi tv ye bağlamak gerekiyor.
    Benim kullandığım fm verici arabada kullanılan kendinden hafızalı verici. Verici üzerinde kulaklık girişine benzeyen ses girişi mevcut. Bu girişe tvnin kulaklık çıkışını bağlıyorum. Ayrıca herhangi bir usb çıkışına da vericinin usb çıkışına bağlıyorum (Sadece vericiye güç sağlamak için gereklidir. İsteyen 12 volt bir güç ile çakmaklığa takılan yerden de güç sağlayabilir.). Daha sonrada frekası ayarlayıp herhangi bir radyodan o frekanstan ses alabilirsiniz.
    LİG TV SESİNİ FM VERİCİDEN VERMEK İLE YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERİ KABUL EDİYORSANIZ BUNU YAPIN. SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM.

bilgiler için teşekkür ederim
    şimdi 2 uydu alıcı dolayısıyla 2 uydu anteni , ses için kulaklık, HDMI girişli cihaz
    ve çift ekran gözlük lazım dimi.
    Çok kullanılacak bişey değil sanırım en azından benim için. Ama çift kişilik oyunlarda belki kullanılabilir diye düşünüyorum

Aynen onlar gerekiyor. Zaten uydunun biri tvnin kendi uydusu. Diğer uyduyuda HDMI ile bağlaman gerekiyor. Sonra sesi halletmen gerekiyor. Sonra takıyorsun gözlüğü izliyorsun. Aslında çok da zor ve kullanışsız değil. Zaten digitürk üyeliğinde mecburen anten ve cihaz veriyorlar.
    Ama illa uydu olması gerekmiyor. HDMI olan herhangi cihazla olur. Bilgisayarla olur. Tablette telefonda varsa onunla bile olur. tabletten film veya netten tv açarsın kullanırsın.
    Ben bilgisayarı HDMI girişine bağladım sadece gözlük ile nette gezinmek için kullandım.
    Çift kişilik oyun için 3d modunu kullanman gerekiyor. Oyun ekranı ikiye bölüyor. İkiye bölündükten sonra 3d modunu açıyorsun yine kırmızı beyaz gözlüklerli kullanıyorsun.
  • bende 9060 ile 8575 arasında kaldım.

bugün 2 tane vestel bayisine gittim

ilk gittiğimde sadece 8575 vardı.bayağı övdü.9060,8575 geldiğinden beri çok tercih edilmiyor arada bir fark yok,o yüzden 8575'i rahatlıkla alabilirsiniz dedi.fiyat olarak 1800 tl dedi.

oradan çıkıp başka bir vestel bayisine gittim.2 modelde vardı.benzer şeyleri söyledi,hangisini tavsiye edersiniz diye sordum.o da 8575'i önerdi.iki modelin fiyatı da 1800 tl idi.çift ekran özelliğini denedim.yaklaşık 2 metre mesafeden tv'nin direk karşısına geçtim.fena değildi.ama biraz açıları daraltınca görüntü daha solgunlaştı diyebilirim.ama mağaza şartlarını da katmak lazım.sağdan soldan ışık vuruyordu.çift ekran gözlüklerini sordum,kutuda yok ayrı satıyoruz dedi.

inceleyebildiğim kadarıyla görüntü kalitesi açısından iki tv arasında bir fark yok.gönlümden geçen 9060 mantıklı gelen 8575.bakalım inşallah en hayırlısını seçerim.

son olarak media marktta 8575 1700 tl idi.daha önce vestel kullanmadığım için bilgim yok.bayiden almanın bir ekstra avantajı var mı.

