Şimdi Ara

Veritas (PVE) Elit Türkler Guild (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
6.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eRcn.

quote:

Orijinalden alıntı: Bossa

quote:

Sizde sıkıntı olduğunu kendi adamlarınız söylüyor. Senin guildinde tek ilgilendiğim nokta şu ki, creste şanlı Türk bayrağımızı koyup, berbat bir yönetim ile rezil ediyorsun. Guild anlayışın sadece guilddeki insanların sayısından ibaret. '' 225 kişi olduk büyümeye devam ediyoruz '' Tamam büyüyün de biraz daha özenli biraz daha dikkatli büyüyünde, etrafınıza yararlı büyüyün. Siz ne kadar büyüdüğünüzü sanıyorsanız da, büyüyen senin ve ötügenin egosundan başka bir şey değil. Sizin için 40 level karakterleri bırakıp bu serverda yeniden kastığımız güne lanet ediyoruz biz nasıl bir hata yaptık diye

Klavye kabadayılığı yaparak, saçma sapan hadsizliklerine bir son ver. Beğenmiyorsan s.olup gidersin diye sana bin defa dedim. Sen bu lafa rağmen hala buralarda duruyorsan beğeniyor, özeniyor ve anlamamaktan dolayı kuyruk acın var diye binlerce kez yazıyorum hala asalak bir böcek gibi bu konudan ayrılamıyorsun.

İnsanın yüzüne tükürürler, defol derler... Yüzü olan ya da haysiyeti olan istenmediği yerde kalmaz. Sende yüz mü var haysiyet mi, sen söyle. Tabi sadece cevap yazacağım diye herbir şey olur şimdi sende ama boşuna heyecan yapma bence. Ben sana açık açık söylüyorum !

Seni kovdum, terbiyesiz olduğun ve haddini bilmediğin için. Şikayet ettiğinde de (ki bunları hala açık bir gözlem ile algılamaktan aciz olduğunu düşünüyorum) okuyan moderatör iyi okusun; ben sende gördüğüm eksik tarafları yani asalakça bir yaşam tarzı ve kendi yaşını bilmeyen bir karaktersizlik olduğunu yazıyorum. Bu kadar.

Binlerce kez söyledim, şerefinden yoksun olduğu için anca cevap yazarak kendini savunuyorsun. ERGENSİN sen ERGEN !

Kaybol saçma sapan sataşmalarda bulunma. Ya da o kadar erkek olduğunu kanıtla, geç karşıma o şekilde söyle bu kadar edeceğin lafı. Ne kadar kuyruk acın varmış ya da yokmuş inandır beni.

Germe, yeterince gerdin bu yazınla zaten. Ego dediğin şeyin ne olduğunu öğren ondan sonra gel.

Nasıl kelimeler bunlar ulan böyle? Anandan babandan terbiye almadıysan, onlara karşı da böyleysen başkalarına karşı da böyle konuşabileceğin anlamına gelmez.Sana da mı; Kişiliğime hakaret, özgür düşünceme hakaret, Teşvik etme, Tehdit suçlarından soruşturma açarım canını yakarım senin. Önce efendi olmasını bil, haddini bil. Yaşının adamı ol. Klavye delikanlılığı demişsin, kendine bak önce, o dilinin kemiği yok, yazık edersin kendine. Ne artistmişsin ... Bir daha uyarmayacağım seni, efendi olacaksın. Sözünü bileceksin.

Eyw...

Sinirlenince çok tatlı oluyor muşsun... Ergenim benim. Sabah gözünü açıp, karşındakinin sinirlenmesini sağlamak nasıl birşeymiş?

• Nedir bu ergenlerden çektiğiniz, her sakallıyı deden sanma lafı bu ergenlere de uyarlanmalı. Neyse, sabah 5'te ofise geliyorum, bu saatler bizde öğlen olarak geçiyor. Sinirli olduğumu kim söyledi?
  • Güzel bir saatte kalkıyormuşsun. Uyumayı sevmem ama yine de o saatte işte olmak istemem :D

Neyse size güzel bir haber, bende guildden çıktım.
    Hadi sevinin...
  • Hayırdır sen niye çıktın?
  • quote:

Gel öğret :) Sana yazdıkça içim rahatladı. Oh dedim.
    ama yine de söylüyorum, gel öğret bana.

Sakin ol joo
  • Guild 15 kişi ile beraber kuruldu. Nihayetinde G.Master 1 kişi olmak zorunda...
    Kim guildi kuruyor dediğimizde de, o görevi Cadavaros aldı ve başladık.

Fakat benim olmadığım bir zaman içerisinde tartışma çıkmış ve eski bir dostum ile yine oyundan tanıştığım dostlarım (yönetimdeki arkadaşlarımız) guildden çıkma kararı almışlar. Tabi ki, g.master'ın yani Cadavaros'un WoW'dan dolayı guild ile ilgisiz alakasız davranması da buna neden olan durumlardan...

