Şimdi Ara

^^Vendetta C6 v20.0.042^^Forumların En İyisi Dene Ve Gör^^ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
4.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç denemedim valla :) zaten onuda devamlı isteyen bir arkadaş vardı onun için düzeltmiştim normalde yüklenmiyordu.Bu arada yazmayı unutmuşum temalarla tüm ikonlar değişiyor çoğu fwde bu yok :)
  • .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EA1903 -- 12 Ocak 2021; 22:7:53 >
  • teşekkür ederim :)
  • gerçekten çok hoş bi cfw çok düzelni ve hızlı şuanda kullanıyorum. ellerinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemguven

gerçekten çok hoş bi cfw çok düzelni ve hızlı şuanda kullanıyorum. ellerinize sağlık

teşekkür ederim.diğer arkadaşlarda yorumlarını yazarsa memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist19

quote:

Orijinalden alıntı: e1ektronick

bana gore ne varsa orjinalinde var. telefonu ureten firmanin kullandigi OS haric, kullanicilarin hazirladigi OS'lar tamamen bug, hata ve sorunlarla doludur. bu sorunlarla ugrasmak istemeyen kullanicilar orjinal yazilimi tercih etmeli.

keşke deneyerek bunları söyleseydiniz özellikler olarak orjinalinde olmayan onlarca özellik var bu cfwde ve hatasız olduğuna emin olabilirsiniz

ozellige gerek yok, hizli olsun yeter, orjinal bana yetiyor. simdiye kadar cok yanildik ama bundan sonra isterse ucsun. bu tip yazilimlar artik beni ilgilendirmiyor. ne varsa orjinalinde var (herseyin). ister iphone olsun (jb var ama gerek yok) ister androidli HTC vs vs olsun (ROM var ama gerek yok) bu tip tum cihazlarda yazilimi orjinal kullanmak lazim.

en kotusude port oldumu tamam, papazi bulduk. isin yoksa hergun yeni bir yazilim parcasi ekle cikar, ekle cikar; o olmadi sunu koy bu da olmadi sunu ekle....... bu boyle uzar gider. Gerek yok porta morta en guzeli orjinali. ha orjinali orjinal bir sekilde hackliyorlarsa ona bisey demem cunku bazi noktalarda son kullaniciya izin verilmiyor isletim sisteminde bunu kirip hala orjinal olarak korunuyorsa bir sistemin isletim sistemi ona bi sey demem ama benzer bir cihazin yazilimindan elde edilen yazilim basa cok bela acar, insani SIKINTIya sokar. bence gel sende vazgec bu isten Metalurjist19. hic kafani yorma boyle islerle sende hacli orjinal yazilim yukle, keyfine bak (=

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist19

quote:

bana gore ne varsa orjinalinde var. telefonu ureten firmanin kullandigi OS haric, kullanicilarin hazirladigi OS'lar tamamen bug, hata ve sorunlarla doludur. bu sorunlarla ugrasmak istemeyen kullanicilar orjinal yazilimi tercih etmeli.

keşke deneyerek bunları söyleseydiniz özellikler olarak orjinalinde olmayan onlarca özellik var bu cfwde ve hatasız olduğuna emin olabilirsiniz

ozellige gerek yok, hizli olsun yeter, orjinal bana yetiyor. simdiye kadar cok yanildik ama bundan sonra isterse ucsun. bu tip yazilimlar artik beni ilgilendirmiyor. ne varsa orjinalinde var (herseyin). ister iphone olsun (jb var ama gerek yok) ister androidli HTC vs vs olsun (ROM var ama gerek yok) bu tip tum cihazlarda yazilimi orjinal kullanmak lazim.

en kotusude port oldumu tamam, papazi bulduk. isin yoksa hergun yeni bir yazilim parcasi ekle cikar, ekle cikar; o olmadi sunu koy bu da olmadi sunu ekle....... bu boyle uzar gider. Gerek yok porta morta en guzeli orjinali. ha orjinali orjinal bir sekilde hackliyorlarsa ona bisey demem cunku bazi noktalarda son kullaniciya izin verilmiyor isletim sisteminde bunu kirip hala orjinal olarak korunuyorsa bir sistemin isletim sistemi ona bi sey demem ama benzer bir cihazin yazilimindan elde edilen yazilim basa cok bela acar, insani SIKINTIya sokar. bence gel sende vazgec bu isten Metalurjist19. hic kafani yorma boyle islerle sende hacli orjinal yazilim yukle, keyfine bak (=

tmm sen orjinal yazılım kullan aferin.

