Şimdi Ara

Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
7.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o da olabilir ama gerçek liste fiyatları çıksın bakalım onda da böyle az fark olursa 130luk motor ölü doğcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: winneras

reno kendi ceremesini kendi çekiyor. imaj prestij bir otomobil firmasının temelinde yoksa o firma kaliteli araç dahi yapsa bu ülkede satılmaz. reno bu ülkede hep para amacı güttü. optima, manager, concorde, broadway, toros vs vs. bunlar rakip sınıftaki araçlara göre daha kötü bir malzeme ve işçilikle yapılmış, dağda bayırda beni götürsün diye milletimiz için üretilmiş yavan araçlardır. tıpkı tofaş gibi. pazarda tutunması gerekiyordu evet ama para konusunda abartıya kaçtı reno. örneğin yukarıda saydığım araçlardan manager, concorde, optima arasında hiçbir fark yok. isteyen araştırabilir. aynı aracı yıllarca bize satmaya çalıştılar ama elektronik sorunları yüzünden araç tutmadı.

Bana şimdi gelip, yahu renoya o kadar para verilmez demeyin. Verilir ben verilmez demiyorum ama bu ülkede reno ince sac ve ucuz parasıyla bilinir. Aksini iddia eden ya cahildir ya da kördür. Çok değil 2004-2009 yılları arasındaki megane'nın sacına ellemeniz yeterli. Bu ülkede temelini sağlam atacaksın ki sana bu reno sağlam araba, kaliteli araba, paraya değer desinler. Şimdi boşa tartışmayın niye renoya o kadar para verilmez diye.

Manager, optima, concorde denilen araçlar dönemlerinde sınıflarının en baba araçlarından biriydi ve hiç de öyle kolay alınabilen araçlar değildi. Bakanlara parmak ısırtan, son derece hızlı ve hoş tasarımlı araçlardı. Broadway, toros gibi çöplerle onları bir tutmayın.

• Ulan önceden 120k ya biz mercedes bmw alıyorduk, reno vw skoda 30k lık arabaydı hale bak şimdi vay anasını
    Şu zamana göre arabanın fiyatı normal aklı olan alır olmayan vw ile devam eder
    Bide bu edc şanzumanlar güzel oluyor vites geçişi falan baya iyi şanzıman nerde ne yapcağını biliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan5656

quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

link yokmu

Hocam neyin linki açıklamanın mı? fiyatların mı?

fiyatların linki varmı
  • royalblue R kullanıcısına yanıt
    Muhtesem bir ulkeyiz gercekten. 0,018cc den dolayi mahrum oluyoruz. Renoda 18ccy cokmus aramis arkadas...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Orijinalden alıntı: winneras

reno kendi ceremesini kendi çekiyor. imaj prestij bir otomobil firmasının temelinde yoksa o firma kaliteli araç dahi yapsa bu ülkede satılmaz. reno bu ülkede hep para amacı güttü. optima, manager, concorde, broadway, toros vs vs. bunlar rakip sınıftaki araçlara göre daha kötü bir malzeme ve işçilikle yapılmış, dağda bayırda beni götürsün diye milletimiz için üretilmiş yavan araçlardır. tıpkı tofaş gibi. pazarda tutunması gerekiyordu evet ama para konusunda abartıya kaçtı reno. örneğin yukarıda saydığım araçlardan manager, concorde, optima arasında hiçbir fark yok. isteyen araştırabilir. aynı aracı yıllarca bize satmaya çalıştılar ama elektronik sorunları yüzünden araç tutmadı.

Bana şimdi gelip, yahu renoya o kadar para verilmez demeyin. Verilir ben verilmez demiyorum ama bu ülkede reno ince sac ve ucuz parasıyla bilinir. Aksini iddia eden ya cahildir ya da kördür. Çok değil 2004-2009 yılları arasındaki megane'nın sacına ellemeniz yeterli. Bu ülkede temelini sağlam atacaksın ki sana bu reno sağlam araba, kaliteli araba, paraya değer desinler. Şimdi boşa tartışmayın niye renoya o kadar para verilmez diye.

Manager, optima, concorde denilen araçlar dönemlerinde sınıflarının en baba araçlarından biriydi ve hiç de öyle kolay alınabilen araçlar değildi. Bakanlara parmak ısırtan, son derece hızlı ve hoş tasarımlı araçlardı. Broadway, toros gibi çöplerle onları bir tutmayın.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: Lord Sparhawk

quote:

Orijinalden alynty: winneras

reno kendi ceremesini kendi çekiyor. imaj prestij bir otomobil firmasynyn temelinde yoksa o firma kaliteli araç dahi yapsa bu ülkede satylmaz. reno bu ülkede hep para amacy güttü. optima, manager, concorde, broadway, toros vs vs. bunlar rakip synyftaki araçlara göre daha kötü bir malzeme ve i?çilikle yapylmy?, da?da bayyrda beni götürsün diye milletimiz için üretilmi? yavan araçlardyr. typky tofa? gibi. pazarda tutunmasy gerekiyordu evet ama para konusunda abartyya kaçty reno. örne?in yukaryda saydy?ym araçlardan manager, concorde, optima arasynda hiçbir fark yok. isteyen ara?tyrabilir. ayny aracy yyllarca bize satmaya çaly?tylar ama elektronik sorunlary yüzünden araç tutmady.

