Şimdi Ara

Verdun ‘Remastered’ Güncellemesi Xbox One için Yayınlandı, Yakında PS4 için de Yayınlanacak

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
31
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Verdun ‘Remastered’ Güncellemesi Xbox One için Yayınlandı, Yakında PS4 için de Yayınlanacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    16488 Mesaj

Geliştiriciler M2H ve Blackmill Games, Verdun'un Xbox One versiyonu için “remastered” güncellemesini yayınladı. Yakında PlayStation 4 versiyonu için de yayınlanacak.

Güncelleme St. Mihiel haritası, yeni asker birliği ve yeni silahlar dahil olmak üzere yeni içerikler ve güncellenmiş grafikler, ses, kullanıcı arayüzü, yapay zeka ve çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler getiriyor.

Güncelleme notlarının tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Gerçekçi bir Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ilk çok oyunculu brinci şahıs nişancı oyunu olma özelliğini taşıyan Verdun PlayStation 4 ve Xbox One'ın yanı sıra PC (Steam) üzerinde de ulaşılabilir durumda.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

|
    |

• Yüzbaşı
    260 Mesaj
    Aga zor ya.. Sağlam sinir ve dikkat gerektiriyor. Alışınca da bu oyunun tek kapışmada verdiği tadı seri olarak çıkan ve veremeyen oyunlar var olduğunu kavrıyorsun
    |
    |
    |
    |
    900 Mesaj
    Tannberg i çıkarmadı mı aynı firma? Tannberg daha zevkli gibi
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.