Şimdi Ara

Ventus Prime 3 lastik tanitilmis(en iyi f/p) A sinifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
6
Favori
34.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hankook ventus prime 3 k125 testlerde CPC5 ve efficient grip performancedan daha bbaşarılı gözüküyor. Fiyatı ise diğerleri 200 TL iken vp 3 150 TL. Lastik Turkiyeye su an için gelmemiş ancak 2 aya kadar gelme ihtimali var gibi. Bekleyebilirseniz vp 3 alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaynak?
    Etiket değerleri nelerdir?
    Bunları bi görelim ondan sonra hangisi iyi hangisi kötü az çok bilgi sahibi oluruz.

• 2 adet 205/55/16 ventus prime 2 lastiğe 320 lira ödedim geçen hafta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 195 55 15 ne kadar pahalı ya. 16 dan daha pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Kaynak?
    Bunları bi görelim ondan sonra hangisi iyi hangisi kötü az çok bilgi sahibi oluruz.

Google a yazmayı dene burda link köy zamanim yok bugün disardayim ondan link koyamadı m

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

2 adet 205/55/16 ventus prime 2 lastiğe 320 lira ödedim geçen hafta

Tyrereview sitesinde 42 euro yazdığını gordum cpc5 de 64 euro yazıyordu yuvarlak hesap yazdım. Sonra Google bi sitede daha yazıyordu. Google yazın hocam basit bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

Kaynak?

Google a yazmayı dene burda link köy zamanim yok bugün disardayim ondan link koyamadı m

Arattırdım zaten.
    Kendim için değil buradakiler için dedim.
    Ben araştırdığım kadarıyla söyliyim.16 jant için etiket değerleri c-a-72db şeklinde.pek de iyi gibi durmuyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

Kaynak?

Arattırdım zaten.
    Kendim için değil buradakiler için dedim.
    Ben araştırdığım kadarıyla söyliyim.16 jant için etiket değerleri c-a-72db şeklinde.pek de iyi gibi durmuyor.

Tyrereview sitesinde brake testi yayınlanmış cpc5 ve egperform. Dan 1 m civarı iyi değerler vermiş bidi onu arattir 2016 brake test diye

• Zamanı olan bi arkadaşımız hankook turkiyeye lastik gelecekmi diye mail atabilirse iyi olur

• Guncel

• Bu lastik şimdi 2016 yılında lansmanı yapılmış bir lastik mi, eski bir lastik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Bu lastik şimdi 2016 yılında lansmanı yapılmış bir lastik mi, eski bir lastik mi ?

2016 yeni lastik ama henüz turkiyede çıkmadı avrupada satışıbaslandi

• Bu lastik gelecekmı acaba ya dunyada en cabuk lastık eskıten ulkeyız yıne bıze en son gelyor en ıyı lastıkler
  • Bizde en çok satılan lastikler c sınıfı lastikler olmaktan çıkınca kaliteli lastiklerde gelmeye başlar değilse bkz bridgestone bile yeni çıkardığı modelleri getirmiyorbhala b320 vs dandik lastikleirni ülkemize kakaliyor

• Ben hankook Tr ye mail attım Ventus Prime 3 bayilerimizde satışa sunulmuştur yanıtı gelmiş dün
  • Ben beklerim diyenlere nokian eline 2 lastiği de araştırmalarını tavsiye ederim, lansman Mayıs ayında, etiket değerleri AA, 69 dB

• quote:

Orijinalden alıntı: ktlimited01

Ben hankook Tr ye mail attım Ventus Prime 3 bayilerimizde satışa sunulmuştur yanıtı gelmiş dün

İnternette bulamadım kacaymis

• Prime 2 üzerinde ciddi iyileştirme yapmadıysa hiç gerek yok. Egp lerimi çok özledim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.