Şimdi Ara

Venus z10 aldım görüşlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonum bozulmustu acil telefon ihtiyacim olduğu icin samsung j5prime aldim hb den ve bozuk geldi geri iade ettim ve bu telefonu gordum ilk basta tereddüt ettim ama yabancilarada artik para vermek istemiyordum ve bu telefonu tercih ettim.

Performans
    -Tatmin edici düzeyde gayet akıcı bir sorununu görmedim.
    -vestel s435 kullanmak yerine mediatek in f/p ürünlerini kullanabilirmis
    -4gb ram cok iyi olmus
    -64gb hafizaya laf yok zaten cok fazla
    -Hearthstone ve injustice 2 oyunlarını yükledim ısınma yapıyor

Arayüz
    -Saf android in biraz ozellistirilmis hali sanirim tam bilmiyorum cok bisey yok.
    -Vestel ilk telefonunda kullandigi arayüz de en azindan galeri falan vardi bunda sadece google fotoğraflar var
    -Kısa süre içinde kendi arayüzlerini yapmalilar.
    -Bir arkadasin belirttigi messages bolumu guncellemyle duzeltimis :)

Kamera
    -kamera konusunda cok memnun etmedi acıkçası bu paraya daha iyi olmaliydi
    -Ois var yaziyor ama yok gibi
    -Ön kamera iyi gibi

Sarj
    -gayet yeterli yoğun kullanım da bir günü çıkartıyor
    -Hızlı sarj gerçekten çok iyi
    -Sarj olurken ısınıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsalanadam -- 8 Ağustos 2017; 18:24:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vestel ve mobil cihazlarda millilik. Acaba neleri kendi yapıyor?

SoC zaten cihazların kalbi. Hadi ekran yaptı desek. Hadi kabını yaptı desek. eee SoC milli olmayıp dışardan alıyor bir de deli gibi para istiyor. O paralara çin malı çok daha iyi cihazlar var. Hatta kendi arayüzü olan güncelleme desteği bile var.

Neden vestel'e mobil konuda para kazandırıyorsunuz ki. Adamların derdi mobil cihazlar değil.
  • Hayırlı olsun, ne kadar verdiniz cihaza ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alpertr35

Hayırlı olsun, ne kadar verdiniz cihaza ?

1499tl verdim ama eger alacaksanız ve suan ki telefonunuzla idare edebilecekseniz fiyatin dusmesini bekleyin

• nfsalanadam N kullanıcısına yanıt
    Keşke xiaomi falan alsaydınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nfsalanadam N kullanıcısına yanıt
    Bu fiyattan alınabilirliği 0 bence, en fazla 1000-1200 TL eder bu cihaz, Vestel yüksekten atmış fiyat konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpertr35

Bu fiyattan alınabilirliği 0 bence, en fazla 1000-1200 TL eder bu cihaz, Vestel yüksekten atmış fiyat konusunda.

Haklısın zaten iner hemen fiyatı vestel yanlış fiyatlandırma yapmış

• 1.500 lirayı çöpe atmışsınız.
  • Şarjı nasıl gidiyor? Daha önce kullandığın bir telefonla kıyaslarsan iyi olur? Bildirim ışığı var mı?
  • Hayırlı olsun arkadaşım. Asus Zenfone 3 daha iyi bir seçim olurdu bence.
  • Parayı nasıl çöpe atarım örnek konusu resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Şarjı nasıl gidiyor? Daha önce kullandığın bir telefonla kıyaslarsan iyi olur? Bildirim ışığı var mı?

Sarj iyi bigunu çıkartıyor daha once kullandiklarimdan farki yok

Bildirim ışığı yok fakat bildirim geldigi zaman ekran siyah beyaz bir sekilde aciliyor

• Ben de bugün gördüm kendisini s435'i daha önce görmemiştim. 4xx serisi hep dandik sanıyordum ama sanırım öyle değilmiş. İşlemci konusunda ne düşünüyorsun? Farklı telefonlarda yağ gibi MC5 yüksek çözünürlükte açıyordu şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkını Arayan Serçe -- 10 Ağustos 2017; 10:34:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Ben de bugün gördüm kendisini s435'i daha önce görmemiştim. 4xx serisi hep dandik sanıyordum ama sanırım öyle değilmiş. İşlemci konusunda ne düşünüyorsun? Farklı telefonlarda yağ gibi MC5 yüksek çözünürlükte açıyordu şaşırdım.

