Şimdi Ara

Vestel 39PF5025 LED TV. KULLANICILARI ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
10
Favori
89.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yufat

Bu menu+4725 yapınca benim tv de çıkan ekran.
    Mobilden yükledim çıkmazsa pc ye geçince duzeltirim.
    [simage]http://img541.imageshack.us/img541/8551/img20130224225519.jpg[/simage]

39 cmhj aynısı bende de yazıyo. baska model vestel tv de LG gördüm.
    http://resim.donanimhaber.com/m_58849158/mpage_10/f_/key_vestel+led//tm.htm#69656247

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi science40 -- 24 Şubat 2013; 23:09:42 >

• trt Hd ' deki maç sorunu bende de oldu, servis yazılım yükselterek bunu sorunu düzeltebilirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gwznr

trt Hd ' deki maç sorunu bende de oldu, servis yazılım yükselterek bunu sorunu düzeltebilirmi acaba ?

yeni bir yazılımyok yeni yazılım olduğunda mesaj atıyolarmış genelde. ama durumu müşteri hizmetlerine belirtmek lazım. ben bir defa vestel in ternet sitesinden mesaj attım ertesigün adamlar geri döndüler. bu sıkıntıdan bahssettiğimde benim gibi 1 kaç kişinin daha aradığını söyledi. durumun yazılımla halledilebileceğini söyledi. vesteli arayın rahatsız etsek belki yeni bir yazılım yapabilirler.

bu arada senin trthd nin sinyal kalitesi nasıl. benim tv 3-5 saniye açıyor sonra donuyor. durumu sinyal kalitesine bağlıyoruz ama yazılımsal da olabilir?

sinyal kalitesi için trthd açıkken menü - kurulum - manuel kanal ekle yaptığında sinyal kalitesi yetersiz -orta - iyi - çok iyi şeklinde yazıyor. benimki orta seviye. bu sorunu farkeden arkadaslarınki de orta seviye.

• bu sabah kalktım tvyi açtım yeni yazılım yüklenmiş bayağı değişiklikler var ama yinede arama motoru yok. model 7050.siz servisi değilde direk vesteli arayın muhakkak hallederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimhaber40

quote:

Orijinalden alıntı: yufat

Hocam, kanal sinyal seviyelerine baktım. TRT 1 hd, trt hd, atc hd orta seviye, Semerkant hd ve diğer kanallar iyi seviyede anten merkezi bizim apartmanda O nedenle antene müdahale edemem ama maç esnasında kullanan arkadaşlar beraber bakarsak hepimizin tv side acmassa sorun sinyal mi yoksa reciver mi olduğunu anlarız.
    Benim tv dede dokunmatik yok yan tarafta usb girişinin yakınına yukarı aşağı hareket eden ortasına basınca fonksiyonu değiştiren bir tuş takımı konulmuş.
    Acikcasi pip fonksiyonu olup olmadığını bende bilmiyorum.
    Benim tv dede lg yada samsung led Panel olduğunu gösteren bir şey yok çokça kod var O sayfada belki bunlardan biri Panel in markasıyla ilgilidir.

tv sol tarafındaki girişlerin en altında bahsettiğin tuştan bendede var. o nedenle dokunmatik özellik yok ekranda.
    ben başka bir vestel tv de menü + 4725 yapınca. ekran boyutunun yanında LG yazıyordu. benim tv de ise 39_CMIHJ1LE yazıyor. 39 ekranınn inc cinsinden değeri.

EVET 99 EKRANA TEKABUL EDIYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: halitoz

bu sabah kalktım tvyi açtım yeni yazılım yüklenmiş bayağı değişiklikler var ama yinede arama motoru yok. model 7050.siz servisi değilde direk vesteli arayın muhakkak hallederler.

SMART PORTALIN FOTOSUNU KOYARMISIN
  • quote:

trt Hd ' deki maç sorunu bende de oldu, servis yazılım yükselterek bunu sorunu düzeltebilirmi acaba ?

LNB YI BUNLA DEGISTIRDIM INCE AYAR YAPTIRDIM CAMAGA SORUNU SİNYAL SORUNUNU COZDUM HEMDE Gürültü Seviyesi:0.1 dB

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/next-star-2-li-ciftli-2li-twin-cift-cikis-hd-lnb-63289157

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 25 Şubat 2013; 19:51:38 >

• quote:

quote:

yeni bir yazılımyok yeni yazılım olduğunda mesaj atıyolarmış genelde. ama durumu müşteri hizmetlerine belirtmek lazım. ben bir defa vestel in ternet sitesinden mesaj attım ertesigün adamlar geri döndüler. bu sıkıntıdan bahssettiğimde benim gibi 1 kaç kişinin daha aradığını söyledi. durumun yazılımla halledilebileceğini söyledi. vesteli arayın rahatsız etsek belki yeni bir yazılım yapabilirler.

