Şimdi Ara

Vestel 165 ekran televizyon indirim koduyla 5.599TL yerine sadece 4.999TL! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
6.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

4defa vesteli aradım servis yonlendirdiler..4 defa servis aradı şu zaman geliyoruz evdemısınız diye evdeyim dedim bekledim haber

vermeden gelmediler...

en son vestel genel merkez den bir arkadası yolladılar tabi 4 iş günüm gitti sayelerinde...

vestel in türkiyede uretildigini hesaba katarak ..samsung lg sony fiyatlarında urun satmaktan vazgeçmedigi surece bırak almayı

yanından dahi gecmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qedo

televizyonum bozulmustu

4defa vesteli aradım servis yonlendirdiler..4 defa servis aradı şu zaman geliyoruz evdemısınız diye evdeyim dedim bekledim haber

vermeden gelmediler...

en son vestel genel merkez den bir arkadası yolladılar tabi 4 iş günüm gitti sayelerinde...

vestel in türkiyede uretildigini hesaba katarak ..samsung lg sony fiyatlarında urun satmaktan vazgeçmedigi surece bırak almayı

Servis deyince aklıma geldi;

Geçen sene telefonuma Sandisk 16GB micro sd kart almıştım 23-TL'ye. Bir ay sonra arızalandı.

Sandisk müşteri hizmetlerini aradım, yarım yamalak türkçe konuşan bir bayan çıktı, internet sitesi üzerinden nasıl değişim başvurusu yapacağımı anlattı. Ürün resimlerini ekleyerek başvurumu yaptım.

Ertesi gün mail ile değişim formu ve ups kargo kodu gönderdiler, formu doldurup bu kodla arızalı ürünü kargoya teslim edin, hiçbir ücret ödemeyin dediler.

Şimdi sıkı durun, kodu kargo görevlisine verince o da şaşırdı; ürünün değişime gideceği yer Çek Cumhuriyeti! Kargo masrafı ne yapar yaklaşık dedim, görevli 20 dolar civarı dedi! Yani aldığım ürünün yaklaşık 3 katı!

Neyse, teslim ettik; dedim heralde 3-5 ay bekleriz artık gelmesini. 11 gün sonra Çek Cumhuriyetinden kargom geldi, tabi yeni bir micro sd kart ile

Demem o ki, bizim tacirlerimizin adam olması için daha bir değil, on bin fırın ekmek yemesi lazım...

• http://www.hopeve.com/urun/vestel-4k-smart-65ud8900-165-ekran-led-tv-65-inc?ref=akakce&v=1.79.1

google 65 inc tv yazdım ilk gelene tıkladım bu nasıl kampanya VESTEL markası için...
  • yani dalga geçiyorlarda paşa paşa gidip ayfon 10 alırlar adamlar mükemmel tv yapmış laf ederler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongunbey

quote:

Orijinalden alıntı: qedo

televizyonum bozulmustu

vermeden gelmediler...

Servis deyince aklıma geldi;

Geçen sene telefonuma Sandisk 16GB micro sd kart almıştım 23-TL'ye. Bir ay sonra arızalandı.

Sandisk müşteri hizmetlerini aradım, yarım yamalak türkçe konuşan bir bayan çıktı, internet sitesi üzerinden nasıl değişim başvurusu yapacağımı anlattı. Ürün resimlerini ekleyerek başvurumu yaptım.

Ertesi gün mail ile değişim formu ve ups kargo kodu gönderdiler, formu doldurup bu kodla arızalı ürünü kargoya teslim edin, hiçbir ücret ödemeyin dediler.

Şimdi sıkı durun, kodu kargo görevlisine verince o da şaşırdı; ürünün değişime gideceği yer Çek Cumhuriyeti! Kargo masrafı ne yapar yaklaşık dedim, görevli 20 dolar civarı dedi! Yani aldığım ürünün yaklaşık 3 katı!

Neyse, teslim ettik; dedim heralde 3-5 ay bekleriz artık gelmesini. 11 gün sonra Çek Cumhuriyetinden kargom geldi, tabi yeni bir micro sd kart ile

Demem o ki, bizim tacirlerimizin adam olması için daha bir değil, on bin fırın ekmek yemesi lazım...

bu dedigine kesinlikle katılıyorum...

buna benzer bir olay benımde basıma geldi

amazon.com dan aldıgım bir urun arızalı cıktı ..iletisime gectim hemen yenısını cıkarıyoruz dediler

ben daha elimdeki ürünü gondermeden adamlar kargoyu gonderdiler iparsel e girisi olmustu

ahlak lı iş yapmak baska birsey...

yabancı adam ahlaklı iş yapıyor...

bizimkiler ahlaksızca iş yapıyor...

olsun bizim milletimizden alalım...yok boyle birsey..

kim hak ediyorsa ondan...kim ahlaklı ise ondan alırım ..dini dili ırkı cins i benı alakadar etmez...

