Şimdi Ara

[PDF] Vedddddddd'in YKS Tavsiye Konusu [SAY: 305 | DİL: 90 | Y-SAY: 737] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
188
Favori
33.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Askerdi ama pek derine girmek istemem hocam, konu fazla sapar :)...
  • Faydalı konu
    Ders stratejileri en iyi kısım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenelony -- 31 Temmuz 2020; 0:36:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vedddddddd V kullanıcısına yanıt
    Sizden sonra telif mi almaya baslasam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzgün maymun Ü kullanıcısına yanıt
    Hocam sizi suraya aliyim niye dedigini anlicaksiniz
    https://forum.donanimhaber.com/the-killing-road-un-deneme-gunlugu-deneme-yorumlari-eklendi--143080928#143080928

• tavsiyeleriniz için çok teşekkürler hocam. tebrik ederim sizi.

• Konu bir çırpıda okunuyor mezun yılımda bana yardımcı olacak bir konu teşekkürler.Bu arada isminiz nedir(alakasız biliyorum :( )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OutOfTime47 -- 31 Temmuz 2020; 0:49:19 >
  • "Sınava tekrar girsem bu konuu-yu okuyarak başlardım" serisinin 2.si mi ne?
  • Hocam sizde açın 3 olsun

• OutOfTime47 kullanıcısına yanıt
    5 harften oluşuyor, ilk 3 harfi nickimin ilk 3 harfiyle eş
  • Restoran açıp Michelin yıldızı almak gibi oldu bunu duymak

Sıra size geliyor ;)
  • İngilizce ile alakalı ayrı bir konu açın bence tabi karar sizin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Vedat herhalde hocam ilk başta vedat mı diye yazmıstım ama g.t olmiyim diye isminiz nedir diye değiştim.(benim adım da vedat okul arkadaşım bu ved sen misin diye sorunca merak ettim.)Gelecek hayatınızda başarılar dilerim bu arada.

• Tekrardan tebrik ederim, İngilizce kısmını yazdığınız için de teşekkür ederim

• çok çalışmaktan dolayı bir hastalığa sahip oldunuz mu? yoksa sadece ben mi kalıcı hastalık edindim çalışmaktan dolayı
  • OutOfTime47 kullanıcısına yanıt
    Biz Vedat'lardan pek fazla denk gelmiyor hocam, okul arkadaşınız haklı bir soru sormuş... Teşekkürler, size de başarılar.
  • Hocam bırakın bu işleri ya çalıştım falan diyorsun,sen bu sınavın algoritmasını çözmüşsün ondan hep :) Şakası bir yana tebrikler umarım her şey gönlünce olur çalışma sistemini kendini tanıyıp yapınca başarı kaçınılmaz son olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben bir şey soracağım. 3-4-5 ve Acilin tyt matematik soru bankasını aldım. ancak ağır gibi (şu an üni'de okuyorum, sınava gireli üç yıl oldu haliyle unuttum) geldi Karekök ile mi başlasam? forumdaki arkadaşlar da yardımcı olur belki. ne düşünüyorsunuz?

Sen de haklısın hocam ümit gelince hepimizin konusu altta kalır zaten

• functionmachine kullanıcısına yanıt
    Hmm sağlığımı bozduğumu söyleyebilirim ama kalıcı olarak görmüyorum. İki senedir spordan uzak kaldığım için çok fazla kas kaybı yaşadım, eski halime imrenerek bakar oldum... Sene sonuna doğru tuhaf sorunlar baş göstermeye başlamıştı. Ders çalışmaya oturunca bacakta uyuşmalar, tek taraflı bel ağrısı, vs. Yani sorunlar oldu ama daha aktif bir yaşama döndükçe üstesinden gelebileceğimi düşündüğüm sorunlar diyebilirim. Sizin de umarım tam anlamıyla kalıcı değildir.
  • Tesla Hayranı T kullanıcısına yanıt
    Sizin de bu mesajınız altın değerinde zaten hocam. Sadece ben değil başarıya ulaşmak isteyen herkese bu dediklerinizi yapmasını öneririm. Koca konunun özeti olmuş :).
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.