Performans olarak bi sıkıntı yok fakat ısınma problemi var ama vestel den kaynaklı sanırım

• Ustteki yorunlara birebir katiliyorum parayi cope nasil atilir olmali baslik

Cinlileri gectim hadi xiaomi falan C5 Pro,C7 Pro,C9 Pro alinir o paraya ornek konu acmissin tebrik ediyorum S425'e 1500 vermek ederi S400 lu telefonun 700 maks

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Ustteki yorunlara birebir katiliyorum parayi cope nasil atilir olmali baslik

Cinlileri gectim hadi xiaomi falan C5 Pro,C7 Pro,C9 Pro alinir o paraya ornek konu acmissin tebrik ediyorum S425'e 1500 vermek ederi S400 lu telefonun 700 maks

Bende katılıyorum telefon cöp islemci konusu rahatsız etmedi beni ama kamerası hayal kırıklığına uğrattı. Ve ısınma problemi var saçma bi şekilde daha once 5.5v kullandım farkı yok kamera olarak

• 700 800 liralık telefona insan sırf yerli diye niye 1500 verir ki
  • vestel aldığınızda yabancılar sadece montaj parası vermiyorsunuz. onun haricinde ki bütün paraları yine yabancılar alıyor. çünkü sizin milli dediğiniz üründe milli olan sadece montaj
  • bende ilk çıktığı gün aldım. Gayet memnundum ki bugüne kadar.

Ne hikmetse aldığım günden bu yana telefon ile görüşürken hiç ikinci bir kişi aramamıştı. bugün üç kez başıma geldi. biri ile telefonda görüşüyorken ikinci kişi aradığında ilk kişi ile görüşmem otamatikmen kesiliyor ve ikinci arayan arka planda bekliyor onu ne cevaplayabiliyor ne meşgule alabiliyor nede mesaj atabiliyorum.

ve yine bugün kimi zamanlar birini aramaya kaltığımda ya telefon çalmadan otamatik olarak arama kapanıyor yada bir kez bile tam çalmadan kapanıyor. uygulamalar bölümünden uygulamaları sıfırla deyip telefonu kapatıp açmama rağmen bu sorun çözülmedi.

onun haricinde telefon iki saat içerisinde full şarj oluyor. bir gün rahat rahat yetiyor ama bu telefon ile görüşme olayları canımı sıkmadı değil hani
  • 1.500 liradan alanlar fena kazık yedi. Telefon şuan 1.390 lira. 1-2 ay içerisinde bin lira altına inecek gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr_78

bende ilk çıktığı gün aldım. Gayet memnundum ki bugüne kadar.

Ne hikmetse aldığım günden bu yana telefon ile görüşürken hiç ikinci bir kişi aramamıştı. bugün üç kez başıma geldi. biri ile telefonda görüşüyorken ikinci kişi aradığında ilk kişi ile görüşmem otamatikmen kesiliyor ve ikinci arayan arka planda bekliyor onu ne cevaplayabiliyor ne meşgule alabiliyor nede mesaj atabiliyorum.

ve yine bugün kimi zamanlar birini aramaya kaltığımda ya telefon çalmadan otamatik olarak arama kapanıyor yada bir kez bile tam çalmadan kapanıyor. uygulamalar bölümünden uygulamaları sıfırla deyip telefonu kapatıp açmama rağmen bu sorun çözülmedi.

onun haricinde telefon iki saat içerisinde full şarj oluyor. bir gün rahat rahat yetiyor ama bu telefon ile görüşme olayları canımı sıkmadı değil hani

Sarj olurken ve oyunda ısınma problemi yaşadın mı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.