• teşekkür ederim kardeşim mesajın için gerçekten böyle emeğe saygısı olmayan sadece laf üreten insanlardan bıktım.gelmiş akıl veriyor bu işi bırak diye :) bi lafın varsa fw hakkıında konuş daha yüklememiş fwyi sadece orjinal daha iyi diyor bi yükle ondan sonra konuşsa neyse.bi sorunu olan arkadaşlar lütfen sorunlarını yazsınlar elimden geldiğince yardım ederim ama herhangi bi sorun yada hata yoktur içleri rahat şekilde yükleyebilir.bu fw başka sitelerdede var var çok tutuldu vendetta c6 diye aratılarsa görürler.ama kurulum yöntemine uyun lütfen use,ini ile kurun hard format atmayıda unutmayın
  • birisi sizin beyinlerinizi yikamis, tanidigim doktor arkadaslarim var...
  • güle güle elektronik üzgünüm ama seni engelliyorum paylaşım amacıyla geldim buraya sizle uğraşmaya değil
  • Herkes birşey yazıyor yok Sunrise'dan daha hızlıymış yok daha iyiymiş vs. Vs. Bi kere önce daha hızlı lafını bırakın yazılımı kurdum meraktan RAM 60 MB üstü diyorsunuz telefonda hiçbirşey yokken 48 MB idi . En yüksek 53 oldu belki artar dedim 1 gün böyle kullandım daha da düştü sonra rehberde hatalar yaşadım bazı uygulamalaın kendi kendine kapanması vs.

Tekrar kendi yazılımımı kurdum rahatım :)

Bu forumda çoğu kişi bir kere Sunrise kullandıktan sonra başka bir FW çıksa bile tekrar Sunrise yüklüyor. Pek çok örneği var.

Tamam daha fazla özelliği olabilir ama hatalar olduktan sonra neye yarar ha Sunrise da hiç mi hata yok tabiki var ama kullanımı etkilemyen hatalar bunlar. Herşeyi anlarım ama başka bir CFW'den daha iyi derseniz mesela Sunrise dan Pandora dan Trailblazer dan vs. İşte o zaman öznel bir yorum yapmış olur ve insanları yanıltırsınız.

@ elektron1ck e ise kısmen katılıyorum bu yazılımlarda çok daha güzel özellikler oluyor ama her zaman orijinal yazılım daha hatasızdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 13 Mayıs 2011; 16:18:34 >

• Bu forumda bazı arkadaşlarda sorun var galiba.kimisi cfwyi yüklemeden yorum yapar.kimisi sanki bu bir yarışmı gibi sayfama gelip cfwyi kötüler sadece kendi bu işten anlıyormuşmuş gibi. Normandycry siz dedinizki 60 mb ram yok işte buyur kanıtı(altta resimde eklemeyi unutmuşum) şu anda ben telimde 50 den fazla program,tema,oyun var ram 55 mb. Siz ayrıca cfw yapıyorsunuz daha iyi bilmeniz lazım kuruluma uygun yapılmayan yada kurulumdan önce hafıza kartına format atılmadan ve kurulum sonrası hard format atılmadığında cfw gerçek performansına ulaşamaz.Ama galiba siz bunu yapmadınız yada kasıtlı olarak böyle bi mesaj yazdınız.Doğrusu size yakıştıramadım.Eğer sayfayı okuduysanız kullanıcı yorumlarında arkadaşlar ram değerlerini yazmışlar. yok o bana yetmez diyorsan mxicepteki sayfaya bak onlar sana cevap verirler.Ayrıca herhangi bir hata vardır var diyen ya yüklemeyi beceremiyor yada kasıtlı yorum yapıyordur.Fw defalarca denenmiştir.Lütfen kendinize yakışanı yapın bu mesajda cevap vermeyin.Kasıtlı yorumlar yapmayın.Ben ilk defa cfw yapmıyorum öyle sayfayı gelip kötüleyenleride çok gördüm.Kimseyi kandırmıyorum burda.Neyse ONU YAZIYORUM

^^Vendetta C6 v20.0.042^^Forumların En İyisi Dene Ve Gör^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalurjist19 -- 13 Mayıs 2011; 16:35:34 >

• Kasıtlı olarak birşey yazmadım. Ayrıca bana yakışan susmak değil bu saçma mesajlara cevap vermektir. RAM değerleri tabiki telefondan telefoa değişiklik gösterir ama ben kendi telefonumdaki durumu söyledim size. Sizin de yorumumu anlayışla karşılamanız gerekirdi.

Dipnot: Sunrise ile 67 MB RAM değerine ulaşanlar var ilk sayfaya bakabilirsiniz.67>60.

