Şimdi Ara

Vergisiz Dolar Alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu 1% oranındaki kambiyo vergisi olmadan nasıl dolar alabiliriz ? Bilen arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim :)

• ya ben de altını vergisiz almak istiyorum kuyumcudan mı alayım yoksa forex ten mi
  • tanıdık dövizci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berkayaman B kullanıcısına yanıt
    ben hep bankadan alıyorum geçen gün 2 sarrafa gittim. dedim çeyrek alsam geri kaça alırsın 40-50 ₺ arası ucuza alırım dedi.. bu fiyatlarda ise banka halen daha karlı..
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    Kanka bu bankadan nasıl alıyoruz ya biraz aydınlatır mısın beni buraya yazmak istemezsen özelden de yazabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankensteinn

Kanka bu bankadan nasıl alıyoruz ya biraz aydınlatır mısın beni buraya yazmak istemezsen özelden de yazabilirsin.
    şuanda en uygun kuveyt türk gibi hem akşamları da al sat yapabiliyorsun kuveyttürkten hesap açtırıyorsun orda döviz hesabı da tanımlatıırıyorsun işlemden döviz al sattan alıyorsun doları. bu kadar gibi
  • Sanırsam en mantıklısı gidip tanıdık dövizci bulmak , almadıkça artıyor meret bu gidişle 10 lirayı bulacak.
  • istanbulda olan arkadaşlara yardımcı olabilirim dolar alma konusunda , özel mesajdan ulaşabilirsiniz.
  • Coin borsasından usdt de alınabilir. Dolara yatırım yapmak istiyorsanız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.