Şimdi Ara

Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
7.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen pazar inceledim begenmedim.. orto konsol kötü malzeme kötü...araba gercekten manda kasa bana uyan bir araba değil..
  • 6 ay bekleyip 5 bin km de ikinci elini 75 bin tl ye almak daha mantıklı. Bu arada benim 1.2 tsi 9.9 saniye sütçü beygiri diyenler 160 lıkla aynı 130 luğu zaten parçalar.
  • Bir makyaj geçirsin ben de düşünüyorum 160 lık olanını.Bir de yazılım attırırım oldu mu sana 200 bg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

6 ay bekleyip 5 bin km de ikinci elini 75 bin tl ye almak daha mantıklı. Bu arada benim 1.2 tsi 9.9 saniye sütçü beygiri diyenler 160 lıkla aynı 130 luğu zaten parçalar.

160 hp 9.4 saniyede ulaşıyor? 130 hp de 10.4 saniyede ulaşıyor. Kendini böyle mi avutuyorsun?
  • yanlış anlaşılmasın fiyatlar oyak fiyatı. giriş fiyatı bu diye heveslenmeyin zira satışa çıkacağı rakam daha yüksek olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slave To The Rhythm

giriş fiyatı biraz daha ucuz olsa passat'ı bir nebze kesebilirdi ama bir nebze yani .

Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı

Talisman'ın yanında passat ne kadar sönük kalmış.

• talisman ile passat arasinda 3bin tl fark var nerde o passata pahali diyenler alin size halk arabasi.. mustehak size mustehak.
  • Lan 120 bin liram olsa ve bu segmentte arac bakacak olsam iki super tasarim var. Mondeo ve Talisman. Simdi distan Talisman 0.5 kat daha iyi gibi ama icten de mondeo iyi gibi.

Bilemiyorum ikisi de cok iyi. Renault guzel isler yapiyor. Edc den de pek sorjn yasayan okumadim son zamanlarda. Tebrik etmek lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

321 Talisman Icon 1.6 dci 130 HP EDC Elektronik Damper 1,000 118,100

ne olaki bu damper

elektrikli bagaj kapağı galiba
  • Talisman Touch 1.6 dci 130 HP EDC0 98.850
    Talisman Icon 1.6 dci 130 HP EDC 0 110.100
    Talisman Icon 1.6 dci 160 HP EDC 0 117.750

BU SECENEK VE FİYATLARLA GİRSE ÜLKEDE [ VW PASSAT ]KALMAZ.

Talisman tutatsa 2.elinin düşmeyeceği ortada. Motor konusunda Renault kalitesi ortada dünyaca biliniyor. İç malzeme, ses yalıtımı, süspansiyon kalitesi, şanzıman kalitesi yüksek çıkarsa gerçekten 2.eli canlı ve vw passatında önünü kesebilir ama yukarda verdiğim fiyatlar ile.

• Senelerdir aynı çapulculuk devam ediyor.

Yok OYAK fiyatı, yok normal vatandaş fiyatı.

Hemen araçları OYAKlılara peşkeş çekiyorlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 2.sınıf insan muamalesi yapıyorlar.

Yazık günah gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

Talisman Touch 1.6 dci 130 HP EDC0 98.850
    Talisman Icon 1.6 dci 130 HP EDC 0 110.100
    Talisman Icon 1.6 dci 160 HP EDC 0 117.750

BU SECENEK VE FİYATLARLA GİRSE ÜLKEDE [ VW PASSAT ]KALMAZ.

Talisman tutatsa 2.elinin düşmeyeceği ortada. Motor konusunda Renault kalitesi ortada dünyaca biliniyor. İç malzeme, ses yalıtımı, süspansiyon kalitesi, şanzıman kalitesi yüksek çıkarsa gerçekten 2.eli canlı ve vw passatında önünü kesebilir ama yukarda verdiğim fiyatlar ile.

motor şanzıman iyi ama iç mekan ve malzeme kalitesi sıkıntılı, kadjar ile aynı platformu paylaşıyor. yeni kadjar kullanıcı deneyimlerinde çok fazla trim sesi, malzeme kalitesinin düşüklüğü ve elektronik sistemlerde sorunlar mevcut. taslimanda da durum çok farklı olmayacaktır.

• Tasarım muazzam da bu arabanın içi neden berbat Megane konsolu ile birebir aynı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tEmh@ -- 26 Ocak 2016; 18:09:56 >
  • reno kendi ceremesini kendi çekiyor. imaj prestij bir otomobil firmasının temelinde yoksa o firma kaliteli araç dahi yapsa bu ülkede satılmaz. reno bu ülkede hep para amacı güttü. optima, manager, concorde, broadway, toros vs vs. bunlar rakip sınıftaki araçlara göre daha kötü bir malzeme ve işçilikle yapılmış, dağda bayırda beni götürsün diye milletimiz için üretilmiş yavan araçlardır. tıpkı tofaş gibi. pazarda tutunması gerekiyordu evet ama para konusunda abartıya kaçtı reno. örneğin yukarıda saydığım araçlardan manager, concorde, optima arasında hiçbir fark yok. isteyen araştırabilir. aynı aracı yıllarca bize satmaya çalıştılar ama elektronik sorunları yüzünden araç tutmadı.