Dipnot 2: Bir nick i yazmak çok zor olmamalı Normandycry nedir yahu? Olmadı nick imi copy paste yapın olmadı adımla hitap edin Emin diyin

Çok pardon nacizane fikrimi yazmak istemiştim ama hor görüldüm özür dilerim biz akılsız cahiller sizlerin vaktini çalarız özür dilerim !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 13 Mayıs 2011; 17:29:03 >
  • sizin fikir dediğiniz şey gelip burda kendi cfwnizin reklamını yapıp burdakini kötülemek sanırım. zaten sizin cfw yükleme nedeninizde bu olmalı ama bişeyleri eksik yapmışsınız telefon aynı olduğu için ram değerleri pek değişmez ama sadece bazı uyanıklar teldeki bütün widgetları kapatıp telefon açılır açılmaz ram ölçmeyi telefonun kendi rami zannediyor burdaki değerler normal çalışma değeri.burda münakaşaya girmek istemiyorum ama nedense zorluyorlar.yaptığınız heryerde ayıp birşey ben yine nazik davrandım.saçmalık olarak sadece sizin cevaplarınız olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY
    Kasıtlı olarak birşey yazmadım. Ayrıca bana yakışan susmak değil bu saçma mesajlara cevap vermektir. RAM değerleri tabiki telefondan telefoa değişiklik gösterir ama ben kendi telefonumdaki durumu söyledim size. Sizin de yorumumu anlayışla karşılamanız gerekirdi.

Dipnot: Sunrise ile 67 MB RAM değerine ulaşanlar var ilk sayfaya bakabilirsiniz.67>60.

Dipnot 2: Bir nick i yazmak çok zor olmamalı Normandycry nedir yahu? Olmadı nick imi copy paste yapın olmadı adımla hitap edin Emin diyin

Çok pardon nacizane fikrimi yazmak istemiştim ama hor görüldüm özür dilerim biz akılsız cahiller sizlerin vaktini çalarız özür dilerim !!

sunrise da hata yokmu bana gün içinde gelen 10 aramanın 2 yada 3 ünde telefon titreşime takılıyor açılmıyor bu sorunu başka hiç bir cfwde yasamadım ve sırf bu yüzden kullanmıyorum artık.

• ya beyler her yeni yazılımda illa bi kavga çıkıyo yeter ama artık dailydekiler birleşip ne güzel işler yapıyolar bizim tek yaptığımız kavga edip birbirimizin yazılımını kötülemek. uzatmayın artık herkes işine baksın işte.
  • bende anlamadım burayı arkadaşlar başka yerde böyle şeyler olmuyor birbirimizin konusuna sadece yardım etmek için bişeyler yazarız. tartışmayıda sevmem ama mecbur bırakıyorlar.tartışmaya girmeyim diye bloklama yaptım ama oda çözüm değil galiba.tartışma içinde özür dilerim arkadaşlardan, artık sadece sorusu olanlara ve normal mesajlara cevap yazacağım diğer art niyetli olduğunu düşündüklerimi bloklayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: visivo

quote:

Kasıtlı olarak birşey yazmadım. Ayrıca bana yakışan susmak değil bu saçma mesajlara cevap vermektir. RAM değerleri tabiki telefondan telefoa değişiklik gösterir ama ben kendi telefonumdaki durumu söyledim size. Sizin de yorumumu anlayışla karşılamanız gerekirdi.

sunrise da hata yokmu bana gün içinde gelen 10 aramanın 2 yada 3 ünde telefon titreşime takılıyor açılmıyor bu sorunu başka hiç bir cfwde yasamadım ve sırf bu yüzden kullanmıyorum artık.

Bendede sürekli Operada kapanıyor , arada hesap makinasını kapadığımda telefon restart atıyor , ramblow u aç zaten yandın 3 defa restart atıyor , telefonu dün gece 11 de şarja koymuştum sabah 7 de hala doluyodu , bu yazılımda 2 saatte doldu

• quote:

Orijinalden alıntı: _Corvette_

quote:

Orijinalden alıntı: visivo

quote:

Bendede sürekli Operada kapanıyor , arada hesap makinasını kapadığımda telefon restart atıyor , ramblow u aç zaten yandın 3 defa restart atıyor , telefonu dün gece 11 de şarja koymuştum sabah 7 de hala doluyodu , bu yazılımda 2 saatte doldu

opera sorunu bütün c6 cfwlerde var bende 100 kere giriyorsam bir yada 2 defa yapmıştır buda pek sorun sayılmaz aslında bunun dışında hiç bir sorununu göremiyorum bazı arkadaşla neden memnun değil ilginç .

• Bendede sürekli Operada kapanıyor , arada hesap makinasını kapadığımda telefon restart atıyor , ramblow u aç zaten yandın 3 defa restart atıyor , telefonu dün gece 11 de şarja koymuştum sabah 7 de hala doluyodu , bu yazılımda 2 saatte doldu

bunlar bundamı oluyor kardeşim anlamadım? eğer bundaysa bi hata olmalı ya kurulumda yada hafıza kartında artık dosyadan kaynaklı hard format attınızmı kurulum sonrası kardeşim,bide kurulum öncesi hafıza kartının formatlanması yada sistem dosylarının silinmesi önemli
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.