• bende 25 aralık 2013 vestel smart 8575 satın aldım,servise kurdurdum,kutuda çift ekran gözlük çıkmadı, burada yazıları görünce bir hafta yırtındım, derdimizi anlatamadık,sonunda birilerine derdimizi anlattık sanırım kırmızı beyaz gözlükleri gönderecekler, çift ekran deneme şansınız olmadı,zira servis bize değil biz onlara yardımcı olduk.modeller hakkında pek bilgileri yoktu., beyaz kumanda dedikleri air mause 60 lira, kamerası 100 lira ,ekran temizleme sprey takımı bardağı taşıran son damla, zaten 8575 smartı zor aldık el insaf vestel bunlar zaten bu televizyonun demirbaşı, ne işkence,şunları pakete koyun fiyatı makul tutun olsun bitsin.yerli malı destek olalım dedik, bir malı alınca o malın öz varlığı olan demirbaşlar için para kuyruğu oluşturmaları,hiçte hoşlanmadım,dedimya doldur şunları bir kutuya makul bir tek fiyat as üstüne,müşteri bulacağım,alacağım diye saç baş yolmasın.insanlarımız yerli üretimden ekmek yediği için diyorum.

skypeyi kullanacağız kamera yok,vestelden almayalım dedik shıny marka hd web kamera usb den çalışyor, taktık,kameranın ışıkları yandı ama skypede bir türlü görüntü gelmedi,biraz daha uğraştık olmadı . nasıl bir yol izleyelim smart tv sinde skıype kullanırken harici kamera konusunda bilgisi olan varmı acaba.bekliyorum.

• Bayiden almanın tek avantajı alacağınız ürünü gözle görerek almanız. Zaten bayide gördüyseniz internetten alacağınız ürün aynı ürün ve aynı hizmet. Siz aldıktan sonra bir daha aldığınız yer ile muhatap olmayacaksınız. Her sorunda servisle görüşeceksiniz. Birde bayiden alırsanız pazarlık edebilirsiniz ama yinede internette daha ucuzu vardır. Başka da bir avantajı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrembey

bende 25 aralık 2013 vestel smart 8575 satın aldım,servise kurdurdum,kutuda çift ekran gözlük çıkmadı, burada yazıları görünce bir hafta yırtındım, derdimizi anlatamadık,sonunda birilerine derdimizi anlattık sanırım kırmızı beyaz gözlükleri gönderecekler, çift ekran deneme şansınız olmadı,zira servis bize değil biz onlara yardımcı olduk.modeller hakkında pek bilgileri yoktu., beyaz kumanda dedikleri air mause 60 lira, kamerası 100 lira ,ekran temizleme sprey takımı bardağı taşıran son damla, zaten 8575 smartı zor aldık el insaf vestel bunlar zaten bu televizyonun demirbaşı, ne işkence,şunları pakete koyun fiyatı makul tutun olsun bitsin.yerli malı destek olalım dedik, bir malı alınca o malın öz varlığı olan demirbaşlar için para kuyruğu oluşturmaları,hiçte hoşlanmadım,dedimya doldur şunları bir kutuya makul bir tek fiyat as üstüne,müşteri bulacağım,alacağım diye saç baş yolmasın.insanlarımız yerli üretimden ekmek yediği için diyorum.

skypeyi kullanacağız kamera yok,vestelden almayalım dedik shıny marka hd web kamera usb den çalışyor, taktık,kameranın ışıkları yandı ama skypede bir türlü görüntü gelmedi,biraz daha uğraştık olmadı . nasıl bir yol izleyelim smart tv sinde skıype kullanırken harici kamera konusunda bilgisi olan varmı acaba.bekliyorum.

Başka hangi markada var bu kadar ucuza kutu içerisinde. Lg kutu içerisinde veriyor fiyatı 2000 tl den başlıyor. Vermeyen modelleri 1800 tl falan. sonradan almaya kalksanız kumandası 100 tl den kamerası 150 tlden başlıyor. Diğer markaları hiç bilmeden yerli malını bukadar kötülemeyin.
    temizleme seti verildiğini de ilk defa sizden duydum. Lg tv de aldım onlar da vermedi temizlik seti.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.