Şimdi Ara

Veri Kurtarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Telefonumun hafıza kartında 2 yıldır okulla ilgili döküman biriktiriyordum.Her sınıf seviyesinden klasörlerim vardı.Telefonu bilgisayara bağlayıp tek klasörde topladığım veriyi KES komutu ile bilgisayar masaüstüne yapıştır dedim.Teneffüsten sonra masaüstünde klasör belirdi ancak klasörün içindeki alt klasörler var ama alt klasör içindeki verilerim yok.
    Verilerimi kurtara bilir miyim?
    Kes dedğim için hafıza kartı içindeki klasörüm de silinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihatyc -- 11 Eylül 2019; 16:26:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akıllı tahtada yaptıysanız öncelikle akıllı tahtalar genelde guest modunda çalışıyor. Yani masaüstüne bir klasör,dosya atarsınız. Sonra tahtayı kapatıp açınca o dosyalar silinir. Ben masaüstüne matematik hocasının indirdiği kitabı (.pdf) attım. Sonraki ders gitmişti. Dosyalarınız yüksek ihtimal silinmiştir.

Hadi silinmedi diyelim. Klasörünüz masaüstünde görünüyor diyelim. O zamanda Denetim masası > Görünüm ve Kişiselleştirme > Klasör seçeneklerine girip bu adımları yapın.
    Sonra dosyalarınızı görmeniz lazım.

Veri Kurtarma

Kolay Gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 11 Eylül 2019; 19:59:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.