Şimdi Ara

Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi 179TL yerine 79TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
7
Favori
22.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fazla alan varsa aynı fiyattan alabilirim:
  • Arkadaşlar bu makine için hangi ölçüde kağıt filtresi alacağız 1/4 mü 1/2 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcanturk

Arkadaşlar bu makine için hangi ölçüde kağıt filtresi alacağız 1/4 mü 1/2 mi

4 al. Bulabilorsen 6 al hatta. 2 ile yaptım taştı birazı üzdü..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. filtre kahve olarak ne veya hangi marka kullandınız?
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Aynı hocam 3 silikon sıkıntı yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kağit kullanmak şartmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gcanturk

Teşekkürler. filtre kahve olarak ne veya hangi marka kullandınız?

Thibodan açık kahveden wienel bilmem ne li bir açık kahve çektirdim. Fena değil. Her bardak kupa yani kahve için 1.3 ölçek kahve kullanacaksınız unutma..

Thiboya gidin yeni başladım deyin verirler.

Kağıt filtre kullanacağınız zaman k tel filtresi çıkarın yerinden k şekilde kullanın. Kağıt kullanmanın mantığı temizlik kolay olması.

• Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi  179TL yerine 79TL

Ürün elime gecti gayet temiz ve guzel haber veren Arkadaş a tesekkurler

• Yanarım yanarım şunu kaçırdığıma yanarım

• Arkadaslar urunu iade etmeyi dusunuyorum,bikac defa kullandim sorun cikarirlar mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün gerçekten efsane bu fiyata bu kadar klas bir görüntüsü olacağını tahmin etmemiştim haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraaASLAN

Arkadaslar urunu iade etmeyi dusunuyorum,bikac defa kullandim sorun cikarirlar mi?

Size birisi kullanılmış (birkaç kez ) bir kahve makinası satmak istediğini hoşunuza gidecek mi? Ya da ayakkabı alıyorsunuz adam kutudan çıkarıyor sadece 2 gün giyildi diyor..

Etik görmüyorum ben. Alacak arkadaşlar vardı onlara satın aynı paradan

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    herkes sıcak fırsatlarda gördüğü ürünü sipariş verirken 14gün iade garantisi rahatlıyla sipariş veriyor,eğer böyle bi hak olmasa kimse bu kadar rahat sipariş vermez,ayrıca herhangi bi ürünü bana uygun mu,sorunu varmı,vs,anlamak için kullanmak zorundayım,siz tipine bakıp anlıyosanız o sizin üstün yeteneğiniz! maalesef bende yok o yetenek...ayrıca ürüne zarar vermedim bişey etmedim sadece deneme amaçlı bikaç kez kullandım,ürünü satan iade edilme ihtimali bilerek satıyor ama siz markadan daha rahatsız oldunuz durumdan.ayrıca umarım hayatınızın her alanında bu kadar etik,sinizidir...
  • Fazladan alan varsa aynı fiyata alabilirim

• Kahvenin K sinden anlamayanlar sırf ucuz diye gaza gelip alıyorlar makineyi, ihtiyacı olanlara stok bırakmıyorlar. Ondan sonra da makineyi nasıl elden çıkarsam veya iade etsem diye uğraşıp duruyorlar.

Ne kadar komik yani 179 lira çok büyük bir para mıydı da çoğu kişi bu zamana kadar 179 lira verip makine alamadı, filtre kahve içemedi. 79 olunca birden herkes kahve gurusu olmaya karar verdi. Sürü psikolojisiyle makineleri alanlar bir bir makineleri bir köşeye atacaklar, olacağı o. Çünkü siz gerçekten kahveyi seviyor olsaydınız, gerçekten filtre kahve içmek istiyor olsaydınız o makine 179 lirayken de alırdınız. 5000 lira telefona veren insan kahveyi seviyor olsa 179 a veya ne bileyim 200 liraya bu tür kahve makinesini bu zamana kadar çoktan alırdı.

Para sizin paranız herkes istediği gibi harcar tabii ki de burada almak isteyip alamayan kaçırdım diye üzülenleri görüp, alanlarda da elden çıkarmak isteyenleri görünce eleştiri yapmak istedim.

• Bir Allah'ın kulu da kahve yapıp tadından bahsetmemiş. Nasıl bir ürün alma kriteri anlamadım.
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    BEn kişisel cevap vereyim. İlk mesajımda kaçırdığımı ,hediye alacağımı belirtmiştim. BEn filtre kahve sevmem çaykoliğim, evde de o olursa çay az tüketiriz diye öteliyordum. İnox olması ve fiyat olarak uygun görünce aldım.

Hafta sonu ewde yoktuk,deneyemedik. Deneyince tadını yorumlarım inşallah.
  • Kahve makinesinin filtresini kullanmamanızı öneririm 2 gündür kendi filtresi ile yapıyordum kahveyi kahve bulanık oluyordu ve tadı istediğim gibi değildi kağıt filtre aldım hem temizlemesi çok kolay oldu (kahveyi yaptıktan sonra kağıt filtreyi çöpe atıyorsunuz temizleme derdi olmuyor) hem de daha temiz bulanık olmayan kahve elde ettim tadı da daha iyi geldi bana.
    Ben bu filtreyi aldım.
    http://www.avansas.com/filtre-kahve-kagidi-1-4-80-li-paket.html
  • kargo geldi. direk kutusuyla göndermişler ya. ayıp ya insan bi naylona sarar. bi kaç tane kutuda ezik göçük vardı açıp içine bakmadım daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

kargo geldi. direk kutusuyla göndermişler ya. ayıp ya insan bi naylona sarar. bi kaç tane kutuda ezik göçük vardı açıp içine bakmadım daha

hocam benimkide öyle geldi ama inanın çok i,yi paketlemişler zaten açınca görürsünüz, ben kargodan çok memnun kaldım

yalnız bir kaç sorum olucaktı kullanan arkadaşalara

benim kahve makinesi çalıştırınca hemen 10 saniye sonra suyu göndermeye başlıyor, su bü süre zarfında hemen ısınmaz diye düşünüyorum zaten denemek için sıcak su koyduğumda elime döktüm ketilın suyu kadar sıcak değildi, bu normal bir durum mu? çok ısınması gerekiyor mu?

birde çalıştırınca açma kapama tuşu kırmızı yanıyor yalnız su filtresinde ki su bitince tuş haylen kırmızı yanıyor bende onu manuel kapatıyorum normalde kendinin ketil gibi atması gerekmez mi??

ürün bugün geldi, daha öncede kahve makinesi kullanmadığımdan anlayamadım, anlayan varsa bir zahmet bana anlatsın :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.