Şimdi Ara

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ. YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ. (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.293
Cevap
53
Favori
575.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sam0

Bu görüntü dışardan çekilmiş yalım

Dışardan çekmiş zaten ama içeride de kar var kapının arkasına bak. Şaşı bak şaşır gibi fotoğraf bu.
  • Yalnız şaka maka tüm forum olarak beylikdüzü civarında mı oturuyoruz :) mesajların yüzde 90 ı beylikdüzü
  • Bursa gömüluyoruz
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    İçeride kar yok hocam kapıda cam var :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylikdüzü 15 cm ve hala hafiften yağıyor sıcaklık -5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ops -- 7 Ocak 2017; 10:26:16 >
  • Burasi mimaroba gece 1de offroad yapıcaz diye çıktık yalan olduk 1.5 metre karın içine dalınca! Çok guvendigimiz kul yapısı Jip doğa ana ya yenik düştü

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.

• Burada efsane kar var. Teşekkürler Nallart

Yer: Çanakkale

• Nallart'a neler dediniz yalancı dediniz şarlatan dediniz buyrun size GODZİLLA.

Gömülüyoruz.
  • SAU /KAMPUS

• Forumun %90nı Beylikdüzünde oturuyor arkadaş ne Beylikdüzüymüş be.
  • geçen ay 340 lira fatura ödedik bu ay 400 gelir muhtemelen

şuan kahvemi icip disariyi izliyorum kar çovuklara güzel eglenin doya doya bu akşam kendimi eve atabilirsem sağ salim yarın tüm gün yaticam

• Hocam sinanobada oturuyorum sıkıldım beni de götür
  • Bursa iptal, Çamlıca 50 cm
  • sefaköy arel ünv yakınlarında idim rüzgar yerdeki karı alıp insanın yüzüne yüzüne vuruyor evin önü, ara sokaklar kapanmış durumda. 20 cmden fazla kar var

edit : imla ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azref merd -- 7 Ocak 2017; 11:18:26 >
  • Nallart adamdır.
  • Cekmekoy 20 cm civari

Aksama dogru bitecekse kar yagisi kotu olur.

Oyle olursa zaten liseliler tatil beklemesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahlee97

Hep kar yağsın derdim de iski de faturaciyim yok arkadaş yagmasin ya mahvetti

igdaş sayaç okuma istanbul bölge çalışmıyor hava şartları nedeniyle sizleri nasıl çalıştırıyorlar bu havada

• Fatih yıkılıyor. 2010 - 2012 karlarını çoktan geçti bu kar. Süreyi uzun tutarsa çok rahat 2004'ü de geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3mpo -- 7 Ocak 2017; 10:39:57 >
  • Eskiden olsa ne sevinirdim okullar tatil olacak diye. Şimdi arabayı çıkartamayacağız diye üzülüyorum.
  • İzmir'de yine ses seda yok
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.