Şimdi Ara

Veep (2012)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Veep, ABD başkan yardımcılığına getirilen Selina Meyer için bu mevkinin beklediği gibi çıkmaması, Meyer'in başkan yardımcılığında umduğunu bulamaması ve işiyle ilgili herkes tarafından uyarı alması ekseninde gelişen olayları konu edinecek. Doğaçlama bir komedi tarzında olan dizi, "dünyanın en güçlü ofisine hükmederken başınıza neler gelir" sorusunu komik bir dille yanıtlayacak.

Yeni başkan yardımcısı Selina Meyer rolüyle Julia Louis-Dreyfus'u izleyeceğiz. 50 yaşındaki Julia Louis-Dreyfus özellikle Seinfeld'da canlandırdığı Elaine Benes karakteriyle ve The New Adventures of Old Christine dizisinden hatırlanabilir. Aktris, bunun dışında Curb Your Enthusiasm, 30 Rock, Arrested Development ve Web Therapy gibi dizilerde de karşımıza çıkmıştı. Dizide Selina Meyer’in sağ kolu olarak Arrested Development, Ctrl ve Chuck gibi dizilerde yer almış Tony Hale'i (Gary Walsh) izleyeceğiz.

Dizinin yaratıcı ismi BAFTA ödüllü 48 yaşındaki senarist ve yönetmen Armando Iannucci. Iannucci ayrıca dizinin idari yapımcılığını Frank Rich, Chris Godsick ile birlikte yürütürken Simon Blackwell ise ortak yapımcı ve senarist olarak dizi kadrosunda yer alıyor.

Veep'in sekiz bölümden oluşacak ilk sezonunun prömiyeri 22 Nisan Pazar akşamı HBO ekranlarında gerçekleşecek.

Dizinin ilk sezonu için ilk fragman izleyicilere sunuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 16 Nisan 2015; 23:45:23 >

• Bu aralar pek güzel komedi dizisi yok zaten. Umarım güzel bir dizi olur
  • İlk bölümü izledim. Vasat üstü bir görüntü çizdi.

Blackberry olayını anlayamadım. En son işe alınan eleman "blackberryi ateşliyorum" demişti.
  • İlk bölümü ben de izledim.

1-2 bölüm daha şans verebilirim. Ama beklediğim keyfi vermezse bırakırım.

İlk bölümü çok beğenmedim ancak karakterler daha yerli yerine oturmadı, belki 2-3 bölüm sonra daha güzel olur.
  • Çeviri onay almamış, onaylı çeviri gelince bir daha izleyeceğim.

Dizinin ilk bölümünü başarılı bulmadım, ama farklı tarzı hoşuma gitti hani. Farklı komedilerin ilk bölümleri hiçbir zaman iyi olmamıştır. Karakterlerin hepsi birbirinden antipatik, en azından bir tane sevilesi insan olaydı keşke. Bir kaç bölüm daha devam edeceğim, göreceğiz bakalım. Dizi senaristlenin Oscar adaylığı dahi varmış.
  • Daha ne olduğunu anlamadı kimse belki ama HBO diziye 2. sezon onayını verdi.
  • Evet, dizi ikinci sezon onayını almış. Demek ki reytingler istenilen düzeyde ilerliyor. Henüz ikinci bölümü izleyemedim, yoğunum bu aralar...

Veep'in ikinci sezonu 10 bölümden oluşacak. Yeni sezon bölümleri ise 2013 senesinin bahar aylarında ekranlara gelecek.
  • HBO komedileri ilgi çekmiyor sanırım.

Arrested Development'tan Buster var, başrol Julia Louise Dreyfus'ta savcıydı zaten dizide.
  • Altyazı yok, çevirecek var mı?
    Fena değil diyorum ben.
  • Hugh Laurie kadroya katıldı.

Dr House'tan sonra televizyona dönüyor ilk kez.
  • Beşinci sezon onayını aldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altıncı sezon onayını aldı.
  • Beyaz Saray'da geçen, ABD Başkan Yardımcısı adayı olan biri hakkında komedi dizisi yapılması gerçekten zor. Olaylar politika ile ilgili olduğu için durum komedisi olması zor, o yüzden diyalogların ve karakterlerin çok iyi yazılması gerekmekte. Bu dizide de bu var, diyaloglar çok iyi yazılmış. Türkçe alt yazı ile izlenilmesini önermem çok şey kaçırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

Beyaz Saray'da geçen, ABD Başkan Yardımcısı adayı olan biri hakkında komedi dizisi yapılması gerçekten zor. Olaylar politika ile ilgili olduğu için durum komedisi olması zor, o yüzden diyalogların ve karakterlerin çok iyi yazılması gerekmekte. Bu dizide de bu var, diyaloglar çok iyi yazılmış. Türkçe alt yazı ile izlenilmesini önermem çok şey kaçırabilirsiniz.

yoo , gayet kolay , late night şovları aç , her akşam ortalama 5 10 espri-dalga geçme var beyaz saray ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Beyaz Saray'da geçen, ABD Başkan Yardımcısı adayı olan biri hakkında komedi dizisi yapılması gerçekten zor. Olaylar politika ile ilgili olduğu için durum komedisi olması zor, o yüzden diyalogların ve karakterlerin çok iyi yazılması gerekmekte. Bu dizide de bu var, diyaloglar çok iyi yazılmış. Türkçe alt yazı ile izlenilmesini önermem çok şey kaçırabilirsiniz.

yoo , gayet kolay , late night şovları aç , her akşam ortalama 5 10 espri-dalga geçme var beyaz saray ile ilgili

Beyaz Saray'da olmadıkları için espri yapıyorlar onlar. ABD Başkan Yardımcısı neden kendisiyle dalga geçsin? Ayrıca hiçbir talk show programı komik değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Beyaz Saray'da olmadıkları için espri yapıyorlar onlar. ABD Başkan Yardımcısı neden kendisiyle dalga geçsin? Ayrıca hiçbir talk show programı komik değil.

ne alakası var, o da diğer siyasetcilerle dalga geçer, yeterki yönetmen yetenekli olsun, malzeme çıkarabilsin, house of cards dizisinde bile ara ara mükemmel espriler çıkardı
    late nightlar komik değil mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• forumda pek izlenmiyor ama bayağı ödüllü bir dizi. 6. sezon trailer
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Altyazı yok ki hocam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.