Şimdi Ara

vespa et4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şehir içinde dolaşmak için bu motoru aldım. 2004 model. 20 bin km de. Bu motoru kullanan var mı? Kronik sorunları nelerdir? aldığım fiyata daha modern enjeksiyonlu bir motor alabilirdim. Zira bu vespa karbüratörlü

• Vespa özel bir marka ve özel ilgisi olanların tercih ettiği bir scooter. Kronik sorunlarını bilemiyorum ama bir servisten geçirip bakımını yaptırmanızda fayda var 13 yılda 20000km de bana çok az geldi, eğer gerçekten km doğruysa sorunsuz bir motordur. Karbüratörlü olmasının bir sakıncası yok sadece birkaç lt fazla yakıt tüketir.
  • Dün kullandım. Kullanılması gerçekten çok zevkli. Ufak tekerleri olmasına rağmen geçen sene kullandığım scrabeo dan daha iyi viraja falan giriyor. amortisörler çok hoşuma gitti. Tümsek veya çukurda fazla hissettirmiyor. Gerçekten farklı bir motormuş vespa. Kullanınca anlaşılıyor..Şehir içinde acayip kıvrak ve hafif. çok hoşuma gitti. Motorun km si doğru. Servis ve bakımlarında açıkça gözüküyor.
  • vespa ma arka çanta arıyorum .orijinalini bulması bayağı zor..acaba givi taktırsam çirkin mi olur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.