Şimdi Ara

VESTEL 42PF8575 - 42PF9060 ve 42PF8175 hk. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
985
Cevap
21
Favori
94.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • :-) ben kendi gözlüklerini demek istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exelance1248 kullanıcısına yanıt
    O değil de bu çifte ekran gözlükleri ayrı olarak satılmıyor. Olsa alcam da yok. Daha yeni çıkar herhalde piyasaya.
    Vestel gerçekten çok ucuz. Lg sihirli kumanda 120-130 tl iken vestelin air mouse kumandası 45 tl. İkisininde işleyişi aynı.
  • Servis bana 2 adet ücretsiz sonrası ücretli dedi neyse bugün arayacağım vesteli bakalim ne diyecekler

• Bayiye sordum cift ekran gozluk gelecek dediler kutudan cikmayanlar aldigi yere basvursun

internetten almıştım kayıt oluşturdum daha dönüş olmadı. olumlu olumsuz buradan bilgilendiririm
  • arkadaşlar bir kaç haftadır araştırıyorum 42pf9060 ve 42pf8175 özelliklerini, bir türlü karar verememiştim en son 8175 modeli daha ağır bastı, bugün vestel bayiine gittim
    bayiide çalışan arkadaş 9060 ı o kadar övdü ki kafam yine karıştı
    3 kez ödül aldı, kendisini kanıtlamış televizyon, en çok satan model, hiçbirinden arıza şikayeti gelmedi, 3d de en iyi seri bu bunun kadar hiçbiri başarılı değil, bundan başkasını alırsan pişman olrsun vs vs vs....
    Siz hangisini öneriyorsunuz hangisini almak mantıklı
    kanal geçişlerinde 8175 te bi farklılık varmı
    3d de bi fark varmı
    kullananlar yorumlarını önerilerini paylaşabilirmi acaba
    Şimdiden çok teşekkür ediyorum
  • Hocam bu iş vestel çalışanının hangisine daha çok sempati duymasiyla alakali sanırım. Banada 8175 i ovduler çok araştırdım hakliydi. İnternet te satışı olmadigindan 8575 aldım eğer indirim kodu 8175 için olsaydı kesinlikle alırdım. Gerci kodla 8575 daha ucuza geldi. 3d si benim gozumle çok iyi lg ile testettim arkadaş keşke dedi yani. 9060 i gozumle görmedim çift ekran sonuçta bir özellik kullanır kullanamazsınız o ayrı konu 8175 ve 8575 dahili wifi farkı var ikiside aynı sayılır kesinlikle tavsiye ederim

• 8575 özellik olarak daha üstün ama 9060 fiyatı fazla.. acaba 9060 ın paneli daha mı üst kalite bi panel?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikdam

8575 özellik olarak daha üstün ama 9060 fiyatı fazla.. acaba 9060 ın paneli daha mı üst kalite bi panel?

merak edip bende bakıyorum ama bişey bulamadım sanki 8575 daha üstün gibi.
    ama şu bir gerçek üst sınıf olduğundanmıdır gerçekten iyi satmış
    işin garibi bayideki elemanlar 9060 diyor.. 9060 daha fazla bayii kaarı veya prim gibi bişey mi veriyodur nedir :)
  • hocam bu indirim kodlarını nerden alıyorsunuz dün vestelin sitesine girdim forumda verilen indirim kodlarını girdim fakat kodlar geçersiz çıktı bi indirim yaptıramadım.

çift ekran ve yeni bir model olduğu için 8175 modelini düşünüyordum bende ama kafam yine allak bullak hocam satış elemanının dediklerinden sonra
  • ikdam kullanıcısına yanıt
    olabilir yada kendi 9060 sahibidir :)
  • aloned kullanıcısına yanıt
    http://www.youtube.com/watch?v=qOBkaDbWsdc
    kanal geçişleri burada. kendin bakabilirsin.
    Ben 8175 alalı 2 hafta oldu gayet memnunum.
    8175 in 9060 dan iyi tarafı çift ekran özelliği olması.
    9060 ın 8175 den iyi tarafı 9. seri yani üst seri olması. sanırım paneli farklı. 9060 ı hiç görmediğim için detaylı bir şey diyemiyorum.
    Önce ben de 9060 düşünmüştüm ama vestelin çıkan son modeli 9090 larda çifte ekran özelliği ön planda olunca çifte ekran bende de olsun istedim.
    9090 almayı da düşündüm ama 42 inç olanı piyasada oladığı için 47 inç olanı pahalı geldi.

• Hocam youtube deki 9060 ve 8175 kanal geçiş videolarını inceledim aralarında çok bi fark yok gibi ama 8175 çok çok az bi hizli gibi.
    Çift ekran şimdilik çok kullanışlı bir teknoloji gibi gelmiyor ama tabi almışken tüm özellikler olsun istiyor insan
    9060 üst seri ama 9 serisinin ilk ürünü sanırım 1 yıl civarı olmuş çıkalı, 8175 ve 8575 ise 8 serisinin son ürünü yeni çıktı piyasaya diye biliyorum en azından 9060 dan sonra
  • Nette 8175 bulamadim bayiye gittim bayide buldum bayideki arksdas bana 9060 onerdi vestelin en cok satani 9060 dedi dedim peki cift ekran ozelligi var ozellik yonunden 9060 dan daha iyi dedim o esnada bir musteri 8575 almis kutusuyla goturuyordu baktim dahili wifi yaziyor 8175 de wwifi yok ustelikte 8175 den farkli bi ozellikte 600 hz 8575 de kararimi degistirdim 8575 alacam dedim yine bayideki arkadas bana kalirsa 9060 al dedi bende dedim 9060 600 hz arti bi ozellik yok 8575 wifi var ustelik cift ekran bayideki arkadsinda kafasi karisti ozellik olarak katagoriyi inceledik 8575 daha fazla ozellikli baktik goruntu kalitesine fark yok hiz da ayni denedik bayideki arkadata 8575 al dedi ustelik ayni fiyatti suan 8575 den memnunum kanal gecislerde iyi 3d cevirmede iyi ses sorun olabilir demislerdi bi sorun gormedim cep ten cektim vido ve resimler cok guzel 3gp ozellikli vidolar bile guzel gosteriyor cift ekran gozluk kutudan cikmadi bayiye sordim nette alan varmis dedim vestelede o sikayet gitmis bayi butun satilan urunlere kutudan cikmayanlara ocak ayi sonuna kadar gonderecekmis ben suan kullaniyorum yerli mali kotuleyene bayiye gitmesini tavsiye edrim cokta memnunum

• Arkadaşlar ben bu tv de normal anten den olan görüntüyü bulamadım :))
    uydu dahili uydu usb scart hdmı hepsi var normal anten yok
    bizim apartmanın güvenlik kamera görüntüleri merkezi sistemde normal anten çıkışında
    herkezde var bende yok :)
    nereden girecem bu anten görüntüsüne
  • Hacim atn diye jack girisli bi soket var orayi dene kanal taramasindan bul kamerani bide o sekil dene

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    girişi tek tip ama yani eski usul tvde girişi var ama nereden açacağımı bulamadım :)
  • Kardes 3d yazan yerin ssagida source var vga pc dene sanirim ordan giris + kanal tarama yapman gerek source bolumundekileri tek tek dene birinde cikar benim kamera bozuk deneme sansim yok bulursan buraya yaz kardes ilerde bizde faydanalim

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    eve gidince bir deneyim dün baya kurcaladım beceremedim :)
    tabiki paylaşırım mutlaka birbirimizin bilmediği bişeyler çıkar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.