Şimdi Ara

Venom: Let There Be Carnage (2021) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
5.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nemoberk

film bildiğim kadarıyla marvel değil sony filmi hocam. fakat anlaşma yapıp spider-man i mcu ya bağladılar şimdilik fakat örümcek adam ve örümcek adam daki tüm karakterlerin hakları sony e ait. birde çekimi tamamlanıp trailer ı yayınlanan morbius filmi var ki oda sony nin.
    paralel evrenler olacakmış hocam bir söylentiye göre andrewin tobeyin canlandırdığı spidermanlar ileride yeni örümcek adam filmine dahil olabilirmiş nasıl dc de flashın versiyonları varsa aynı planı burayada uygulayacaklar gibi duruyor Morbius da Tobeyin spiderini gördük venom da bu paralel evrenlerin birinde büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 15 Mayıs 2020; 15:59:47 >
  • Venom ve Carnage güzel kapışma olacak
  • venom yine venom a karşı bunu izlemiştik zaten
  • Woody Harrelson biraz fazla yaşlı kaçmış role.

• gelecek ay fragmanın yayınlanacağı bildirilmiş şubat'da fragman geliyor

• Super Bowl'da fragmanın yayınlanacağına dair bir video dolaşıyor internette ancak videonun sahte mi gerçek mi olduğu bilinmiyor. O videoda ayrıca filmin R-Rated olacağı yazıyor! Umarım bu iki müthiş karakter iyi bir şekilde ele alınır da keyifle izleriz. Woody bu rolün üstesinden gelebilecek yetenekte bir oyuncu, ilk filmin after credits sahnesinde gözüktüğünde bile heyecan yarattı bende. Psikopat seri katil Cassidy nasıl ele alınacak çok merak ediyorum.

• Başka adam mı kalmadı Carnage oynayacak, 60 yaşında Woody ne alâka arkadaş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün fragman geliyor.

• Güzele benziyor izlemesi zevkli bir film olacak gibi.

• Umarım ilkinden kaliteli olur. Carnage'yi beyaz perde de izlemek keyifli olacaktır. Umarım hakkı verilir karakterin. Yaratabileceği vahşeti ve karakterin hayatını iyi bir şekilde ele almaları lazım. Yoksa sırf isme dayanarak, karakterler üzerinden sadece para amaçlı yapılıp geçiştirilmiş bir şey olursa çok tepki yerler.

• Carnage ile alakalı bir film çıkacak ve ben heyecanlanmayacağım? Doğru maalesef en ufak bir heyecan uyandırmadı...

Sanırım yaşlanıyorum, esprili vıcık filmler değil de daha ciddi bir film arıyorum  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabaal -- 10 Mayıs 2021; 18:10:50 >
  • Bende fragmandan hiç heyecanlanmadım. İlk filmin fragmanında bile daha çok heyecanlanmıştım.

• Ne olursa olsun Carnage'ı izlemek çok keyifli olacaktır. Woody Harrelson zaten filmi alır götürür.

• Fragman superdi
    Bi nevi deadpoll gibi komik olmus

• Venom tek başına Carnage'ı yenemez.

• İzleyeceğimiz kesin ama fragman beni de pek heyecanlandırmadı açıkçası. "R Rated"lık bir durum da sezmedim gerçi bu red band trailer değilse de yine ufak tefek şakalar esprilerle filmin ciddiyetini yok etmişler gibi duruyor.

• Fragman hiç etkileyici değil.

• efektler cok kotu

• Venom gibi heyecanlandıran daha karanlık temalı yetişkin korku efektli olması gereken karakteri esprilerle çocuk filmine çevirmişler resmen

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.