Şimdi Ara

Versace Oud Noir Edp 200 Ml Erkek Parfümü 329₺ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bence teslim alinip usulune uygun iade etmek daha iyi jelatini acilmadigindan iade alirlar bir de farkli urun gonderdiklerini ve yasal hakkinizi kulanip iade etmek istediginizi yazin sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 ml parfum alinmaz . her sey iyi olsa bile sikilirsin bir zaman sonra. ama zaten kalicilik bekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvarez -- 22 Mayıs 2020; 9:52:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Dolar 1.5 Tl olsa kapitalizm olmuyor mu?
    Yoksa artinca o zaman da kaptirmisiz kendimizi diye mi anladiniz?Yukarida arkadas guzel ornekler vermis zaten ama, deodorantta kullanmayin o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Bana bugun geldi 200 ml ama normal pour homme geldi sizde de boyledir herhalde bi esprisi kalmadi iade edecegim
    Normalden kastın "EDT" midir?
  • Aynen hocam Edt ve Versace Pour Homme iste farkli parfum ve biliyorsunuzdur Edt de esans orani az edp ye gore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicktyler -- 23 Mayıs 2020; 17:43:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Aynen hocam Edt ve Versace Pour Homme iste farkli parfum ve biliyorsunuzdur Edt de esans orani az edp ye gore
    https://www.trendyol.com/versace/pour-homme-edt-200-ml-erkek-parfumu--8011003801619-p-192109?boutiqueId=319431&merchantId=155&gclid=CjwKCAjwk6P2BRAIEiwAfVJ0rJht3ame78kpG6G-Z4CUaRf50pv4CijXdBT58ZiKcYtOtfkEON5xAxoCRAkQAvD_BwE

Bu linkteki ürün geldiyse kampanyadan söz edemeyiz. Edt olması kabul edilebilir belki ama Oud Noir siparişine farklı parfüm göndermeleri garip.

• Aynen o edt iste...

• Ben konu açıldığı gün sipariş verip sonrasında birkaç saat içerisinde bir hile hurda yapacaklarından şüphelenip iptal etmiştim. Haftalarca iptal işlemini bekletip sonrasında kargoya ürünü verdikten sonra ürünü teslim almayıp iade olmasını beklemelisiniz diye geri dönüş yaptılar. Hala ürün onlara geri gitmedi. 3 haftadır paranın üstüne yatıyorlar heyecanla bekliyorum daha ne kadar sürdürebileceklerini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPoint

Ben konu açıldığı gün sipariş verip sonrasında birkaç saat içerisinde bir hile hurda yapacaklarından şüphelenip iptal etmiştim. Haftalarca iptal işlemini bekletip sonrasında kargoya ürünü verdikten sonra ürünü teslim almayıp iade olmasını beklemelisiniz diye geri dönüş yaptılar. Hala ürün onlara geri gitmedi. 3 haftadır paranın üstüne yatıyorlar heyecanla bekliyorum daha ne kadar sürdürebileceklerini.
    Benim de aynı, kargo teslim de olmuş depoya ama iptal işlemi hala onay aşamasında

• Ozgurona O kullanıcısına yanıt
    Sonunda bugün benim ödememi yaptılar hocam. Hatta PTT teslimatı gerçekleşmeden iade onayı geldi. Bugün PTT teslimatı da olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.