Şimdi Ara

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ. YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ. (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.293
Cevap
53
Favori
575.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bikere böyle bi havada sokakda kalmıştım ozaman daha çocuktum, çok zor.O yüzden kışı hic sevmem.
  • Tebrik ederim Nallart yine tutturdun :) darisi bir dahaki sistemlerin de basina. Nallart yazmayi unuttum cikinca yazip atarim.

Bu arada burasi

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.  M

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.  a

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.  ltepe, bazi yerlerde 30-40 cm kar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

Hatay soğuğu yemeyen konuşmasın burda.

El soğuğu görmeyen , kendi soğuğunu godzilla zannedermiş :D :D :D
  • konuyu takip eden tüm userlere,
    kar iyi de, don kötü, kollamak lazım sağlığını
    don suz geceler dilerim
  • Ne güzel kar yağıyor.
  • Nallart bursada adeta yasam durdu. Nilufer camlica 50 cm gecti ve siddetle devam ediyo.
  • Allah cezamızı verdi

• Bu elemanin isi gucu yok galiba. Bütün gün evde oturan bi tip herhalde kara gömülmeyi bu kadar istediğine göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coobain -- 7 Ocak 2017; 14:39:17 >
  • Yahu arkadaş; nedir karın ağrınız? Döküverin bi eteğinizdeki taşları...

Evet, 16 senedir İstanbul denen bu b.k çukurunda istemeden yaşamaktayım. Devlet memuru olan eşimin burada çalışmak zorunda olması, işimi burada kurma zorunluluğu yarattı. Yoksa İzmir gibi bir yeri bırakıp da "buraya" gelmek akıl karı değil, çok iyi biliyorum.

Ve evet; burası 20 milyonu aşan nüfusu ile kabul etseniz de etmeseniz de paranın baş kenti. Sanat ve kültür için bir şey diyemem çünkü bunu gerçek anlamda yaşayabilen, 20 milyonun yüzde kaçıdır araştırmadım, derdim de değil. Ancak İzmirde iken arada bir de olsa tiyatrodur, operadır giderdik. Sinemayı saymıyorum bile. Son 16 senede ise yanlış anımsamıyorsam 3 kere (kesin 4 değil) tiyatroya gittim. Sinema mı? O da 3 olsun

Ve yine evet; burada yaşayan insanlar için bardak çoktan dolmuş, taşmak üzere. Sevgi, saygı, hoşgörü... Bi'dakka la?.! O laflar ne ki? İnsanlar(ın çoğu) birbirini gırtlaklamak için aportta bekliyor bu şehirde. Şort giyene tekme atan da var, çarşaf giyene ninja, hamamböcüğü diye hakaret eden de. Son zamanlardaki suriyeli olaylarına girmiyorum bile.

Yaa, bitmedi ama: İşe gidebilmek için her gün toplam 3-4 saat yol tepiyorlar. Öğrenciler saat 5'te servis kapılarında. Bazı yerlerde gece sokağa çıkmak için altı okka billur gerekiyor. Teksas kimin yav

Yeşil alanları katledilen, kentsel dönüşüm adı altında kentsel rantışım ile katledilmeye devam edilen, proje aşamasında otopark parası diye para alınıp, sonrasında da kat maliklerinin arabalarının evlerinin önünden çekildiği bir şehir.

SİRK GİBİ BİR YER İŞTE

Ha bu arada "beğenmiyorsanız yaşamayın orada" cılar var, çok gülüyorum kendilerine. Bilmiyorlar ki o beğenmeden burada yaşayanlar sayesinde giriyor devletin kasasına giren paranın yarısından fazlası. O paralarla alınıyor Karamandaki, Erzurumdaki devlet hastanesinin tomosu MR'ı... O yüzden haberlerin 60 dakikasının 45'inde İstanbul da İstanbul diye uzatıyorlar. Şincik millet çıkıp Bursaaa, Gayseriii, Maraaşş diyecek de; yahu onların da çoğunun merkezleri hep bu çukurda.

O yüzden bırakın insanları kendi hallerine, eğlensinler (eğlenelim) iki satır. Beğenmiyorsanız yazmayın olsun bitsin, insanları gereksiz germenin alemi yok, zaten gerilmişler gerilecekleri kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: paseyX

Nallart bursada adeta yasam durdu. Nilufer camlica 50 cm gecti ve siddetle devam ediyo.

Aynen Bursa Yıldırım kar şiddetlenerek devam ediyo; kapı çaldı baktım kutup ayısının teki ekmek parası istiyo! Mahsur kalmış....
  • Zeytinburnu (Nuripasa mah) oglen kalktim terasta manzara bu hahaha

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.
  • silivri nasıl ?
  • Bursa merkez de 30 cm kar oldu. Şuanda çok fena yağıyor. Ne zamana kadar devam eder bu yağış?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    cephanelik tarafı
  • 6 yıldır istanbulda yaşayan biri olarak, istanbulda belirli bir gelir düzeyinin üstünde ve çok kalabalık olmayan güzel bir semtte yaşamadığınız sürece, ne yapsanız işkence oluyor. Eskişehirde üniversite okudum, hayatımın en güzel yıllarından birkaçıydı. Lanet olası istanbul
  • @Nallart Reyiz , dün tatil tahminlerinizi bugün açıklayacağınızı söylemiştiniz. Pazartesi , salı yüzdesiyle ne olur hocam ?
  • İstanbul ile İzmir i karşılaştırmayı başka yerde yapın. Ne boş insanlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo84

quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

Hatay soğuğu yemeyen konuşmasın burda.

El soğuğu görmeyen , kendi soğuğunu godzilla zannedermiş :D :D :D

Obaşka bişi değilmiydi :ASDAS:DA:SD
  • GOP'ta sokaklarda 20-30cm kar, yer yer 50-60 cm yığıldığı yerler var. Yol mu? Yol yok, kaldırım bile yok. Kar ve buz sadece. Ana caddelerde bile kar ve buz var. Yollar işlek de araçların geçmesiyle ezilip açılıyor yollar. Yoksa 20cm buz ile çok süper(!) yaşanıyor.
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.