Şimdi Ara

Versace Oud Noir Edp 200 Ml Erkek Parfümü 329₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Link değişmiş yalnız 200ml olan EDT Versace Eros olmuş.
  • bitmiş
    Versace Oud Noir Edp 200 Ml Erkek Parfümü 329₺
  • abi evde bi tane versace eros flame var sıkıyosun 1 saate uçuyo kimse farketmiyo. kalıcı değil...
  • alanların ürünü 200 ml olarak mı geldi?
  • Kim bilir nerde nekadar bekledi de kendinden geçti koku. Dikkat edin durmuş parfümü dolapta bekletince sorun olmayabilir de bunların depoda sıcaktan hoşaflaşmış olabilir sonra gömleğimde sarı leke bıraktı demeyin.
  • Funello F kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç ml geldi ürün orijinal mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oud kokusunu herkes sevmeyebilir denemeden almayın
  • benim siparişim Versace Oud Noir Edp
    gelen ürün Versace Oud pour homme
    diğer arkadaşlarda durum nedir?
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    200ml mi?

• sioux kullanıcısına yanıt
    evet
  • Kimseyi eleştirmek istemiyorum ancak şu yorumu yapma gereği duyuyorum. Bundan bir 10 sene önceye kadar bende oldukça fazla orijinal parfüm kullanırdım. o zamanlar dolar 1.5-2 lira arasında idi. yani 150-180 lira arasına 100ml parfüm alabiliyorduk.

Sonra parfümün gereksiz olduğunu düşündüm, hem ekonomik olarak gereksiz bir harcama, hem her gün duş aldığım için koku gizleme ihtiyacı duymuyordum hem parfüm aslında rahatsız edici bir koku bütünü hem de cari açığı çok arttırdığı için bu alımlarıma son vermiştim.

şu anda dolar 7 lira olduğu için zaten bir cazibesi kalmadı. Sizlere tavsiyem bu tür fazla kapitalist harcamalardan kaçınmanız. Sadece bir abi tavsiyesi
  • Gelecekmiş yola çıkmış iade edebilir miyim açmadan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgurona

Gelecekmiş yola çıkmış iade edebilir miyim açmadan ?
    evet
    teslim almayın

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

evet
    teslim almayın

Alıntıları Göster
    Teslim alınmayınca direk iade oluyor eminiz değil mi, başımıza is açmayalım :D hem para hem parfüm gitmesin teşekkürler

• Ozgurona O kullanıcısına yanıt
    garanti olması için apartman kapısını da açmayın
    kargocular daire kapısına bırakıp teslim edildi diye kaçıye

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Kimseyi eleştirmek istemiyorum ancak şu yorumu yapma gereği duyuyorum. Bundan bir 10 sene önceye kadar bende oldukça fazla orijinal parfüm kullanırdım. o zamanlar dolar 1.5-2 lira arasında idi. yani 150-180 lira arasına 100ml parfüm alabiliyorduk.

Sonra parfümün gereksiz olduğunu düşündüm, hem ekonomik olarak gereksiz bir harcama, hem her gün duş aldığım için koku gizleme ihtiyacı duymuyordum hem parfüm aslında rahatsız edici bir koku bütünü hem de cari açığı çok arttırdığı için bu alımlarıma son vermiştim.

şu anda dolar 7 lira olduğu için zaten bir cazibesi kalmadı. Sizlere tavsiyem bu tür fazla kapitalist harcamalardan kaçınmanız. Sadece bir abi tavsiyesi
    Eve de gelmeyelim hocam, nasılsa diğer gün yine işe gidicez, ofiste yatalım. Kendi şirketin olmadan çalışmak kapitalizmin en güzel örneği, 10 katıyorsun 1 kazanıyorsun, o zaman kapitalist olan çalışma düzenine de son verelim. İşe gidip gelirken yakıt yakıyoruz, ülkemizde petrol çıkmıyor, gittiğimiz her kilometre cari açığa sebep oluyor, nasıl olacak şimdi...

• Bana bugun geldi 200 ml ama normal pour homme geldi sizde de boyledir herhalde bi esprisi kalmadi iade edecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Bana bugun geldi 200 ml ama normal pour homme geldi sizde de boyledir herhalde bi esprisi kalmadi iade edecegim
    Çok mu fark ediyor, benimki de kargoda yarın varacak. Kokusu nasıl olur

• Ozgurona O kullanıcısına yanıt
    Tamamen farkli ucuz olani biri edp edt

• quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Tamamen farkli ucuz olani biri edp edt
    Hiç kargoyu teslim almasam mi acaba. Umarım iade sürecinde sorun çıkarmazlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.