bu arada senin trthd nin sinyal kalitesi nasıl. benim tv 3-5 saniye açıyor sonra donuyor. durumu sinyal kalitesine bağlıyoruz ama yazılımsal da olabilir?

sinyal kalitesi için trthd açıkken menü - kurulum - manuel kanal ekle yaptığında sinyal kalitesi yetersiz -orta - iyi - çok iyi şeklinde yazıyor. benimki orta seviye. bu sorunu farkeden arkadaslarınki de orta seviye.

trt hd sinyal seviyesi - iyi - ama aynı sizde olduğu gibi 5-6 sn. maç izleniyor sonra kilitlenip kalıyor, tv. yi kapatıp açmadan düzelmiyor... bunun dışında şimdilik( 2 haftadır) başka sorun yok gayet güzel, zaten televizyonu harici uydu alıcı ile kullanırken trt hd' deki biss nedeniyle kilitlenme olayı olmuyor. sorun televizyonun dahili uydu alıcısında bence... vestelin uydu alıcısı için yeni bir yazılım ile sorunu düzeltmesi gerekir...

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

bu sabah kalktım tvyi açtım yeni yazılım yüklenmiş bayağı değişiklikler var ama yinede arama motoru yok. model 7050.siz servisi değilde direk vesteli arayın muhakkak hallederler.

resim koyamam makine yok.smart menüde göze çarpan bir değişiklik yok skaype yoktu onu koymuşlar birde menü renkleri değişmiş tablet bağlantı için fellovbe menü koymuşlar kullanım kılavuzu koymuşlar şu andaki izlenimlerim bunlar.arama motoru yine yok.

• arkadaşlar TRTHD nin biss şifre sorunu için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak mesaj yazabilirsiniz. 1-2 gün sonra mutlaka dönüş yapıyorlar. bu konuda sıkıştıralım.
    http://www.vestel.com.tr/tr-tr/destek/VestelDestekBizeYazin.aspx
  • quote:

arkadaşlar TRTHD nin biss şifre sorunu için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak mesaj yazabilirsiniz. 1-2 gün sonra mutlaka dönüş yapıyorlar. bu konuda sıkıştıralım.

ben biraz önce bir mesaj attım.
  • Arkadaşlar ben bu tv yi 4 gün önce aldım fakat hdcp desteği olmadığını yeni öğrendim. bu yüzden hdmi ile ne laptop bağlayabiliyorum ne digitürk uydu alıcımı. böyle kalakalmış durumdayım. ne yapmalıyım?
  • quote:

quote:

quote:

resim koyamam makine yok.smart menüde göze çarpan bir değişiklik yok skaype yoktu onu koymuşlar birde menü renkleri değişmiş tablet bağlantı için fellovbe menü koymuşlar kullanım kılavuzu koymuşlar şu andaki izlenimlerim bunlar.arama motoru yine yok.

benım bu alette nıye guncellenmemıs acaba benımkı gerızekalı galıba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Arkadaşlar ben bu tv yi 4 gün önce aldım fakat hdcp desteği olmadığını yeni öğrendim. bu yüzden hdmi ile ne laptop bağlayabiliyorum ne digitürk uydu alıcımı. böyle kalakalmış durumdayım. ne yapmalıyım?

hocam televizyonu hdmi ile notebooka bağladım . sorun olmadı.
  • quote:

Arkadaşlar ben bu tv yi 4 gün önce aldım fakat hdcp desteği olmadığını yeni öğrendim. bu yüzden hdmi ile ne laptop bağlayabiliyorum ne digitürk uydu alıcımı. böyle kalakalmış durumdayım. ne yapmalıyım?

HDMI GIRISI SCART MEVCUT BİDE DİŞLİ PC GIRISI
  • quote:

quote:

scarttan görüntü çamur gibi. ful hd televizyonda çamur gibi izlemek adama koyuyor o kadar para verdikten sonra.

hdmi bağlantısının hdcp desteği yok sanırım.
  • quote:

arkadaşlar TRTHD nin biss şifre sorunu için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak mesaj yazabilirsiniz. 1-2 gün sonra mutlaka dönüş yapıyorlar. bu konuda sıkıştıralım.

WEB BROWSER KOYSUNLAR DIYEDE SIKISTIRALIK ARKADASLAR
  • quote:

quote:

quote:

scarttan görüntü çamur gibi. ful hd televizyonda çamur gibi izlemek adama koyuyor o kadar para verdikten sonra.

BEN ETHENETLI ALTIN UÇ HDMI BAGLADIM DIGITURKU ACTI HD KANALLAR MUAZZAM

• quote:

quote:

quote:

quote:

biraz daha açar mısınız, nerden, kaça alınır bu kablo. bir de kesin çözüm olur mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

biraz daha açar mısınız, nerden, kaça alınır bu kablo. bir de kesin çözüm olur mu?

TEKNOSADAN ALDIM 40 TL YE HDMI KABLO DIYE LEPTOP DIJIKUTU BAGLANIYOR

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.