Şimdi Ara

Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi 179TL yerine 79TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
7
Favori
22.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyvallah hocam o konuda haklısınız. ucuz etin yahnisi misali, ne kadar kaliteli ve sağlıklı isterseniz o kadar fiyat artıyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatmank

quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

quote:

Orijinalden alıntı: laider

Eve mi alıyorsunuz arkadaşlar ?

Akşamları 2 fincan kahve içeriz . Bizi nescafe den kurtarır mi?

size şu lazım, ucuz bulunursa alınabilir:
    http://www.hepsiburada.com/goldmaster-zinde-gm-7331-filtre-kahve-makinesi-pm-mtgoldmgm7331
    Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi  179TL yerine 79TL

yorumları pek iyi değil değer mi? ilk defa bu işe gireceğim de.

Almayın sakın çok dandik.Normal fiyatı zaten 80 lira bu cihazın.kiwi kahve makinası alın daha iyi.

• Kargoya bugun verildi,cumartesiye gelse iyi,sormak istedigim bu makineyi karafsiz kupayla kullanabilirmiyiz?tecrubeli arkadaslardan yorum lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde damlama emniyeti için bu tarz makinelerde bir mandal olur. Karaf takıldığında mandala basar ve demlenen kahvenin akmasına izin verir. Karafı çıkardığınızda mandal kapanarak akışı durdurur böylece karaf yokken damlama yapmaz. Kupa koyduğunuzda mandala basamayacağı için çalışacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan_102 -- 5 Ekim 2017; 16:32:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

quote:

Orijinalden alıntı: fatmank

quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

quote:

Orijinalden alıntı: laider

Eve mi alıyorsunuz arkadaşlar ?

Akşamları 2 fincan kahve içeriz . Bizi nescafe den kurtarır mi?

size şu lazım, ucuz bulunursa alınabilir:
    http://www.hepsiburada.com/goldmaster-zinde-gm-7331-filtre-kahve-makinesi-pm-mtgoldmgm7331

yorumları pek iyi değil değer mi? ilk defa bu işe gireceğim de.

Almayın sakın çok dandik.Normal fiyatı zaten 80 lira bu cihazın.kiwi kahve makinası alın daha iyi.

2. stoğu yakaladım vestel aldım. aliexpresste bu vestelin hemen hemen aynısı var ama daha pahalı

• Gokhan_102 G kullanıcısına yanıt
    Karaf yikamayla falan ugrasmayalim diye sordum hocam,anladigim kadariyla bu o tarz bi makine degil.

• Jacobs monarc düz mu iyi aroma mi?

• inexo kullanıcısına yanıt
    Düz iyidir. Aromalısını hiç sevmemiştim

• Arkadaşlar Çarşamba akşamı sipariş vermiştim az önce elime ulaştı kargo Takipte izmirden gönderildiği ve tahmini teslim 9 u diyordu ama geldi şaşırdım

• wildcats kullanıcısına yanıt
    Benimkide dağıtımda. Hocam fotoğraf fln koymanız mümkün mü? Çok kötülediler ama ne kadar kötü olabilir ki? Vestel sitesinde aynısı 279tl fln. Bitek bizimki 1000w , o 2000w galiba.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowsprince -- 6 Ekim 2017; 14:27:13 >
  • benim aslan parçası geldi, baya klas görünüyor, önerdiğim iki kişi şu an almadıkları için kafalarını duvarlara vurmakla meşgul.
  • Aynen benimde dün geldi daha kullanamadım. Bugün kahve alıp deneyeceğim. Görüntüsü gayet güzel. Programlama muhabbeti falan var bakalım deneyip öğreniriz.

• Koskoca vestel masraftan kısmış insan bir koliye koyar ambalaj kutusuyla kargo yapmış

• shadowsprince kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim 1000w ben kontrol amaçlı açtım , sadece 2 tane almıştım ikiside sağlamdı bir problem yoktu ve arkadaşında dediği gibi gayet şık görünüyor zaten fiyatına bakarsan konuşmaya yüz bulamaZsın :)

Fotoğraf kutusu ile çektim sadece açıkken çekmedim şu anda yanımda değil zaten ofiste bıraktım

Ama kargodan gelince bende şaşırdım direk Vestel kutusu ile geliyor insan bir paketler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildcats -- 6 Ekim 2017; 17:57:33 >
  • beyler makinayi ben kullandim. calisirken kirmizi yaniyor. kahve demleme bitiyor su bitiyor ana haznede. ama isik hala kirmizi. rezistans yanacak diye korkuyorum. acaba sizin makinalar da boyle mi? elle kapatiyorum demleme bitince

• knight_offline kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı şekilde su kaynayınca 1 kere bas tuşa yanıp sönüyor o zaman otomatiğe geçiyor hazneyi sıcak tutuyor. Kapatmak içinde direk mavi ışık yanacak tuşa basınca. Benim anladığım bu

• 1 adet fazla almıştım. Ümraniye bölgesinde gelip almak isteyen olursa aynı fiyattan verebilirim. Pm'lere ancak Pzt dönüş yapabilirim. Tşkler
  • Arkadaslar benimkide bugun geldi su haznesine su koyup otomatik yazan tusa basinca direk karafa su bosaltmaya basladi ve bu suredede isitmaya basladi,peki kahve olsaydi soguk suyla direk karafa akacakmiydi. Anlamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraaASLAN -- 6 Ekim 2017; 22:59:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bunu nasil kullanicaz ..kagit filtre gerekiyor mu ? En guzel kahve hangisi kolay bulunur

• Beyler, ürün eline geçenlerden bir kaçınız makinenin alt kısmının fotoğraflarını atabilir mi? 5 tane ayaklıktan 3 tanesinin silikonu var. Bir de cihaz biraz tozlu idi. Vitrin de beklemiş ürün mü yoksa kullanılmış bir ürün mü diye içime kurt düştü.
    Alanlara hayırlı olsun bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.