Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ve.... WORLD RACING 2.......ilk görüntüler......!!!

8
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> ve.... WORLD RACING 2.......ilk görüntüler......!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11008 Mesaj
    |
    |
    |

We are all just prisoners here, of our own device.
  • Yarbay
    3503 Mesaj
    ilki gayet iyidi bu daha da iyidir
    |
    |

..:: ๑ scarface ๑ ::..
    ..:: TAKLİTLER ASILLARINI YÜCELTİR ::..
  • Yarbay
    2182 Mesaj
    ilki gayet boktandı-koskoca ovada tek başınıza geziyordunuz,tepenizden geçen uçaklar,helikopterler,ufolar,zeplinler,paraflightlar hariç.sanırsın herkes evinden işine uçakla zeplinle ufoyla gidiyor-inşallah bu iyidir.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: rezilvezir

ilki gayet boktandı-koskoca ovada tek başınıza geziyordunuz,tepenizden geçen uçaklar,helikopterler,ufolar,zeplinler,paraflightlar hariç.sanırsın herkes evinden işine uçakla zeplinle ufoyla gidiyor-inşallah bu iyidir.

|
    |

..:: ๑ scarface ๑ ::..
    ..:: TAKLİTLER ASILLARINI YÜCELTİR ::..
  • Yarbay
    3008 Mesaj
    hımm ıyı bıseye benzıyo ama ben ılkını oynamadıgım ıcın bılemem heralde bu oyunu alırım
    |
    |
    ((load ta 45 C)) ||Hİ-LEVEL 1 gb ddr2 667@850mhz ram||Palit 7600gt||asus p5b||520 GB SEAGATE Barracuda 7200 rpm 16MB CACHE SATA2||us Robotics 9107||Creative Audigy2 7+1||FSP 400 watt psu||Logitech Drive Force Pro (DFP) Direksiyon seti
    SUPER Pİ 1M:17 sn
  • Binbaşı
    1810 Mesaj
    Tatlı grafikleri var.Hosuma gitti
    |
    |

Iriver Clix 2 8GB RedLine
  • Yarbay
    11008 Mesaj
    bu oyunda çok iddalıyım hayatta hiçbir idda söz konusu olmaz sevmem ama bu oyunu yaklaşık 1 senedir oynuyorum addon cars olayı var araba ekliyorsun internet üzerinden download yapıyorsun yani ferrariler lamborghiniler porscheler nissan GTR lar birçok mükkemel araba gerçek sesleri ile adeta büyülüyor grafik hatası gerçekten berbat ufolar balonlar ama şu 2 bi çıksa acaip sabırsızlanıyorum yine yanlayacak yine lastiklerden dumanlar çıkartacağım similasyon olarak en sağlam oyunlardan birisi heleki kokpit görüntüsü şahane bence hala oynamadı iseniz bence oynayın..!!!
    |
    |

2.sindede full drift,powerslide,lift off,shift lock giderim arkadaş ben anlamam !!
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,242
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.