Şimdi Ara

Vestel 39PF5025 LED TV. KULLANICILARI ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
10
Favori
89.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gwznr

quote:

Orijinalden alıntı: alicanxxx

arkadaşlar galiba vestel bu üründen 3 4 tane yapmış bir kısmında PIP var birkısmında yok nasıl oluyor anlamadım. Bir cevap yazarsanız sevinirim

benim tv de pip var. 1 gün oldu şimdilik bir sorun yok. bence görüntüsü , uydusu vs. gayet güzel... sadece kumandası biraz büyük...

hocam bu PİP örneğin ekranın bir tarafında bilgisayar ile çaılırken diğer tarafta tv izleyebilmek gibi birşey sanırım . tv den onun ayarını nasıl yapıyoruz . source(kaynaklar) menüsünde VGA/PC seceneği var o mudur PIP.

ayrıca tvden son derece memnunum bende kumanda büyük gerçekten ama baya kaliteli bi kumanda yapmışlar.

Vestel 39PF5025 LED TV. KULLANICILARI ANA KONU

• konuyu ana konuya çevirdim arkadaşlar paylaşımlarımıza tek konudan devam ederiz.
  • Bende önümüzdeki ay 39PF5025 kullanıcılar kervanına katılmayı düşünüyorum
    Beni cezbetme sebebleri
    200Hz olması
    HD dahili uydu alıcısı ve
    Tabiki fiyatı
  • trt hd biss şifreli yayın yaparken ( bundesliga maclarında ) sıkıntı yaşayan oldumu. Hafta sonu bi denermisiniz ???? benim tv şifreyi girmeme rağmen trt hd şifreli yayında şifreyi çözmüyor. ntv ve ntvspor da sıkntı olmuyo
  • arkadaşlar galiba vestel bu üründen 3 4 tane yapmış bir kısmında PIP var birkısmında yok nasıl oluyor anlamadım. Bir cevap yazarsanız sevinirim

Yufat kardeş set tuşuna basınca menüde 3. yada 4. sekmede PIP ve PAP seçenekleri olması lazım.

halen tam cevap alamadım .

Bu TV den alanlar yazsın Bu ÖNEMLİ dir. çünki bir kanalı izlerken küçük ekranda diğer kanala bakılıyor(diğer uydu yada PC(
  • arkadaşlar galiba vestel bu üründen 3 4 tane yapmış bir kısmında PIP var birkısmında yok nasıl oluyor anlamadım. Bir cevap yazarsanız sevinirim

Yufat kardeş set tuşuna basınca menüde 3. yada 4. sekmede PIP ve PAP seçenekleri olması lazım.

halen tam cevap alamadım .

Bu TV den alanlar yazsın Bu ÖNEMLİ dir. çünki bir kanalı izlerken küçük ekranda diğer kanala bakılıyor(diğer uydu yada PC(
  • ÇOK GUZEL PANEL LG GALIBA MENU TUSUNA BASIN 4725 I TUSLAYIN CIKAN MENUDE LG YAZIYORMU DIYE SATIRLARA BIR BAKIN DERIM.
  • 39pf5025 kullanan arkadaşlar trthd bundesliga maçlarını yayınlarken sizin tvde de sıkıntı varmı? Alikemal81 rumuzlu arkadaştaki sıkıntı benim tv de de var.
    TRTHD bundesliga maçlarını şifreli yayınlıyor. bu sırada trthd kanalını açtığımızda şifre nedeni ile ekran da kanal şifreli uyarısı çıkıyor. daha sonra başka kanala geçiş yaptığımızda diğer kanalların hiç birisine görüntü gelmiyor. tv kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
    Bu olay türksat 2a da yeni yayına başlıyan SİNEMA AKSİYON HD kanalında da oluyor.
    Bu durum ntv ve ntvspor ispanya ligi maçlarını şifreli yayınlarken olmuyor. Benim gözlemlerime göre bu sıkıntı sadece HD kanalların şifreli yayın yaparken gerçekleşiyor.
    39pf5025 kullanan arkadaşlar buğun vaktiniz uygun olursa saat 16:30 ve 19:30 daki trthd kanalındaki maç yayınında veya her hangi bir zaman sinema aksiyon hd kanallarını bir test edebilir misiniz? test ederken ekrana kanal şifreli uyarısı gelmesini beklemeniz gerekiyor.cevaplarınızı bekliyorum. ilginiz için teşekkürler

