Şimdi Ara

Silinsin lütfen (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
13
Favori
118.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MehmetNY

quote:

Orijinalden alıntı: by_bozkurt

SEG MB82 ye göre listeleri denedim ama hiçbiri olmadı. Kendim usb ye kanal listesi alıp program ile düzenliyorum. Yükle diyorum o listeyi de yüklemiyor.

Silinsin lütfen

Edit: Listeyi farklı bi yerden buldum yükledim. Mesaja ekleyeceğim. Teşekkürler.

Dostum sende mb82 uyumlu Haziran 2017 sdx dosyası var mı? Varsa upload edip link verebilir misin?

İlk sayfada paylaştığım mb96 için mb 82 yede uyumlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Celaleddin Rooney kullanıcısına yanıt
    Dostum maalesef 5-6 ay önce paylaştığın liste olmuştu fakat en son güncelledikten sonra "indirme başarısız" hatası almaya başladım. Son attığız MB82ye münhasır olan satcodx'de de aynı hatayı verdi.
  • Denizde nefes alan üye D kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, en yakın zamanda güncel listeyi ekleyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar hocam ben satcodx i kurdum şu arkadaşın verdiği mb82 ye uyumlu oldugunu söyledıgı. kurduktan sonra kanallar güzel bir şekilde düzenlendı ancak yinede sinyal yok diyor bunu yetkılı servıse mı götürmem lazım ? . teşekkürler

• MB98 anakartta her iki linkteki kanal listesi sorunsuz yükleniyor. Teşekkür ederim. Bu arada tv Vestel 43FA9000
    Hocam mb82 uyumlu listeyi yükleyecektiniz?
  • Kusura bakmayın, buraya yazmayı unutmuşum. Uyumlu bir liste bulamadım, maalesef. Elinde olan varsa ilk mesaja eklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Denizde nefes alan üye

Hocam mb82 uyumlu listeyi yükleyecektiniz?

İlk sayfada benim paylaştığım listeyi yükleyin mb82 uyumlu bu arada yeni liste hazır yeni hd kanallarıda ekledim

• teşekkürler düzenlemeler ve emek için
  • Vestel 48UA8900 Smart TV im var.
    Bu listeyi yüklesem, maç kanallarından hangilerini izlerim.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Belli bir maç kanalı yok. Standart şifresiz spor kanallarımız mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celaleddin Rooney -- 28 Eylül 2017; 18:46:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam SatcoDX Programını indirdim ama bir türlü çalıştıramadım. Windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Win 10'da ve Win 8'de denedim. İkisinde de aynı hatayı aldım. Uyumluluk modunda açmayı denedim yine olmadı.

• Merhaba,

Şunuhttp://www.mediafire.com/file/pbad3ip38t06dix/NovaSatcoDx_Windows10.rar Bir dener misiniz? Programı "Yönetici olarak çalıştırın"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celaleddin Rooney -- 19 Ekim 2017; 23:2:0 >
    Teşekkürler, çalıştı. Ayrıca Mb95 Şase uyumlu hazır kanal listeside şu linkte mevcut. Benim TV'nin markası SEG. Vestelin sitesinden indirdiklerim uyumsuz çıktı.

http://s8.dosya.tc/server5/0b7eva/Kanal_Listesi.rar.html
  • Mb91 için yeni son güncel düzenlenen kanal listesi elinde olan var mı... Mb91 pek bulamıyorum da, bir sürü gereksiz kanal var otomatik güncelleme yaptığımda

• mb90 anakartı için guncel liste olan paylaşım yapabılrmı ?

• Kanal listesi güncellenmiştir. Bein Sports Haber HD eklendi.
  • Bu açılış resmini değiştirmek nerdeyse bütün vestellerde işliyor bütün akrabalarınkini değiştimBende kendime özel liste yaptım paylaşırım yarın usb atıp.
  • anakartım MB9X mb90 uyumlu listeyle sizin verdiğiniz listeyi satcodx de harmanlayıp kendime göre liste ayarlıyorum kaydediyorum ama usb den indirme yaptığımda sadece trt kanalları iniyor diğer kanallar yüklenmiyor sebebi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A L F O N S O -- 4 Ocak 2018; 21:23:43 >
  • "Farklı Kaydet" seçeneğini kullanıp öyle bir deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.