Şimdi Ara

Venom gişedeki yolculuğuna rekor ile başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Örümcek-Adam çizgi romanlarında yer alan karakterleri bir araya getirecek yeni bir sinematik evren kurmayı planlayan Sony, Spider-verse olarak anılan bu yeni sinematik evrenin ilk filmini yayımladı. Çizgi roman dünyasındaki macerasına Örümcek-Adam'ın düşmanlarından biri olarak başlayıp, zamanla bir anti-kahraman haline gelen Eddie Brock'un hikayesini anlatan Venom filmi geçtiğimiz günlerde vizyona girdi.

Başrolünü ünlü oyuncu Tom Hardy'nin üstlendiği Venom filmi eleştirmenler tarafından son yılların en kötü çizgi roman uyarlamalarından biri olarak değerlendirilse de, bu durum filmin gişede hızını kesmeye yetmedi. Venom filmi gişedeki ilk hafta sonunda beklentilerin de üzerine çıkarak yeni bir rekora imza attı.

Venom filmi gişedeki ilk hafta sonunda ABD'de 80 milyon dolar gişe hasılatına ulaştı. Venom böylece ABD'de en iyi ekim ayı açılışı rekorunu ele geçirdi. Daha önce ekim ayının en iyi gişe açılışı rekoru, 2013 yılında 55.8 milyon dolar hasılat ile açılış yapan Gravity'nin elindeydi.

ABD dışında da sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılanan Venom, şu ana kadar ABD dışında 127 milyon dolar hasılat elde etti ve gün itibariyle toplam 217 milyon dolar gişe hasılatına ulaştı.

Senaryosunu Jeff Pinkner (Fringe) ve Scott Rosenberg (High Fidelity, Gone in 60 Seconds)'in kaleme aldığı Venom'ın yönetmenliğini Ruben Fleischer (Zombieland, Gangster Squad) üstleniyor. Eddie Brock'u ünlü oyuncu Tom Hardy'nin canlandıracağı filmin başrollerinde Hardy'e Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Reid Scott ve Jenny Slate eşlik ediyor.

• Doğru düzgün film kalmadı her filmde cgi efektler falan konu yok. Geçenlerde Being There isimli eski bir film izledim bana göre müthişti ama yorumlarda eh işte falan diyen var. Ne "Eh İşte"si şimdi çıksa Oscar alır o film Oscar en az 5 dalda!

• Film diye gittikleri seye bak : )

Konu yok, hersey bir iki efdkt, derinlik hicbirseg yok. Millet film diye kosuyor. Sunlari izleydcdginize en basitinden anime izleseniz bunların feristahını gorursunuz ama animeler cocuk isi bu garip produksiyonlarsa film yersen tabi ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes ismine para verdi filme değil bence bunu bildikleri için filmle uğraşmamışlar sallayarak çekmişler

• şahsen ben gittim ve bir acemi gözüyle (senede 3 kez sinema giderim) filmi beğendim diyebilirim sonu çok klişe olmuş böyle bir filme kan yakışırdı açıkçası filme 10/6.8 verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Film diye gittikleri seye bak : )

Konu yok, hersey bir iki efdkt, derinlik hicbirseg yok. Millet film diye kosuyor. Sunlari izleydcdginize en basitinden anime izleseniz bunların feristahını gorursunuz ama animeler cocuk isi bu garip produksiyonlarsa film yersen tabi ...
    Öyle animeler varki en baba film benim diyenden daha baba filmler
  • Kitleler seviyor yeşil odaları napak ....

• Filmi ilk gün izledim. Açıkçası çok beğendim. Eğlence unsuru da epey vardı.
    Motosiklet sahneleri biraz daha kısa tutulabilirdi tabi ama yine de filmi çok beğendim yani. Puanım 7.8/10

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Nasıl beğendin ya? Venom, kötü adamlardan, motorsiklete binerek kaçıyor. Adam Venom ya Venom. Binalara hop diye tırmanan Venom, motorsikletle kaçıyor. Bir süre sonrada Swat timi gibi bir grub çıkıyor, kaçmıyor, kolayca hiç ediyor. Beğendiysen saygım sonsuz ama bence filmin adı "Tom Hardy ve Bir Takım Olaylar" olmalıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Film diye gittikleri seye bak : )

Bu yorumu nasıl hafızamdan silebilirim?