• Taiwan markası vestele o kadar para veremem..
  • ha vestel almışsın ha paranı çöpe atmışsın aynı şey, dikkat edin evinizi küle çevirmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: istufuk

Arkadaşlar,

Vestel Türkiye'ye ait bir üründür. Burada sanki gavura saldırır gibi saldırıyorsunuz. Biraz kendinize gelin, kendi markanıza kendi değerlerinize sahip çıkacağınıza, " çakal çakal" hareketlerle "aşağılama" halleri nedir bunlar.

Elin gavuru her türlü çakallık edince rahatsız olmazsınız, kendi milletinizden birisi çıkınca hemen böyle uyanık modellerine girersiniz.
    Vestel Casper vb. gibi firmalar olmasa bu ülke tamamen dışa bağımlı olacak.
    Kendimize çeki düzen verip kendi markalarımıza sahip çıkmamız gerekiyor.
    Beğenmeyebiliriz ama eleştirirken böyle ucuz ağızlarla insanların ekmekleri ile oynamaya gerek yok.
    O fabrikalarda çalışan insanlar sizin sayenizde aç kalırsa rahat edermisiniz bilmem, ancak içiniz kirli olduğu aşikar.

Sen ne biliyorsun da konuşuyorsun? Lenovo, Kaspersky, Samsung gibi firmalarda çalıştığım için senin ciğerini okuyabiliyorum.
    Sen Vestel firmasının çalışanısın, genelde bizim çakal firmalar: (Reeder, Vestel, General Mobile) vb. markalar forumlarda, Teknosa, Vatan, Mediamarkt gibi Teknoloji marketlerinde sahte yorum yazdırıyor, bizzat WhatsApp'dan da takibini yapıyorlar.
    Daha yeni üyesin zaten, senin yorumunu adam yerine koyup dikkate alanlara da şaşıyorum
    O yerli dediğin markaların saysana nesi yerli?
    CPU, GPU, BELLEK, DEPOLAMA, EKRAN, BASKILI DEVRE, GÜÇ ÜNİTESİ, DEVRE ELEMANLARI, BATARYA v.b.?
    Trident de SMT üretiminde de çalıştım, baskılı devreden lehime, lehimden de kapasitörlere kadar Samsung, Hitachi, Hyundai, Foxconn gibi üreticilerden geliyor, burada duyar kasma birşey bildiğin yok boş boş konuşuyorsun.
    Bizim ülke de 59 lira internet ödeyen herkes böyle senin gibi boooş, boooş konuşma hakkını kendisinde görebiliyor.
    Eğitim şart!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diemcizone -- 7 Şubat 2018; 19:43:54 >

• Vestelmi bedava verseler eve sokmam. Unutanlar varsa ufak hatırlatma yapayım vestel telefon satamadığı için hükümete gidip ithal telefonlara zam yapın vergilerini arttırın diye baskı yapan firmadır burada da konusu vardır. Kimse bu firmayı şirin göstermeye çalışmasın.https://forum.donanimhaber.com/vestel-mobil-telefon-ithalatina-karsi-korunma-onlemi-talep-etti--100207602

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi herkes çeşitli saçma esprilerle, ön yargılarla demediğini bırakmamış o yüzden kısaca söyleyeceğim zaten kimsenin ciddiye alacağını pek sanmıyorum.

Ben marka meraklısıyımdır birazcık. Babamla televizyon bakmaya gittiğimizde Samsung ve LG bakıp durdum ancak pahalı geldi kendisine ki gerçekten pahalıydı çünkü salon büyük ve ekranın en az 150 olması gerekiyordu. Birkaç gün sonra kendisi bir tanıdık vasıtasıyla daha uyguna 165 ekran Vestel almış. Ve o televizyon sanırım bu televizyon.

Ön yargım zaten çok vardı ama artık olan olmuştu. Geldiler kurdular açtılar ve nasıl söyleyeyim televizyon gayet iyi arkadaşlar. Kasası, tipi gayet güzel. Renkler, görüntü gayet iyi. Youtube, Puhu TV gibi entegrasyonlar çok kullanışlı çok işe yarıyor. Tarayıcı opera var ancak çok ağır ve kumandadan kullanmak çok zor. Ama sanırım bu her smart tv için geçerli tarayıcıları her zaman hafif kasıyor. Onun haricinde digiturk play'in uygulaması mesela vestel için yoktu o canımı sıkmıştı. sanırım marketi kendine özgü.
    Son olarak kumandası biraz daha iyi tasarlanabilirmiş.