Bana ?imdi gelip, yahu renoya o kadar para verilmez demeyin. Verilir ben verilmez demiyorum ama bu ülkede reno ince sac ve ucuz parasyyla bilinir. Aksini iddia eden ya cahildir ya da kördür. Çok de?il 2004-2009 yyllary arasyndaki megane'nyn sacyna ellemeniz yeterli. Bu ülkede temelini sa?lam atacaksyn ki sana bu reno sa?lam araba, kaliteli araba, paraya de?er desinler. ?imdi bo?a tarty?mayyn niye renoya o kadar para verilmez diye.

Manager, optima, concorde denilen araçlar dönemlerinde synyflarynyn en baba araçlaryndan biriydi ve hiç de öyle kolay alynabilen araçlar de?ildi. Bakanlara parmak ysyrtan, son derece hyzly ve ho? tasarymly araçlardy. Broadway, toros gibi çöplerle onlary bir tutmayyn.

ben baba araç olup olmady?yny anlatmak istemedim. ayny tipte manager, optima, concorde üretildi. aralarynda pek fark yok.
     Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı

bu manager

bu optima
    bu da concorde.
    dy?ardan bakyldy?ynda ne kadar da aynylar de?il mi .

beni anlamak my istemiyorsunuz anlamyyorum. dostum ben manager, optima ya da concorde da çöp demedim. iyi okuyun ?u mesajlarymy. ben sadece ayny tipte 3 model üretti?ini ve piyasaya ayny modeldeki araba üretimini tutunmak için yapty?yny söyledim. diyelim ki ben cahilim dostum sen bana anlat neden 3 tip ayny seri araç üretti bu adamlar? bu üç araçta tutmady. o çöp dedi?iniz toros ve broadwayler daha çok tuttu hatta hala da satylyyor. niye tutmady madem makam aracyydy da?

• Elektronik damper nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Senelerdir aynı çapulculuk devam ediyor.

Yok OYAK fiyatı, yok normal vatandaş fiyatı.

Hemen araçları OYAKlılara peşkeş çekiyorlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 2.sınıf insan muamalesi yapıyorlar.

Yazık günah gerçekten.

Sen niye dert ediyorsun ki?

Oyak fiyatlarını görüpte gidip bayiiden 10 - 20 fazlasına alan adam düşünsün. Parası çok olan adama koymaz.

oyakla alınan fiyatla biraz araştırılırsa aynı fiyata bayilerden bulunur.oyak indirimi liste fiyatından onu zaten diğer bayilerde yapiyor. evet yerli üretimlerde kayda değer indirim oluyor oyakta fluence sybol falan gibi ama onlardada 3/4 ay sonra teslim diyorlar parayı peşin alıp.

yani oyaktan ben bu fiyata aldım benden daha ucuza kimse alamaz diye kimse iddia edemez.liste fiyatından indirim yaptik deyip oyank üyelerini memnun etmeye çalışıyor .

o kadar uygun olsa tüm askerlerde reno olurdu.

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    kısıtlı bir kesim alır onu o 30 beygiri takmayacak ama aracı beğenen +45 50 abilerimiz gibi. sınırlı üretirler zaten
  • mebust M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende onu diyorum ufak birsey ama cogu insan kafa takiyor ona, bence cok da buyuk bir sorun degil, alacak adam ona pek takilmaz.

• Kadjar gibi ufak tefek ama göze batan eksiklikleri yoksa sırf az yakıt sarfiyatı için bile tercih edilir. 1.5 dcı edc Kadjar uzun yolda 3.8 lt yakıt tüketiyor ama torpıdosun da cam açma düğmelerınde ışık yok, camları tek dokunuşla açma kapama yok. Bunlar çok önemli şeyler değil belki ama 100 bin TL verilip alınan bi araçta da aranıyor.

• tyrant1907 kullanıcısına yanıt
    Adaptif süspansiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köroğlu06

Kadjar gibi ufak tefek ama göze batan eksiklikleri yoksa sırf az yakıt sarfiyatı için bile tercih edilir. 1.5 dcı edc Kadjar uzun yolda 3.8 lt yakıt tüketiyor ama torpıdosun da cam açma düğmelerınde ışık yok, camları tek dokunuşla açma kapama yok. Bunlar çok önemli şeyler değil belki ama 100 bin TL verilip alınan bi araçta da aranıyor.

Gerçekten ilginç, maliyet içinse ne kadar farkedece

• Yeni megane kaç tl olur bilgisi olan yazsın ?
  • 1) Passatın yanına bile yaklaşamaz
    2) 4. senesinde satılmadığı için üretimi durur.
  • nefret1998 N kullanıcısına yanıt
    Forumda konusu var aciklanmis diye biliyorum bir bakin isterseniz.

• forcsf F kullanıcısına yanıt
    Düzeltme için teşekkür ederim, haklısınız fransa üretimi olacak.
  • think of idea kullanıcısına yanıt
    O kesilen paralarında akıbetini söyle istersen,
    Kesilen paralar biriktirilip emeklilik zamanı bir memurun ömrü boyunca görmeyeceği
    Bir para olarak geri geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Icide duzgun olsa gozum kapali alirdim ici cop
    Disi uber alles
    Fiyatida iyi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: The_BUTZ

O kesilen paralarında akıbetini söyle istersen,
    Kesilen paralar biriktirilip emeklilik zamanı bir memurun ömrü boyunca görmeyeceği
    quote:

Orijinalden alynty: The_BUTZ

O kesilen paralarynda akybetini söyle istersen,
    Kesilen paralar biriktirilip emeklilik zamany bir memurun ömrü boyunca görmeyece?i

Ben kötü bir ?ey mi söyledim ki ?

Askeri savundum ben haklary dedim kary?mayyn dedim ?imdi beni niye suçladyn anlamadym Hee pe?ke? çekiyolar my deseydim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.