Şimdi Ara

VECTRA B HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİMİZ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
9
Favori
200.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fren hortumlarında ya yırtık var ya da hava var kardeş :)
  • 2000 yılından beri kullanıyoruz. Araba ilk el hep bizimdi. 1.6 motor bugüne kadar hiçte bana yetersiz gelmedi. Arabamızı çok seviyoruz.
    Arabamızda ne kaza, ne boya, ne çizik çok şükür ki her şey sıfır. Bakımlarını hep yaptık düzenlice. 2010 dan beri tüpte kullanıyoruz.
    Bugüne kadar değişen en pahalı parçası ateşleme bobini oldu.
    Oğlumuz 14 yaşına girdi ve şu an sadece 105 000 km de. Bi on yıl daha gideri var.
  • Vectra b harika bir tasarımdır.. Nasıl sattım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkhkn B kullanıcısına yanıt
    o sorunu çözdüm hocam. sorun abs sensör kablolarından kaynaklanıyormuş. kablolarla uğraşınc düzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 187 binde ve 15 yaşındaki aracımı hâlâ zevkle kullanıyorum.Zamana meydan okuyor yaşlı kurt.Fotolar 2 gün önce çekildi
     VECTRA B  HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİMİZ

VECTRA B  HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİMİZ

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

2000 yılından beri kullanıyoruz. Araba ilk el hep bizimdi. 1.6 motor bugüne kadar hiçte bana yetersiz gelmedi. Arabamızı çok seviyoruz.
    Arabamızda ne kaza, ne boya, ne çizik çok şükür ki her şey sıfır. Bakımlarını hep yaptık düzenlice. 2010 dan beri tüpte kullanıyoruz.
    Oğlumuz 14 yaşına girdi ve şu an sadece 105 000 km de. Bi on yıl daha gideri var.

bendede 97 model 1.6 gl vectra b var.2000 de almıştık. hangi gaz sistemi verimli sorunsuz çalışıyor desem??sizde ne var?nerede yaptırdınız?bu ara gaz taktırmayı yine sorguluyorum.arabayı az kullanıyorum.95bin kmde hala.

şu avm kapalı parklara giriş yasağını da kaldırmadılar gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

2000 yılından beri kullanıyoruz. Araba ilk el hep bizimdi. 1.6 motor bugüne kadar hiçte bana yetersiz gelmedi. Arabamızı çok seviyoruz.

bendede 97 model 1.6 gl vectra b var.2000 de almıştık. hangi gaz sistemi verimli sorunsuz çalışıyor desem??sizde ne var?nerede yaptırdınız?bu ara gaz taktırmayı yine sorguluyorum.arabayı az kullanıyorum.95bin kmde hala.

şu avm kapalı parklara giriş yasağını da kaldırmadılar gitti

2009 yılında Çanakkalede Aldesa Sıralı Sistem taktırmıştık. İnanın hiç bir sorun yaşamadık. Ne gaz ne benzin durumundan. Sadece oksijen sensörümüz değişti.

Ama şu an BRC bence en iyilerden birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 8 Mayıs 2014; 21:25:07 >

• Arkadaşlar 2000 model CD modeli ile üç haftadan beri aranızdayım ... güneydoğuda görev yapıyorum usta sanayi namına bir şey yok 1-2 sene binmem lazım neyse ...

Aracımın acil bir masrafı yok yağını değiştirdim başka da bir ihtiyacı yok aracımın bütün hoparlörleri patlak gibi yada gevşek tam çözemedim bu nedenle elden geçirmek istiyorum kapı içlerini kendim sökebilirmiyim ve bana ön arka için hoparlör önerisi olan (aracın kendi üzerindekilerle aynı ölçüde olması tercihimdir ) varsa sevinirim ....
  • kapı döşemesinde 1 vida ayna ayar düğmesinin altında. onun için o düğmesi çıkarınız.
    diğeri; kapı kolunun plastiği içerisinde var.
    diğeri ise twitter hoparlörünün ızgarasının altındadır.
    2 tane alttaki ceplerin alt kısmında mevcut. sonrası da tırnaklar sökülecek ama dikkat ediniz.

kolonlara gelince; önler 16 cm, arkalar 13 cm 'dir.

burada bilmeniz gereken en önemli husus; orijinal hoparlörlerin bulunduğu çerçeveyi yine kullanmanız gerekecektir. aksi takdirde cam krikosuna değer.
    yani patlak olan hoparlörler sökülecek ama çerçevesi alınıp yeni hoparlörler o çerçevenin içerisine takılacak. takoz görevi görüyorlar
  • Tesekkur ben model marka bakıyım o zaman
     VECTRA B  HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİMİZ VECTRA B  HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİMİZ VECTRA B  HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİMİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundereblue -- 2 Haziran 2014; 12:25:43 >

• 1996 CD 215.000 km de halen sorunsuz olarak biniyorum.Yalnızca kaputta ve sol ön çamurlukta sıvı temasından dolayı vernik bozulmaları var.Temizini bulursanız herkese tavsiye ederim.
  • Henüz alamadım ama temiz bir tane bulabilirsem (ki bu çok zor) hayalim gerçek olacak sene kaç olursa olsun Vectra B kasa aracım olacak :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

1996 CD 215.000 km de halen sorunsuz olarak biniyorum.Yalnızca kaputta ve sol ön çamurlukta sıvı temasından dolayı vernik bozulmaları var.Temizini bulursanız herkese tavsiye ederim.

1996 model tüplü vectra b 2.0 almayı düşünüyorum . Yakıt durumu nedir ?

• 1996 modeller orjinal Alman kasadır.Ondan sonraki yıllar Türkiyede üretilmiştir.Ben kendi aracımla 28 litre lpg ile uzun yolda hız durumuna ve trafiğe göre 350-400 km yol yapmaktayım.Çok kalabalık şehir içinde ise 210-230 km yapmaktayım.
  • quote:

1996 modeller orjinal Alman kasadır.Ondan sonraki yıllar Türkiyede üretilmiştir.Ben kendi aracımla 28 litre lpg ile uzun yolda hız durumuna ve trafiğe göre 350-400 km yol yapmaktayım.Çok kalabalık şehir içinde ise 210-230 km yapmaktayım.

2000 motor olmasına rağmen hem şehir içinde hem şehir dışında yakıtı gayet iyi bencede. bende geçen gün 10 liralık tüple (2.75 tl/lt) 52 km gittim uzun yolda. hızımda ortalama 100-110 du.

• Selam arkadaşlar. Bende 2.5 v6 1998 model ile aranıza katıldım. Otomatik 190binde lpgli. V6 dan dolayı Umarım pişman olmam...

• quote:

Ayrıca İstanbul Avrupa yakasında bulunan arkadaşlara,araçlarının arızalı olduğu durumda,iyi bir usta tavsiyesinde bulunabilirim,Hem işcilik kalitesi ve uygun fiyat vermektedir.

Selam arkadaşım. Ustanızın bilgilerini paylaşırmısınız. En azindan bir sıkıntı olursa sanayi sanayi gezdirmeyiz aracı

• Selam. Klimaya gaz bastirmaya gittim. Usta fosforlu gaz bastirin kacak olabilir dedi. Nedir bi fosforlu gaz bilgisi olan varmi?

• benimde opel vectra cd 2.0 cd'im var lpg takılı ve tüpte 200 km yi gördüm birgün para bol geldi benzinle kadranı 260 a kadar gösterdim soru varmıdır ???
  • maaşallah 260 tüple ne diyor

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.