Şimdi Ara

VERSACE DYLAN BLUE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sayfadan bugüne kadar yaptığım birçok parfum satışını görüntüleyebilirsiniz:

https://www.kokuyorum.net/threads/kuzgun1984-ün-bit-pazarı-versace-dylan-blue.1776/

VERSACE DYLAN BLUE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun1984 -- 23 Ekim 2019; 12:34:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Satıcı trendyol mu yoksa trendyol içinde başka bir satıcı mı? Trendyol değilse kesin sahte parfüm

• emrahak kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak sahte diyorsun hocam adam acıklamıs herşeyini işte

hocam yaptığınız şey gerçekten ayıp, bunu biliyosunuz değil mi?

• Arkadaşım ben sahte ürün satıyor dolandırıcı anlamında söylemedim ki.. ben ayda bir şişe bitiren devamlı satın alan biriyim ve dikkatimi çekti yorum yaptım. Trendyol üzerinden satıl yapan tüm satıcılar sahte ürün gönderiyor. Bu oyuna bu dolandırıcılığa ben de kapıldım. Kutusu şişesi birebir orjinal ancak içerik parfüm sahte.. ben de bu nedenle BÜYÜK İHTİMAL diyerek sahtedir dedim.
    Parfümü satan arkadaş şişenin altındaki parfüm kodunu paylaşırsa hepimiz internet üzerinden üretim yılına bakarak bunu çok kolay bir şekilde anlayabiliriz..

hocam sizin anlamadiginiz sey şu: siz aslinda trendyolu ya da tedarikci firmalari degil beni zan altinda birakiyorsunuz. bugune kadar bircok insan gibi tabiki benim elime de sahte parfumler gecmistir, kandirilip satin almisimdir yani. ama ben ne o firmalardan parfum almaya devam ettim, ne de sahte olduguna kanaat getirdgim bir parfumu satisa sundum. belki cesitli site ya da forumlarda 150 nin uzerinde satisim olmustur benim. ve sahtelige dair hicbir sikayet duyamazsiniz benim hakkimda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun1984 -- 29 Eylül 2019; 14:6:52 >

• Sizi zan altında bıraktığım için özür dilerim bu konuda haklısınız ve bu işin ticaretini yaptığınızı bilmiyordum. Benim bir kaç defa bu konuda canım yandı çok para kaptırdım bir başkasının da bu gibi duruma düşmemesini isterim tüm derdim bu.. size iyi satışlar dilerim..

gecmis olsun..ulkemiz malesef sahte parfum cenneti ve avrupada bile turkiyeden giden bircok parfume karsi suphe var. zaman zaman bizim de basimiza geliyor. ucuzlugu guvenilir firmalarda aramakta fayda var. iyi forumlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.