Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

venice 3000@2900mhz epox 9nda3j palit 2.8ns ramli oc manyağı 9550

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> venice 3000@2900mhz epox 9nda3j palit 2.8ns ramli oc manyağı 9550
Giriş
    3670 Mesaj
    Referanslar: 11

Katılım Zamanı
    20 Nisan 2002

Durum
    Forumda değil

8 Not
    venice 3000 işlemci ramlerim yüzünden 2520 mhz den yukarı çıkamadım def voltaj ile...trooper27 den aldım kendisi forumda oc duayenidir..2900mhz görmüş bu işlemci ile..fanıyla birlikte..

epox9nda3j ...anlatmaya gerek yok sanırım..=) agp li socket 939 için en iyi seçim...

ikisi birden 1 yıldan fazla garantili...!

ayrıca isteyene palit 250/200@480/335 stok soğutma ile sorunsuz çalışan 2.8ns ramli meşhur serilerden garantili kutulu 9550 var..

veya

hepsi birden sempron 64 + anakart + 6800 le vb ekran kartı ile

barton 2500@3200 olabilen + abit veya epox nf2 anakart + 6800le vb ekran kartıyla takaslık

aradığım tüm parçalar garantili olmalıdır..barton işlemci olursa sadece işlemci garantili olmayabilir.. tüm teklifleri msn adreslerinizle birlikte pm den bekliyorum..lütfen msn adresi veriniz..rahatça konuşalım..!

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

-Sattığım ürünleri satış sitelerinden 12 taksitle alabilirsiniz.Ancak referanssız arkadaşlara sadece direk para aktarma tarzı satışlar,referanslı üyelere ise güvenli alışveriş tarzı satışlar yapabilirim.
    -tsunami41 nickli arkadaş izmirden x1800xl vga alacaktı ve alacağı kişiye güvenmeyip tam tamına 375ytl yi benim hesabıma geçti ve benden elden almamı rica etti kartı ki sadece forumdan tanışıklığımız var.ben de kartı alıp anında kargoya verdim....bu bile yeterli sanırım...teşekkürler tsunami41 =)...devamı profilde
    NOT: rezerve sadece ürün ücretinin yüzde 20si kapora ile yapılır bıktım sözünden dönenlerden[size]

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,130
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.