Şimdi Ara

Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi 179TL yerine 79TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
7
Favori
22.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatmank

quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

quote:

Orijinalden alıntı: laider

Eve mi alıyorsunuz arkadaşlar ?

Akşamları 2 fincan kahve içeriz . Bizi nescafe den kurtarır mi?

size şu lazım, ucuz bulunursa alınabilir:
    http://www.hepsiburada.com/goldmaster-zinde-gm-7331-filtre-kahve-makinesi-pm-mtgoldmgm7331
    Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi  179TL yerine 79TL

Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi  179TL yerine 79TL

yorumları pek iyi değil değer mi? ilk defa bu işe gireceğim de.

Alma hocam saçmalama

• inexo kullanıcısına yanıt
    bence kargoya verilir 1 gün daha bekleyin..
  • eagle_man E kullanıcısına yanıt
    Hocam kahvenin çekilme durumuna göre kağıt da kullanılabilir kendi süzme haznesi de tek başına kullanabilir. Temizlemesi bir de kolay kağıt kullanımında.
  • Fiyat gerçekten iyiydi, kendime de almadığıma pişmanım.

Siparişim dünyanın en kötü kargo firması ile yola çıkmış, kazasız belasız gelir umarım.

Baya uzun senelerdir filtre kahve makinası kullanıyorum, kullandığım bütün makinelerin kendine ait plastik/metal tarzda filtre sistemleri vardı. Hazır çekilmiş kahveler veya Starbucks gibi yerlerde makine için çektirdiğiniz kahvelerin tamamı o plastik filtrelerden karafa geçiyor. Çektirirken filtre kahve makinası mı yoksa french press için mi olduğunu söylemeniz gerekiyor.

Kağıt flitre en temiz ve en doğru yollardan biri, piyasada bu boyutta olan makineler için iki tip filtre var, bunu sorduk ama bilen malesef yok. Lanet olası kargo firması getirebilirse yarın bir deneme kahvesi yapacağım kendime, şirkette iki filtre boyutunda da kağıt filtrem var.

Öyle ahkam kesecek durumda değilim ama ev kullanıcısı için gerekli soru olursa cevaplayabilirim.

• Fırsat sona mı erdi acaba bilen var mı?
  • Ya dün alacaktım bitmişti tüh dedim efsane fırsatı kaçırmışız. Şimdi yine denk geldi, yine kaçırmışım.Olmaz böyle talihsizlik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Suat_

Fiyat gerçekten iyiydi, kendime de almadığıma pişmanım.

Siparişim dünyanın en kötü kargo firması ile yola çıkmış, kazasız belasız gelir umarım.

Baya uzun senelerdir filtre kahve makinası kullanıyorum, kullandığım bütün makinelerin kendine ait plastik/metal tarzda filtre sistemleri vardı. Hazır çekilmiş kahveler veya Starbucks gibi yerlerde makine için çektirdiğiniz kahvelerin tamamı o plastik filtrelerden karafa geçiyor. Çektirirken filtre kahve makinası mı yoksa french press için mi olduğunu söylemeniz gerekiyor.

Kağıt flitre en temiz ve en doğru yollardan biri, piyasada bu boyutta olan makineler için iki tip filtre var, bunu sorduk ama bilen malesef yok. Lanet olası kargo firması getirebilirse yarın bir deneme kahvesi yapacağım kendime, şirkette iki filtre boyutunda da kağıt filtrem var.

Öyle ahkam kesecek durumda değilim ama ev kullanıcısı için gerekli soru olursa cevaplayabilirim.

4 luk olan filtre olur gibi geliyor bana benimki de kargoya verilmiş izlenimini yazarsanız ona göre ben de edineyim filtre kağıdı.

Kahve olarak oneriniz var mı? Sütlü kullanmayı planlıyorum ilk zamanlar; asıl olay keyif odaklı benim için. 500 ml civarı tuketecegim termosumlan.

• biraz garipte olsa bi kutu açılımı incemele videosu..

https://www.youtube.com/watch?v=Vm3IqhdrB3w
  • Stok kalmamış..

Kullanmayacak olan varsa istanbul anadolu yakası nakit olarak alabilirim elden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetişemedik bitmiş, neyse ki french press ve değirmen var da filtre kahve tadına varabiliyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 5 Ekim 2017; 0:32:16 >
  • ultraaASLAN U kullanıcısına yanıt
    Starbuck dan aldigin kahveyi ucretsiz ogutturebiliyoesun diye biliyorum

• jamie35 kullanıcısına yanıt
    Cevap verdiğim mesajda farklı bir makine vardı zaten....
  • Gün içinde stok ekleler merak etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi  179TL yerine 79TL

2. kez stoğa girince bende aldım. Hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

A101'den Kiwi markayı 55 liraya almıştım ihtiyacım yok ama gene de aldım. Alma sebebim de evlenen arkadaşların evine hayırlı olsuna gidiyoruz. E eli boş gitmek olmaz, çarşaf takımı alacağımıza böyle bir şeyler alayım dedim.Evine ilk davet eden arkadaşım bunu alacak

hocam bunu hediye vermeden önce bi daha düşünün çok kalitesiz plastiği olan bir ürün ben incelemiştim plastiği eğilip bükülüyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

A101'den Kiwi markayı 55 liraya almıştım ihtiyacım yok ama gene de aldım. Alma sebebim de evlenen arkadaşların evine hayırlı olsuna gidiyoruz. E eli boş gitmek olmaz, çarşaf takımı alacağımıza böyle bir şeyler alayım dedim.Evine ilk davet eden arkadaşım bunu alacak

hocam bunu hediye vermeden önce bi daha düşünün çok kalitesiz plastiği olan bir ürün ben incelemiştim plastiği eğilip bükülüyordu

Kiwi mi Vestel mi? Kiwi yi kullanıyorum evet plastiği epey dandik

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Kiwi mi Vestel mi? Kiwi yi kullanıyorum evet plastiği epey dandik

evet hocam kiwi yi diyorum. verstel i görmedim ama muhtemelen o kadar dandik değildir. o da çin malı ama biraz daha iyidir diye düşünüyorum

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Ürün geldiği zaman paylaşacağım.

Kahve olarak genelde Privat Kaffee Guatemala alıyorum.
    http://www.tchibo.com.tr/privat-kaffee-guatemala-grande-filtre-kahve-p400087106.html?dim1=g050

Kimi zaman Starbucks'dan gözüme hoş gelen veya günün filtre kahvesi hoşuma gittiyse o çeşidinden alıyorum, orada ücretsiz çekiyorlar, sadece kağıt filtrede kullanacağımı söylüyorum.

Kahve konusunda gurme olanlar bu kahveleri yerin dibine sokuyor tabi, ithalat yapıp bayatlamadan çekip gönderen firmalar var artık, yakın zamanda onları denemeyi düşünüyorum. Hatta öğütme işini de el değirmeni ile kendim yapma fikrim var. Bakalım.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Bir kenarda durup kahve pişirecek makine. Eğilip bükülmesini gerektirecek bir durum olmaz ki. Piyasadaki tüm ürünler aynı kalitede. İyi bir şey isteniyorsa paraya kıymak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Bir kenarda durup kahve pişirecek makine. Eğilip bükülmesini gerektirecek bir durum olmaz ki. Piyasadaki tüm ürünler aynı kalitede. İyi bir şey isteniyorsa paraya kıymak lazım

hocam malzeme kalitesini kaynar suya temas açısından söyledim. yoksa dediğiniz gibi eğilip bükülecek bişi yok tabi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.