Şimdi Ara

Vega 56 verileri ve fiyatı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelecek ay içerisinde bir sistem toplamayı düşünüyorum, bildiğiniz gibi AMD kartlarını duyurdu Vega serisi. GTX1070 düşünüyordum sisteme ama 399 dolar fiyatlı Vega 56 daha cazip geldi hem de ilk verilere göre GTX1070'ten daha performanslı duruyor. İşte verileri:

Battlefield 1: 95.4FPS (GTX 1070: 72.2FPS)
    Civilization 6: 85.1FPS (GTX 1070: 72.2FPS)
    DOOM: 101.2FPS (GTX 1070: 84.6FPS)
    COD:IW: 99.9FPS (GTX 1070: 92.1FPS)

Ne diyorsunuz bence beklemeye değer

• ilk olarak vega 64'ler gelicek daha sonra vega 56lar ama vega56lar anca eylülde fln gelir.
    birde gtx1070de o.c potansiyeli var stok 1070 ile özel tasarım 1070de en az %10 fark olucaktır bunuda hesaba katın

bu arada bikaç sitede okudugum bilgilerde vegalarda çok fena mining yapılıyor deniyor ozmn vega 56lar kapış kapış gider benden demesi özellikle vega56 210w tüketmesi minigcileri kendisine çekicektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysef -- 6 Ağustos 2017; 16:2:21 >
  • crysef kullanıcısına yanıt
    Miningciler şu oyuncuların önünü bir açsa artık yeter be
    Onlara kaptırmadan bir tane kapmak istiyorum çünkü fiyat avanatajı olacak bütçe kısmak işime gelir.
  • ycanatilgan kullanıcısına yanıt
    Amd kartlar stoğa giriyo madenciler gene hücum eder kalmaz nvidia kartlara yönelcen gene bu seferde amd oyun sektörünü kaybetti çokdan zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vegalar malesef bize kalma hocam. Kalsa bile ütopik fiyatlar çekeceklerdir. Şu an 1070ve 1060 fıyatlarında olan şeyler yaşanacak

• 3100e hb'den aldigim 1080ti'in faninda tikir tikir bir ses vardi. Onarmalari icin gonderdim. 25gun beklettiler ve sonunda hb "onaramadik" diyip parayi iade etti. Kart ertesi gun 4000'den satisa acildi. İnsallah battigini gorurum hepsiburada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senjido -- 7 Ağustos 2017; 10:1:26 >
  • Calimocho C kullanıcısına yanıt
    Ben almak için şansımı deneyeceğim
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    399 dolara çıkacak ben de çıktığı gibi almayı deneyeceğim napayım
  • Hocam konuyla alakasını çözemedim pek
  • crysef kullanıcısına yanıt
    Yav arkadaş bi anlamadım. Rx Vegaların çıkış tarihini. Ben Reddit'e ve bir sürü yabancı haber sitesine baktım. 14 Ağustos diyor. Turkiye de de ozellikle dh de herkes eylulde diyor. Vegalar ayni anda piyasaya cikacak diye yazıyor her haberde. September (eylul) lafini hic göremedim hicbir yazida. Turkiye ye mi diyorsunuz acaba. Amazonda 14 agustos ta butun vegalar markette olacak deniyor dh disinda her yerde. Tam anlamadim sizi ya da ben mi bisey kaciriyom

• Vega'yı boşuna beklemeyin. Stok zor bulursunuz kaç ay oldu stok buldunuz fiyatınada %50 ekleyin.

Ben Vega'yı geçen yıldan beri bekliyorum. Bu serileri es geçtim sırf uzun ömürlü hbm2 bellek olsun diye. Çok pişmanım. Keşke ilk çıktığı zaman 470 veya 1050ti alsaydım.

AMD bekleyen boşuna bekler zaman kaybı. Benim gibi çektiğiniz ile kalırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeytan diyor 1070 al geç,hem güvenilir mimari herşeyi net. Ama şurda veganin cikmasına az kalmışken de kararsız kalıyorum ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Şeytan diyor 1070 al geç,hem güvenilir mimari herşeyi net. Ama şurda veganin cikmasına az kalmışken de kararsız kalıyorum ya.

Katılıyorum ben Evga Gtx 1070 SC Black aldım aldıktan saniyeler sonra stok bitti. Iptal edip vega alacaktim. Sonra durdum nolur nolmaz kalsin en kotu para iadesi alirim diye. Bana da bu hashrate den madencilerden kart kalmaz gibi geliyo. Sizce iptal edip vega bekliyim mi. Agustos 14 de F5 F5 yaparim artik :)@MrT4ngo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilbudak55 -- 6 Ağustos 2017; 20:17:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilbudak55

quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Şeytan diyor 1070 al geç,hem güvenilir mimari herşeyi net. Ama şurda veganin cikmasına az kalmışken de kararsız kalıyorum ya.

Katılıyorum ben Evga Gtx 1070 SC Black aldım aldıktan saniyeler sonra stok bitti. Iptal edip vega alacaktim. Sonra durdum nolur nolmaz kalsin en kotu para iadesi alirim diye. Bana da bu hashrate den madencilerden kart kalmaz gibi geliyo. Sizce iptal edip vega bekliyim mi. Agustos 14 de F5 F5 yaparim artik :)@MrT4ngo

Aldığınız fiyat önemli şimdi ne kadara aldınız 1070

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1070 al geç vega 210W ne arkadaş?
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    İnsan utanır bu değerlerden amdnin tek amacı var madenciler söylüyorum hep zaten amd grafik işlemcisi sektöründe kaybetti resmi olarak kart daha iyi olsa bile oyunlar nvidia tabanlı olduğu için işe yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calimocho -- 6 Ağustos 2017; 23:37:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calimocho

İnsan utanır bu değerlerden amdnin tek amacı var madenciler söylüyorum hep zaten amd grafik işlemcisi sektöründe kaybetti resmi olarak kart daha iyi olsa bile oyunlar nvidia tabanlı olduğu için işe yaramaz

Hocam yapılan testlerde AMD kart lehine olan oyunlar, bunun dışında çoğu oyun Nvidia lehine.

Bilmiyorum Vega'lar en kötü 150-170W gelmeliydi bence. %100 madenci kartı bunlar ölüsü 11TFLOP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 6 Ağustos 2017; 23:39:30 >
  • Daha AMD'nin verdiği 2-3 tane sonuç dışında hiç bir sonucu olmayan kartı tavsiye edenler ve kartı aşağılayanlar. Klasik bir DH başlığı olmuş.
  • zibartan kullanıcısına yanıt
    Tdp değerleri kesmedi heralde bide hbm2 bellek kumarı var

• Calimocho C kullanıcısına yanıt
    Bir kart piyasaya çıksın, tam fiyatı belli olsun, oyunlarda sonuçları görelim. Belki TDP'sine yakışır birşey gelecek. Belki balon olup patlayacak. Ortada daha doğru düzgün hiçbir bilgi yokken, neye göre övülüyor, neye göre aşağılanıyor merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.