Not: trt hd nin biss keylerini girmeme ragmen kanal açılmıyor ve aynı sıkıntı devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi science40 -- 16 Şubat 2013; 12:12:38 >

• biss sorunu bendede var. trt hd yayinlari sifreli yayinlarda gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yufat kardes. kanal değiştirdiğinde de bahsettiğim gibi diğer tv kannallarına görüntü geliyormu ? benim tv de diğer kanallara da görüntü gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

ÇOK GUZEL PANEL LG GALIBA MENU TUSUNA BASIN 4725 I TUSLAYIN CIKAN MENUDE LG YAZIYORMU DIYE SATIRLARA BIR BAKIN DERIM.

hocam dediginizi yaptim cikan ekranda lg yazan hic bir yere rastlamadim. vestele sormustum almadan once gorevli panel samsung paneli demisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanimhaber40

yufat kardes. kanal değiştirdiğinde de bahsettiğim gibi diğer tv kannallarına görüntü geliyormu ? benim tv de diğer kanallara da görüntü gelmiyor

hocam sadece trt 1hd ve trt hd de goruntu yok siyah Ekran.digerlerinde sorun yok

• hocam benim suan trt 1 hd ve trt hd kanallarım açık. fakat bahsettiğim olay hd kanallar şifreli yayın yaparken oluyor. Galiba senin tv de sinyalden dolayı yayınları alamıyorsun. bahsettiğim olayı Sinema aksiyon hd kanalında bir denermisin ?
  • menu + 4725 i tusladığımda arkadaşın bahsettiği yerde lg yazmıyor . benim tv de 39_CMIHJ1LE1 yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi science40 -- 16 Şubat 2013; 12:31:16 >
  • quote:

hocam benim suan trt hd ve trt hd kanallarım açık. fakat bahsettiğim olay hd kanallar şifreli yayın yaparken oluyor. Galiba senin tv de sinyalden dolayı yayınları alamıyorsun. bahsettiğim olayı Sinema aksiyon hd kanalında bir denermisin ?

az önce trthd maçı sorunsuz izledim onda sıkıntı yok sinema aksiyon keyleri çöktü şu an izlenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halitoz -- 16 Şubat 2013; 18:26:19 >
  • halitöz hocam sizin tv 39pf5025 mi?. maçı trthd den mi trt1hd den mi izlediniz. sıkıntı trthd de oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi science40 -- 16 Şubat 2013; 17:53:33 >
  • quote:

halitöz hocam sizin tv 39pf5025 mi?. maçı trthd den mi trt1hd den mi izlediniz. sıkıntı trthd de oluyor

benim tv 7050 maçı trt hd den izliyorum leverkusen augsbork maçı var şu an bitmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitoz

quote:

halitöz hocam sizin tv 39pf5025 mi?. maçı trthd den mi trt1hd den mi izlediniz. sıkıntı trthd de oluyor

benim tv 7050 maçı trt hd den izliyorum leverkusen augsbork maçı var şu an bitmek üzere.

teşekkürler hocam sağolasınn
  • quote:

quote:

quote:

aynı maçları trt haberde SD OLARAK veriyor oda şifreli birde onu dene bakalım açıyormu.saat 19.30 da maç var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halitoz -- 16 Şubat 2013; 19:02:36 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aynı maçları trt haberde SD OLARAK veriyor oda şifreli birde onu dene bakalım açıyormu.(MAÇ OLDUĞUNDA)

halit hocam benim anladığım benim tv şifreli (biss) hd yayınları çözmede sıkıntı yaşıyor. bugun trthd de tekrar denedim şifreyi çözdü fakat 1-2 saniye sonra görüntü dondu, kanal değiştirdiğimde diğer kanallarında açılmadığını gördüm. aynı durum sinema aksiyon hd nin biss keyleri çalışırkende olmuştu orada da 9-10 saniye kadar izleyebildim daha sonra görüntü dondu. sıkıntı bundan sonra oluyo bu esnada kanal değiştirdiğimde diğer kanallarında görüntüsü gelmiyo. tv yi kapatıp açmak zorunda kalıyom. Fakat bahsettiğim olay ntv, ntvspor , idman tv nin şifreli ( biss ) yayınlarında olmuyor, bu kanalları maç sırasında sorunsuz izliyorum. Sıkıntı şifreli hd yayınları açmakta tv zorlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi science40 -- 16 Şubat 2013; 19:11:24 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.