Şimdi Ara

Venom | Ekim 5, 2018 | Ruben Fleischer (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
11
Favori
38.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed’li Venom filminde Woody Harrelson da rol alacak. Çekimlere hızla devam ediliyor.

Venom | Ekim 5, 2018 | Ruben Fleischer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 13 Aralık 2017; 15:28:37 >
  • Benim merak ettiğim senaryoya nereden başlayacaklar. Film başladığında Brock, Venom olmuş mu olacak yoksa çan kulesi sahnesini falan birşekilde ekleyecekler mi ?

Riz Ahmed sanırım Carnage'i canlandıracakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 14 Aralık 2017; 10:51:50 >
  • Bu film Marvel evrenine dahil olmayacak sanırım. Sony sadece kendisi çekiyor değil mi?

R-Rated film gelecek gibi. Merakla bekliyorum.

.

(
    )

• R Rated olacakmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 20 Aralık 2017; 23:6:50 >

• Tom Hardy instagram adresinden bu görseli paylaşıp sonrada sildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Tom Holland'ın Venom setinde 2 günlük çekim yaptığı ve filmde Peter Parker olarak cameo yapacağı söyleniyor.

Bu haber, keyif kaçıracak türden bir spoiler değil belki ama izlerken şaşırma ihtimalinizi sıfıra indirir.

Film MCU'da mı geçiyor?
  • quote:

Tom Holland'ın Venom setinde 2 günlük çekim yaptığı ve filmde Peter Parker olarak cameo yapacağı söyleniyor.

Bu haber, keyif kaçıracak türden bir spoiler değil belki ama izlerken şaşırma ihtimalinizi sıfıra indirir.

Benim için keyif kaçıracak türden

O veledin ne işi var filmde ya mcu'ya bağlıda olmayacakmış ben izlemek zorundamıyım ergen spidermani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 18 Ocak 2018; 20:45:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

quote:

Benim için keyif kaçıracak türden

O veledin ne işi var filmde ya mcu'ya bağlıda olmayacakmış ben izlemek zorundamıyım ergen spidermani

Aynen o ergen kullanmak zorundalar sanki. Zaten kalmış 1-2 filmlik sözleşmesi bitsin kurtul Marvel pençesinden Sony kendi bulduğu yeni Peter oyuncuyu koyardı.

İşe bak filmde Venom Tom Hardy gibi oyuncu adama, Spidey ise ergen tom la karşıya koycaklar şaka gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Carnage isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Hardy gibi bir oyuncunun süperkahraman filminde oynaması bana çok garip geliyor :D Şuan hollywood'un en iyi 5 erkek oyuncusundan birisi, ya para tatlı geldi yada filmin senaryosunu beğendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.J

Tom Hardy gibi bir oyuncunun süperkahraman filminde oynaması bana çok garip geliyor :D Şuan hollywood'un en iyi 5 erkek oyuncusundan birisi, ya para tatlı geldi yada filmin senaryosunu beğendi

Tom hardy yıllardır üstüne koya koya gidiyor, sırf para için senaryosunu beğenmediği bi filmde oynayacağını hiç zannetmiyorum açıkçası. Ayrıca bu ilk süper kahraman filmi değil hocam daha önce bane rolünü oynamışlığı var, her ne kadar yüzü görünmesede

• Umarım o spoiler sahnesi şu şekilde gerçekleşir:

Spiderman'e infinity war sonunda uzaydan symbiote bulaşır.

O da Tony'den yardim ister kurtulmak icin, ve klasik çan sahnesi ile Brock'un venom olmasina tanik oluruz filmin basinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 20 Ocak 2018; 22:11:42 >
  • Ulan sony şu oyuncu kadrosunu ve hikayeyi harcamışsan cidden yatacak yerin yok. Venomu spiderman'den ayıran olay Eddie'nin venom ile çift kişilikliymişçesine kendi kendine konuşması, arada felsefik muhabbetleri ve absürd uzaylı kafası espirileri vardı. İnternete düşen görüntülerde bu konu üzerine eğilen sahneler var gibiydi işte bu kısımda devreye Tom hardy oyunculuğu girecek diye umuyorum.

Fragmanın çok geçmeden hatta bazı kaynaklarda 15 gün içerisinde geleceği söyleniyor. Yıllardı konuşulan bir film projesiydi. Belli ki adamlar çoktan baya yol almışlar ama bu hız birazda korkutmuyor değil.

Logan gibi daha sert bilim kurgu ve korku ağırlıklı bir film olacağı dışında pek birşey bilmiyoruz. Sony isteyince gayette film çekebiliyor bakalım cidden istemişler mi ne çıkacak ortaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 2 Şubat 2018; 14:0:25 >
  • Film kötü çıkarsa bile Tom Hardy için izlenir.
  • Bu Tom Holland cameosu noldu kesinleşti mi ?
    Eğer doğruysa Sony kendi kendine ne yapmaya çalışıyor ?
    Edit:Şimdi aklıma geldi, Sony bilerek Tom Holland söylentisi yayarak daha fazla gişe almak istiyor galiba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 2 Şubat 2018; 19:22:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Bu Tom Holland cameosu noldu kesinleşti mi ?
    Eğer doğruysa Sony kendi kendine ne yapmaya çalışıyor ?
    Edit:Şimdi aklıma geldi, Sony bilerek Tom Holland söylentisi yayarak daha fazla gişe almak istiyor galiba ?

Karakterin hakları Sony'de o yüzden söylenti olmayabilir
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Tamam da koca bir evren de Marvel'da.
    O kararı onlar kolay kolay veremez gibi geliyor.
  • quote:

Tamam da koca bir evren de Marvel'da.
    O kararı onlar kolay kolay veremez gibi geliyor.

Koca evrenlik bir durum yok ki Fox gibi Sony de elindeki karakterlerle kendi evrenini kurmak istiyor veya bu izlenimi verip MCU'ya dahil olmak istiyor.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok ?
    Tom Holland dahil olduğunda DCEU'ya dahil olmayacak heralde ?
    MCU'ya dahil olacak.
    Sony kendi evrenini kurabilir hiçbir sıkıntı yok, Spiderman bile gösterebilir ama Tom Holland'ı kafasına göre gösteremez, gösterdiği an MCU'ya dahil etmiş olur.
    Bilmem anlatabiliyormuyum ?
  • quote:

Nasıl yok ?
    Tom Holland dahil olduğunda DCEU'ya dahil olmayacak heralde ?
    MCU'ya dahil olacak.
    Sony kendi evrenini kurabilir hiçbir sıkıntı yok, Spiderman bile gösterebilir ama Tom Holland'ı kafasına göre gösteremez, gösterdiği an MCU'ya dahil etmiş olur.
    Bilmem anlatabiliyormuyum ?

Öyle bir durum yok MCU, Sony'nin izniyle Spider-man'i kullanabiliyor kalıcı olarak MCU'nun parçacı değil. Sony de kendi evreninde MCU'da oynadı diye başka bir Spider-man bulmak zorunda değil hatta bunu anlaşmaya madde olarak eklemiş bile olabilirler. MCU'da değişen, tekrarlanan oyuncular var 1 oyuncu üzerinden evrenler birleşmiş olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.