Bana şimdi gelip, yahu renoya o kadar para verilmez demeyin. Verilir ben verilmez demiyorum ama bu ülkede reno ince sac ve ucuz parasıyla bilinir. Aksini iddia eden ya cahildir ya da kördür. Çok değil 2004-2009 yılları arasındaki megane'nın sacına ellemeniz yeterli. Bu ülkede temelini sağlam atacaksın ki sana bu reno sağlam araba, kaliteli araba, paraya değer desinler. Şimdi boşa tartışmayın niye renoya o kadar para verilmez diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: winneras

reno kendi ceremesini kendi çekiyor. imaj prestij bir otomobil firmasının temelinde yoksa o firma kaliteli araç dahi yapsa bu ülkede satılmaz. reno bu ülkede hep para amacı güttü. optima, manager, concorde, broadway, toros vs vs. bunlar rakip sınıftaki araçlara göre daha kötü bir malzeme ve işçilikle yapılmış, dağda bayırda beni götürsün diye milletimiz için üretilmiş yavan araçlardır. tıpkı tofaş gibi. pazarda tutunması gerekiyordu evet ama para konusunda abartıya kaçtı reno. örneğin yukarıda saydığım araçlardan manager, concorde, optima arasında hiçbir fark yok. isteyen araştırabilir. aynı aracı yıllarca bize satmaya çalıştılar ama elektronik sorunları yüzünden araç tutmadı.

Bana şimdi gelip, yahu renoya o kadar para verilmez demeyin. Verilir ben verilmez demiyorum ama bu ülkede reno ince sac ve ucuz parasıyla bilinir. Aksini iddia eden ya cahildir ya da kördür. Çok değil 2004-2009 yılları arasındaki megane'nın sacına ellemeniz yeterli. Bu ülkede temelini sağlam atacaksın ki sana bu reno sağlam araba, kaliteli araba, paraya değer desinler. Şimdi boşa tartışmayın niye renoya o kadar para verilmez diye.

Yahu ince sac nedir,eski amerikan araçları nasıl deseler herkes tank gibi der güncel bi modelle çarpışsa akordiyona dönüyor.Aracın sacı ince diye kalitesizmi oluyor yani,bahsettiğiniz megane işçilik olarak aman aman değil ama çarpışma testlerinden 5 yıldız almış bi araç.Sacı inceleyince nasıl bi kanıya vardınız anlamadım,dünyada bi bizde vardır heralde saca dokunup kalite notu vermek

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

quote:

Orijinalden alıntı: winneras

reno kendi ceremesini kendi çekiyor. imaj prestij bir otomobil firmasının temelinde yoksa o firma kaliteli araç dahi yapsa bu ülkede satılmaz. reno bu ülkede hep para amacı güttü. optima, manager, concorde, broadway, toros vs vs. bunlar rakip sınıftaki araçlara göre daha kötü bir malzeme ve işçilikle yapılmış, dağda bayırda beni götürsün diye milletimiz için üretilmiş yavan araçlardır. tıpkı tofaş gibi. pazarda tutunması gerekiyordu evet ama para konusunda abartıya kaçtı reno. örneğin yukarıda saydığım araçlardan manager, concorde, optima arasında hiçbir fark yok. isteyen araştırabilir. aynı aracı yıllarca bize satmaya çalıştılar ama elektronik sorunları yüzünden araç tutmadı.

Yahu ince sac nedir,eski amerikan araçları nasıl deseler herkes tank gibi der güncel bi modelle çarpışsa akordiyona dönüyor.Aracın sacı ince diye kalitesizmi oluyor yani,bahsettiğiniz megane işçilik olarak aman aman değil ama çarpışma testlerinden 5 yıldız almış bi araç.Sacı inceleyince nasıl bi kanıya vardınız anlamadım,dünyada bi bizde vardır heralde saca dokunup kalite notu vermek

bak dostum sen hiç alman aracına binip sonra fransız aracına bindin mi? sen aracı alırken dokundun mu hiç? bak dostum, ben yıllardır bu işin içindeyim. fd6 ya kadar civiclerin sacı inceydi ve bu ince saç aracın oturaklı olmasını sağlamıyordu. Hafif araç daha hızlı gider ve daha ucuz olur mantığıyla düşün. reno da bunu yaptı. bmw, mercedes vb. firmalarla rekabet edebilmek için az malzeme ve az para kullandılar. Böylece araçları hem yük olarak hafif olacak hem de motorları kasayı daha iyi çekecekti. Megane'nın güvenliğine laf yapmadım. Bilmediğim bir konuda konuşmayı istemem. Lakin sen de biliyorsun renonun eskiden beri ucuz ve kalitesiz araç satan bir firma olarak milletin aklında kaldığını. Yazdığım ilk mesajı dikkatli oku. Ben 90 bin küsür lira verilmez demedim verilir ama toplum buna hazır değil. İkinci elde değer kaybı çok olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Senelerdir aynı çapulculuk devam ediyor.

Yok OYAK fiyatı, yok normal vatandaş fiyatı.

Hemen araçları OYAKlılara peşkeş çekiyorlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 2.sınıf insan muamalesi yapıyorlar.

Yazık günah gerçekten.

Yeni Megane dizel fiyatlarında da aynı iş . Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 26 Ocak 2016; 19:21:34 >

• sen o 130lukla bir kalk,100e kadar arabammm diye sevinir yuzden sonra da bu ne ulannn diyye aglarsin.dizelle benzinli kiyasliyor bana.ha bak parcalama demissin,yolda dsg yi parcalamazsan tabi

• Markalar tasarım çizgilerini her araca uyguluyorlar ama Renault için bu dezavantaj olmuş. Önden bakınca aklıma symbol geldi

• Arac fransa dami uretiliyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.