Şimdi Ara

Vestel 3D SMART 42PF8060 Nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
9
Favori
87.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar vestel 42pf8060 bu model hani su tv deki reklamlardaki tv mi goruntuyu tablete filan atiyor.. kamera ile goruntulu konusma sagliyor.. arkadaslar esimin en cok istedigi ozellikler bixim icinde iyi bir ozellik bizde boyle bir tv ariyoruz peki tv nin goruntusu nasil hd videolarda ya da kanal gecisleri yani diger markalara kafa tutarmi .. ayricada bu ozelliklere sahip diger markalarda tv mevcutmudur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Arkadaslar vestel 42pf8060 bu model hani su tv deki reklamlardaki tv mi goruntuyu tablete filan atiyor.. kamera ile goruntulu konusma sagliyor.. arkadaslar esimin en cok istedigi ozellikler bixim icinde iyi bir ozellik bizde boyle bir tv ariyoruz peki tv nin goruntusu nasil hd videolarda ya da kanal gecisleri yani diger markalara kafa tutarmi .. ayricada bu ozelliklere sahip diger markalarda tv mevcutmudur..

Kanal geçişleri sorunsuz.
    Biss key desteği var.
    Pasif 3d gözlük.
    Wifi ve ethernet.
    Pvr usb.
    Smart centre gayet stabil.
    Bayide inceledim güzel model. Kitlenme gibi kronik arızalar yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Arkadaslar vestel 42pf8060 bu model hani su tv deki reklamlardaki tv mi goruntuyu tablete filan atiyor.. kamera ile goruntulu konusma sagliyor.. arkadaslar esimin en cok istedigi ozellikler bixim icinde iyi bir ozellik bizde boyle bir tv ariyoruz peki tv nin goruntusu nasil hd videolarda ya da kanal gecisleri yani diger markalara kafa tutarmi .. ayricada bu ozelliklere sahip diger markalarda tv mevcutmudur..

Kanal geçişleri sorunsuz.
    Biss key desteği var.
    Pasif 3d gözlük.
    Wifi ve ethernet.
    Pvr usb.
    Smart centre gayet stabil.
    Bayide inceledim güzel model. Kitlenme gibi kronik arızalar yapmıyor.

Merhaba ...

Tskler yardimlariniz icin bu tv yi biraz takip edecegim nisan ayinda ona gore bir karar verecegim ..

• 42pf8060 Ben aldım 2 gün oluyor gayet başarılı buldum ..gelen servise sordum bu modelde daha arıza almadık dediler(tabi bulunduğum bölgede satılanlardan ,ankaradayım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbar -- 2 Ocak 2013; 13:18:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbar

42pf8060 Ben aldım 2 gün oluyor gayet başarılı buldum ..gelen servise sordum bu modelde daha arıza almadık dediler(tabi bulunduğum bölgede satılanlardan ,ankaradayım)

Foruma resim ve video ekler misiniz? Kanal geçiş hızı, menülerini videoya çeker misiniz? ve fotoğraf ekler misiniz?
  • video çekmeye çalışayım zaman bulursam..bende dsmart hd uydu alıcı var ondan daha hızlı geçtiği için bana hızlı geldi fazla da inceleyemedim daha, wifi adaptörünü bugün alabilirsem internetinede bakacağım mağazadayken iyi gibiydi..
  • Dahili wifi yok mu bu tv'de?
  • arkadasım kullanıyor gayet memnun
  • hangi wifi adaptörünü kullanabiliyoruz bu televizyon için servise sordum 65 tl dedi.Marka söylemedi..

---öğrendim veezy 200 müş -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbar -- 3 Ocak 2013; 12:09:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

Dahili wifi yok mu bu tv'de?

evet yok benım aldıgım sadece smart özellıklıde hedıye ama 3d olanında paralı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbar

42pf8060 Ben aldım 2 gün oluyor gayet başarılı buldum ..gelen servise sordum bu modelde daha arıza almadık dediler(tabi bulunduğum bölgede satılanlardan ,ankaradayım)

hocam you tube vıdeo acıyormu benımkı acmıyorda.bede googleye gırıyormu ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 4 Ocak 2013; 15:06:56 >
  • GOOGLE GİRİYOR yUTUP full giriyor KLavye mause takılıyor java siprint desteyi bile var ben logitec marka klavye mause kullanıyorum süper?? ?artı ?skype görüntülü görüşme kamerası takılıyor vestel magaza kamera satış fiyatı 100 lira ?full veb brovser?? var hic şüpheniz olmasın 3d 600 hz full full

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet45li -- 5 Ocak 2013; 17:21:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrelim

GOOGLE GİRİYOR yUTUP full giriyor KLavye mause takılıyor java siprint desteyi bile var ben logitec marka klavye mause kullanıyorum süper?? ?artı ?skype görüntülü görüşme kamerası takılıyor vestel magaza kamera satış fiyatı 100 lira ?full veb brovser?? var hic şüpheniz olmasın 3d 600 hz full full

tuuu benim smart tv neden girmiyor yaziliminda sorun var galiba.hocam airmause ciktimi icinden

• quote:

Orijinalden alıntı: emrelim

GOOGLE GİRİYOR yUTUP full giriyor KLavye mause takılıyor java siprint desteyi bile var ben logitec marka klavye mause kullanıyorum süper?? ?artı ?skype görüntülü görüşme kamerası takılıyor vestel magaza kamera satış fiyatı 100 lira ?full veb brovser?? var hic şüpheniz olmasın 3d 600 hz full full

hocam bi smart menunun fotosunu koyarmisin ona gore servise yaptircamda yazilimini

• Menude followme nerdedir tablete görüntü aktarımı falan yapmak için?
  • bu tv de flash desteği yok muydu?
  • Arkadaşlar Vestelgidiyor.com 'dan bu TV'yi alsam mı? Dahili wifi var sanırım.

Vestel 3D SMART 42PF8060 42'' LED TV

Fiyat: 1.574,00 TL
    http://www.vestelgidiyor.com/Vestel-3D-SMART-42PF8060-42-LED-TV,PR-1423.html
  • dahili wifi yok ama tv güzel 3d si falan harika :) wifi ready var.
  • ben cumartesi günü 1650 TL'ye aldım.Böyle görünce insanın içi gitmiyor değil.Daha 4 gün oldu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.