Kendisi yine açık fikirli ve giden gitsin diyor.
    Kendi kemik kadro dediği sistemi kurtarmak yerine, guild kemiğini kırmayı hedeflediği ve de düzeltme yoluna gitmediğinden dolayı ayrılma kararı aldım.
    Birkaç saat öncesinende ise, guildden çıktım.

Elit Türkler'e oyunda eğlenceler ve sevgiler dilerim buradan da...
    Herkese Kolay Gelsin.
  • quote:

Güzel bir saatte kalkıyormuşsun. Uyumayı sevmem ama yine de o saatte işte olmak istemem :D

Neyse size güzel bir haber, bende guildden çıktım.
    Hadi sevinin...

aa Kanka guild'denmi çıktın? Niye yaw :/
  • quote:

Guild 15 kişi ile beraber kuruldu. Nihayetinde G.Master 1 kişi olmak zorunda...

Fakat benim olmadığım bir zaman içerisinde tartışma çıkmış ve eski bir dostum ile yine oyundan tanıştığım dostlarım (yönetimdeki arkadaşlarımız) guildden çıkma kararı almışlar. Tabi ki, g.master'ın yani Cadavaros'un WoW'dan dolayı guild ile ilgisiz alakasız davranması da buna neden olan durumlardan...

Kendi kemik kadro dediği sistemi kurtarmak yerine, guild kemiğini kırmayı hedeflediği ve de düzeltme yoluna gitmediğinden dolayı ayrılma kararı aldım.

Herkese Kolay Gelsin.

Youtube gir. Lineage 2 manifesto clan yaz ilk çıkan videoyu izle. Clan nasıl yönetilir oyun nasıl oynanır gör. Asist dedigimde asist olmayan o party'e giremiyordu. Biz o katliamı 9 kişiyle yaptık. Cadavaros'dan leader falan olmaz. Kendisi çok sessiz. O sakin bi oyuncu. Leader dedigin öyle olmaz yönetir. Herneyse sende anlamışsın sonunda

• quote:

Guild 15 kişi ile beraber kuruldu. Nihayetinde G.Master 1 kişi olmak zorunda...

Herkese Kolay Gelsin.

Değdi mi şimdi o kadar savundun? O guild için bana hakaret ettin sövdün saydın?

• Ercn gibi bi adama. Degdimi üstad ? hıı ? :D
  • Arkadaşlar anlatamadım sanırım. Burada herkes guild kurar, guild yönetir. Orada bir sorunum yok. Kimin neye deydiğine de karar verir.

Ben hala aynı fikirdeyim, guildde kimseye ayrım yapılmaz ve kimsenin başkasını rahatsız edebilecek kelâm etmesine izin verilmez. Ben her guildde aynı şekilde hareket ederim ki sizlerle de aynı şekilde sorunlarımız oldu. Kaç tane guildde bu şekilde hareket ederek yükseldim fakat yine kaçında guild master küfür eder ve biz göz yumarız mantığına karşı çıktığım için atıldım. G.Master'ın bile sizlerden farkı yok. Küfür yada saygısızca hareket etmek direk atılma sebebidir benim kanımca... Bitti.

Olan olaylara gelince, deydi.
    Karıncaya sormuşlar, neden aleve su taşıyorsun diye; karınca tarafımı belli ediyorum demiş.
    Ben kimsenin arkasından asla ve asla gitmem. Sadece aynı yolu giderim. Yanlış kanıya varmasın o yüzden kimse...

Yollarımız ayrıldı Cadavaros ile o kadar. Yine de arkadaşımdır kendisi...

• Biz devam ediyoruz sıkıntı yok :)
  • Mutlu gibi görünme çabası...
  • yeni raidcall sunucumuz aktiftir...5882277
  • Neyse ne olursa olsun bundan sonra turk guildine girmeyi pek düşünmüyorum

Ercan in dediğine katılıyorum 200 kısıyiz ama birbirine yardim eden en fazla 10 kisi var 2 guilddir boyle demek ki bizim millette sıkıntı var

Yine beraber takılırız sohbet ederiz de Guild olmaz artık bu arada bir söz uygun geldi bu guild dağılmasına veya guild başkanın ilgisizliğine Julov'dan sonra

Keser döner sap döner ............

Proudpanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 23 Mart 2013; 18:11:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isteyen solo takılır isteyen guilde girer zorlamaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

isteyen solo takılır isteyen guilde girer zorlamaya gerek yok

Birde böyle kimseye ihtiyacım yok havalarına giriyorsun ya, şimdi acıyorum o guilde laf kondurmayan, seni savunan arkadaşlara. İnsanlık ayıbı...
  • Gelin Zuras'a kuralım bir Türk guildi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

isteyen solo takılır isteyen guilde girer zorlamaya gerek yok

Birde böyle kimseye ihtiyacım yok havalarına giriyorsun ya, şimdi acıyorum o guilde laf kondurmayan, seni savunan arkadaşlara. İnsanlık ayıbı...

Çok uzattınız kardeşim sizde siz bir guild kurun Türk Bayraklı siz yönetin o zaman

Oyunu indirmeden bir arkadaş Yabancılarla takıl demişti keşke dinleseydik onu zamanında
  • Ercan sen 60 olmaya bak boşver bizi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.