Şimdi Ara

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ. YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ. (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.293
Cevap
53
Favori
575.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hougras

quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Maltepe sahil kesiminde bile bildiğin gömüldük. Deli gibi yağıyor her yer bembeyaz. Bu kadarını beklemiyordum

maltepede ve kartalda hiç bir şey yok şu anda

Kardeş yalan mı söylicem. Küçükyalıda oturuyorum deli gibi yağıyordu. Hala yağıyor. 20 cm oldu kar kalınlığı araçların üstünde
  • Esenyurt büyük cekmece Beylikdüzü komple gomuldu
  • Sonunda tutturdu nallart... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

Beyler burda durum ciddi frına bile gidemiyoruz

ayağında ayakkabımı yok niye gidemiyorsun fırına.. ne abartı adamsınız..
  • [VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.  beyler İzmir'deyim godzilla sayılır mı :(
  • Valla tam godzilla oldu. Yer Çekmeköy

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Godzillanın laneti işte naparsın
  • Bursa Çamlıca camdan gördüğüm kadarıyla 30 cm falan kar var yollar dahil, evden çıkıcam nasıl cıkıcağımı bilmiyorum ama :/
  • tropeus77 T kullanıcısına yanıt
    Abarrtık ama şu an baya yağıyor dostum
  • Shanki kullanıcısına yanıt
    Henüz cenin ama kök godzilla olduğundan sayılması lazım gelir muhterem.
  • GialloRosso_ultrAs kullanıcısına yanıt
    Evde mahsue kaldimmmmm
  • Bu sistem fragman asıl sistem 17-18 ocak gibi geliyor. İstanbula -10,-15 gibi soğukları indirecek bir sistem. Sistemi kaçırmassak hayatınızın en sağlam sistemi olabilir.
  • Bahçeşehir beyler kar tam gaz devam

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.

• [VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.

Beylikdüzü e5
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

quote:

Orijinalden alıntı: GialloRosso_ultrAs

biri de gelmiş erzurumla istanbulu kıyaslıyor :)

tamamda yani öyle 5-10cm e godzilla falan deyince erzurumdaki ne zilla oluyor acaba?

godpluszilla oluyor Erzurum.
  • B.çekmece sahil tarafi

• Ya onu bunu bilmemde içim yaniyor :) bugun dogum günüm ve bu yaklasik olarak 3. Sene olacak her sene boyle firtina kar benim gün iptal , nasıl bir şans arkadaş :)
  • Izmir Urla'dan selamlar

• Günaydın...

Bunlar da Beylikdüzü'nden, evden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: reko

Abarrtık ama şu an baya yağıyor dostum

yağsın yağsın.. kar berekettir, rahmettir.. hiç bir zaman beyaz felaket olmamıştır..

sadece istanbulda trafik yönünden sıkıntı olmuştur hep.. oda ya kış lastiksiz çıkanlar veya buzda fren yapan ultra zeka şöforlerinizden kaynaklanır..
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.