Kısacası hani espri niyetineyse problem yok ama ciddi olarak bakarsak gerçekten fena televizyon değil. Ve özellik olarak muadili Samsung 8000 bin TL diyim siz düşünün. F/P diye de bir şey var.

• 48ua9300 kullanıyorum,tamam fiyatına göre güzel tv ama 2-3 senelik model. Belli ki stok eritmek istiyorsunuz o zaman fiyat konusunda daha agresif olun.

kısaca yazayım; smartı yavaş ama youtube vs iş görüyor cep telefonundaki youtube uygulamasından izlediğiniz videoyu tvye paylaşabiliyorsunuz. paneli 48incde va tipi samsung 65de farklıdır belki idare eder kötü değil, bir ıps parlaklığı beklemeyin ama hareketli sahnelerde de gölgelenme pek olmuyor.Genel olarak hafif bulutlanma mevcut, korelilerde de bu sıkıntı oluyor ne yazık ki. 4k sını ancak trt4k ile izledim sorun yok o konuda. Bağlantı seçenekleri olarak aldığım ses sistemini kablosuz olarak tvme sorunsuzca bağladım, kendi ses çıkışı iş görür ama fazlasını isteyeni tatmin etmez. 3d si hiç olmasaymış daha iyiymiş, donuyor sapıtıyor aktif gözlükler baş ağrıtıyor. Dahili uygu alıcısı iyi tkgs desteğiyle otomatik frekansları kendisi güncel tutuyor.
  • Melike Hanım Nasılsınız ?

Vestel almam ve aldırtmam kaliteli bir firma değil... Vergi olayından sonra vestel düşmanı olduk.

Yerli olmasının bana faydası yok yabancı ürünlerden ucuz satmıyor.Yabancı ürünlerle aynı fiyata satıyor hatta yabancı ürünlerin vergisi daha fazla

VESTEL ALMAYIN BEYLER KESİN BİLGİ YAYALIM
  • quote:

Arkadaşlar,

Vestel Türkiye'ye ait bir üründür. Burada sanki gavura saldırır gibi saldırıyorsunuz. Biraz kendinize gelin, kendi markanıza kendi değerlerinize sahip çıkacağınıza, " çakal çakal" hareketlerle "aşağılama" halleri nedir bunlar.

Elin gavuru her türlü çakallık edince rahatsız olmazsınız, kendi milletinizden birisi çıkınca hemen böyle uyanık modellerine girersiniz.
    Beğenmeyebiliriz ama eleştirirken böyle ucuz ağızlarla insanların ekmekleri ile oynamaya gerek yok.
    O fabrikalarda çalışan insanlar sizin sayenizde aç kalırsa rahat edermisiniz bilmem, ancak içiniz kirli olduğu aşikar.

philips ilk ampulu çıkardığında 10 lümenlik bir ampulu 5 tl ye satarken gm 20 lümenlik ampulu 1 tl ye satıyordu ama hollandalılar daha kalitesiz ve daha pahalı olmasına rağmen kendi mallarını tercih ettiler bugün philips bir dünya markası farkımız burada sanırsam

tl ye takılacaklar size verecek cevabım yok

• quote:

Arkadaşlar,

A'dan Z'ye her parçası ithal, yurtdışında üret getir sonra Türk Malı diye kakala.

Gavura saldırır gibi az olmuş, gavur daha insaflıdır. Ben gavura saldırmam. En azından kendi ülkesinde ithal/yabancı ürünlere vergi getirilmesi konusunda karaktersizlik yapmaz. Casper, Vestel adam olsun adam gibi kaliteli ürün üretsin biz de onu alalım. Devlet benzinden, arabaya, elektrikten,suya her yerde bana dayasın ben ülkemi düşüneyim, neymiş yerli olsun dışa bağımlı olmasınmış. Ben önce cebimi düşünürüm. Cebimdeki paraya göre en uygun malı araştırırım, bu dert etmemiz gerekenleri bırak da devlet büyükleri dert etsin. Kaldı ki senin ülken buğdayı ithal ediyor bırak bu hayalleri.

• quote:

Arkadaşlar,

Çakallık kelimesi bizlerle değil VESTEL' le bir arada kullanılmalı.

https://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/Vestelin-ek-vergi-istegi-kabul-edildi.htm

http://www.webtekno.com/vestel/vestel-ithal-telefona-daha-fazla-vergi-istiyor-h4331.html

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/ekonomi/229083.aspx

https://www.change.org/p/vestel-vestel-vergi-tasarisindan-dolayi-vestel-e-boykot-kampanyasi-2

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.