Şimdi Ara

VEGA conflict oynayanları arıyoruz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
11.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vega conflict oynayan arkadaşlar varsa burdan haberleşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben X -- 12 Eylül 2013; 9:33:08 >

• Oyun çok sağlam kitle elde etmeye başladı hocam.Bede başladım şuanki uzay strateji oyunlarına göre baya ileride.Haberleşelim birbirimizin yanına taşıyalım üssü hala oynuyorsan bence oyna ama oyun iyice zenginleşiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slatter123

Oyun çok sağlam kitle elde etmeye başladı hocam.Bede başladım şuanki uzay strateji oyunlarına göre baya ileride.Haberleşelim birbirimizin yanına taşıyalım üssü hala oynuyorsan bence oyna ama oyun iyice zenginleşiyor...

vallahi uzun zamandır girmemiştim bir bakayim olmadı beraber devam ederiz.
  • her geçen gün artıyor oyuncu sayısı sürekli de oyun güncelleniyor.Browser strateji özellikle uzay temalı oyunlar arasında üst sıralara oynuyor oyun.Beraber oynasak sağlam faydası olur çünkü baya güçlü adamlar türemeye başladı heryerde...
  • dostlar selam bende vega oynuyorum suan 24 seviyeyim oyun gercekten cok saglam ve gelismekte baya zaman istiyor oynamayı düsünen arkadaslarada tavsiye ederim
    para olan icin gelismesi cok kolay bi oyun tabiki :)
    bu secenegi pek tavsiye etmem tabiki tadını cıkartarak gelismek güclenmek en iyisidir :)
    dostlar iletisime gecelim sesli iletisim skyp raidcall teamspeak
  • bende oynuyorum nasıl buluşacağız birbirimiz ile.
  • Nasıl bir oyun biraz tanıtır mısın?
  • Sana kontrol merkezi veriyor ve bunların yanında maden toplayıcılar, laboratuvar, tersane gibi şeyler. bunları geliştire geliştire büyüyorsun. ben ilk başlarda bırakmıştım ama tekrardan geri dönme isteği duydum. web tabanlı oyunlarda ogame gibi oyunların farklı bir tarzı ama farkı canlı olarak kurduğun filoyu yönetmen. gelişmekte olan bir oyun ilerde karşına farklı özellikler olarak neler koyarlar bilmem. farklı bir tarz. oyun facebook üzerinden oynanabiliyor. eğerki oynayanlar var ise pm atabilirler arkadaş olarak ekledikten sonra beraber oynayabiliriz. çünkü burda birlik şart yani gelişebilmen için. yoksa seni yağmalayıp dururlar.incelemenizi tavsiye ederim.
  • yasin18_71 Y kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar beni de ekleyin nick im santos
  • Nick kalista 2 görev var altın istiyor yapamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya beyler bende başlayalı 1 hafta oldu ve türk az oynuyo heralde konu açan yok 1 bunu buldum herneyse oyunda hile varmış sanırımda türk paylaşımı göremedim hep yabancılar eğer bi bilginiz varsa yardımcı olun
  • Başlamaya değer mi ? Yıllarca ogame oynadım. Darkorbit tarzı mı ogame tarzı mı ?
  • darkorbitten daha güzel diyebilirim sana ama türk olmayıncada sıkıyo gelen varsa gelsin 19 oldum teldende giriyom yani hep oyundayım :D
  • Değer başla istersen birbirimizi savunuruz :D
  • Telefondan rahat oynanabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MartinSkrtel

Telefondan rahat oynanabiliyor mu ?

Evet ben okuldayken stajdayken hep telefonla oynuyorum google play den indirebilirsin google üyelik+facebook istersen VEGA sitesinde üye olabilirsin ben google den üye oldum yani gmail den ve üyeliğini farklı bi hesaba taşıyabilirsin bu yönü güzel
  • Arkadaslar oyun clash of clans a benziyor ama farki uzay caginda geçmesi ve savaşa tüm birlikleriniz savas alanında başlamanız. Gemilerin menzilleri ve ateş edebilecekleri acılar. Her geminin dönme hızı, dogrusal hızı geri vites diye hitap ettiğim arka itici hızı var. Bunlari kullanıp gerçek zamanlı strateji olarak oynanıyor savaslar
    Kısacası oyun güzel oynayın derim ben gelismesi kolay (en azından 20. Levele kadar ) hele ki 15 levelik filoyla başkasının kestiği elit gemi kargolarini lootlamanın keyfi baska

• quote:

Orijinalden alıntı: LunaticGamer

Arkadaslar oyun clash of clans a benziyor ama farki uzay caginda geçmesi ve savaşa tüm birlikleriniz savas alanında başlamanız. Gemilerin menzilleri ve ateş edebilecekleri acılar. Her geminin dönme hızı, dogrusal hızı geri vites diye hitap ettiğim arka itici hızı var. Bunlari kullanıp gerçek zamanlı strateji olarak oynanıyor savaslar
    Kısacası oyun güzel oynayın derim ben gelismesi kolay (en azından 20. Levele kadar ) hele ki 15 levelik filoyla başkasının kestiği elit gemi kargolarini lootlamanın keyfi baska

Bende 20 levelim şuan dışardayken telden giriyorum yoksa saldırıyolar gelişemiyosun ve oyun baya sabır işi coin olmayınca.Bu arada maden kasmanın güzel yanıda o zaten boyuna adamlar free cargo yazıyo gidip topluyo herkez :D oynuyosan crowntree adım bildigin ittifak filan varsa al türk çok az daha 1 tane türk gördüm daha :D

• Oyun harika ilk başta coinleri boşa harcadım yeni hesap açtım suan filom 14 hesabım 8 level nick kalista

• quote:

Orijinalden alıntı: erdekli1055

quote:

Orijinalden alıntı: LunaticGamer

Arkadaslar oyun clash of clans a benziyor ama farki uzay caginda geçmesi ve savaşa tüm birlikleriniz savas alanında başlamanız. Gemilerin menzilleri ve ateş edebilecekleri acılar. Her geminin dönme hızı, dogrusal hızı geri vites diye hitap ettiğim arka itici hızı var. Bunlari kullanıp gerçek zamanlı strateji olarak oynanıyor savaslar

Bende 20 levelim şuan dışardayken telden giriyorum yoksa saldırıyolar gelişemiyosun ve oyun baya sabır işi coin olmayınca.Bu arada maden kasmanın güzel yanıda o zaten boyuna adamlar free cargo yazıyo gidip topluyo herkez :D oynuyosan crowntree adım bildigin ittifak filan varsa al türk çok az daha 1 tane türk gördüm daha :D

Hangi sektordesin hocam ben 2600 sektöründeyim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.