Pardon kardeşim google a yazıcaktım sana yazmışım

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Demeye çalıştığım bana göre ortalama bir anime bile bu tarz bombos sığ filmler ve bunların evrenlerinden çok daha fazla bir derinlik ve atmosfer sunuyor. Animeler bu kurgulardan çok daha olgun eserler.

Ayrıca dediğiniz gibi animelerin iyi olanları zaten bunlarla kıyas kabul etmeyip en baba filmlerle yarışacak kaliteye sahip durumda.

Benim simdiye kadar kalburustu olarak gordugum tek film kara sovalye onun disinda geri kalanlarin hepsi koca bir saka gibi hissettiriyor. Ve insanlar gercek filmler yerine bu tarz sığ teknoloji demolarina meylediyor. Ustelik bu tarzi seviyorsaniz animelerin ortalama olanlari dahi bunlardan cok daha yuksek kalite vadederken hala bunlara hucum ediyorlar.

En son izledigim Thanos'lu sacmasapan filmden sonra insanlarin film zevki konudunda pek umudum kalmadi dandik bir dizi bolumunden hallice filmlere ve ayni bayat formule tav olan bunca insan varken neden kaliteli birsey yapmaya ugrassinlar ki...

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Hocam hayatımda 2 kere avatar'ı izledim o da anime sayılırsa :) Var mı önerin, dizilerden bıktım artık.

• Beğendim demeye korktum bu ne hal ya :D Animeciler linç edicek diye animeye de laf edemiyorum. Darısı ülkenin başına valla dh ortamı çok değişti :)

• Periah kullanıcısına yanıt
    Spıderman home coming çöpün den binkat daha iyi film di emin olabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Coco.Jambo kullanıcısına yanıt
    Hayatında hiç anime izlemediysen ki avatar anime değildir. İlk olarak herkes gibi Death Note aninesiyle başlayacaksın.

Sonra Gantz izlersin önce animesini sonra Gantz O adlı filmini bulup izle zaten Gantz O'yu izleyince simdiye kadar neden bu cocuk filmlerini izliyormusum diye kafani taslara vuracaksın. Bunlar özellikle Gantz baya ilginc ve yetiskinlere yonelik bir anime olarak senin dunyani degistirir izellikle Anime olarak Avatar'ı kabul ediyorsan bu arada Avatar'ı çok severim çok basarili bir istir orasi ayri.

Peki diger arkadasin dedigi cok etkileyici film gibi animelere bir örnek vermemiz gerekirse. O animeleri izledikten donra 3 Gatsu No Lion animesini bul ve uzle ardından buradaki anime seven insanlarin neden animeleri bu kadar iyi gordukletini bir nebze anlayacaksin.

Tabi butun bunlar bittikten sonra zaten artik sende tamamen bir animeci olursun. Benim önerim daha sonra No Game No Life animesine baslaman mukemmel bir seridir bir oturusta 12 bolum ve filmini bitirirsin. Ondan sonra da kaliteli komediler icin One Punch Men ve Aeakawa Under The Brudge'e bak.

Daha da bir suru mukemmel seri var. Seni inanilmaz kiskandim nitekim daha bu guzel eserlerin hicbirini izlememis durumdasin.

900 bolumlul 600 bolumluk devasa animeleri ise onermedim gozun kormasin diye. Ama cocuk isi olarak gorebilecegin bir Naruto bile su film ve bunun ekurulwrinden kat be kat guzeldir...

Baska da birsey demiyorum.

Deswaa sende benim dedigim serileri tek tek izle ardindan birak Spiderman i su izlediklerin arasindan cop olarak gormeyecegin bir tane kalacak mi emin degilim... Sadece Kara Sovalye kalir sanirim geri kalanlara harcadigin zamana aciyacaksin bu kadar da iddialiyim.

Aykut senden de ricam yine dedigim serileri izle ondan sonra da hala animeleri kotu goruyorsan istedigin gibi konus linc etmek gibi bir yanlisa dusmek yerine demek ki ben yanlis dusunuyor musum diyecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 10 Ekim 2018; 23:58:10 >

• Periah kullanıcısına yanıt
    Hocam çok uzun yazmışsın işe gidicem müsait olunca okur cvplarım iyi geceler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gitmeyin arkadaşlar çoluk çocuk filmi. Adamı yiyor sakız çiğner gibi damla kan yok :) Filmi Emmerich çekmiş galiba, siz sinemaya gelin biz paranızı emmerich

• Açıkcası pek beklentimi karşılamadı...

• Ah be Tom reyiz, Bane'den sonra Venom'a kadar düştün mü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.