Şimdi Ara

Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
7.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İçine bindikten sonra fikri değişiyor böyle diyenlerin çoğunun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

quote:

Orijinalden alıntı: orhan5656

quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

Fiyatlar normal gibi duruyor. Talisman için konuşuyorum tabii.

O halde yeni Megane'ın fiyatları da ona göre başlar (65 -70 lira arası). Yeni Megane GT Line mı alsak yahu?

Bilemedim...

Yeni megane dizel 65 binden başlıyor 0.9 benzinli muhtemelen 55 den felan başlar.

Fiyatları açıklandı mı?

Oyak kampanyasında yeni megane fiyatları açıklandı.

• Yemişim imajını,sıfır araç alacak olsam baz donanımda olsa alır mis gibi binerim.Ama malum marka gibi 120bine sattığı d sınıfı araçtan inince aynasını elle katlarsam kızarım rönoya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Yemişim imajını,sıfır araç alacak olsam baz donanımda olsa alır mis gibi binerim.Ama malum marka gibi 120bine sattığı d sınıfı araçtan inince aynasını elle katlarsam kızarım rönoya

Hocam merak etme baz donanımda bile led farlar ve katlanır ayna standart.
  • Bayilere ne zaman geliyor bu arac?Almayiz kesinlikle ama merak ettim guzele benziyor.

• Ya fiyat iyi hoşta yedek lastiği opsyon olarak bile parayla satan renault bundan dolayı kaybediyor adam 100 bin küsür para veriyor ama satepneyi yanında standart vermiyosun bu ufak detaylar yüzünden kaybediyorsun renault

Örnek olarak skoda süperp de adamlar şemsiye veriyor(şemsiye biraz manalı olabilir :) )

Asıl yeni insignia geldiğinde piyasa kızışıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Bayilere ne zaman geliyor bu arac?Almayiz kesinlikle ama merak ettim guzele benziyor.

Şubatta lansman Martta satış diye biliyorum.
  • Fiyat olarak normal kullanicilara ne kadara verirler bence daha önemli. Eger bu fiyatları lansman ederlerse biraz daha pazarlıkla iyi bir d segment araç sahibi olunabilir.

Yani full girtlak 160 hp edc talisman 120 lira olursa bence baya is yapar. Arabada gelsin test edelim.

Yalnız bu aracın ilk partilerini almak bence risk. Kronik ariza vs ilk 1 senede satılan partide belli olur. Yani renod ssegmentinde iyi giris yapacak sanki. Bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

sw gelecek mi ülkemize? bilgisi olan var mı?

Niye soruyorsunuz?

Kaşıntı başladı da...

Belli belli, öğretim görevlilerin vazgeçilmez tercihi olacakmış diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan5656

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Yemişim imajını,sıfır araç alacak olsam baz donanımda olsa alır mis gibi binerim.Ama malum marka gibi 120bine sattığı d sınıfı araçtan inince aynasını elle katlarsam kızarım rönoya

Hocam merak etme baz donanımda bile led farlar ve katlanır ayna standart.

Donanımları inceleme fırsatım olmadı ama led farsız olması hiç iyi olmazdı zaten,başarılı bi tasarımı var bayilere gelmesini merakla bekliyoruz

• 2-3 çocuklu, geniş arka alan ve bagaj ihtiyacı bulunan, servis ağı derdi yaşamak istemeyen sedan sever babaların kullanacağı araç bana kalırsa. 10 yıl kullanacaksanız on değil onbeş numara araç. Al kullan tepe tepe. Ancak benim canım sıkılır ben 2-3 seneye satarım deniliyorsa kesinlikle alınmayacak araç. 2. el kaybı yüksek meblalarda olacağı için yanlış seçim olacaktır. Pazzat bu yüzden 110bg araçla bu kadar satıyor ya. Çok yol yapılıyorsa dizeli gerçekten güzel. Ancak yolu az yapıyorsanız bana göre 2. el 2-3 yıllık 320ied alınabilinir.
    5-10 yıl kullanılacaksa süper araç, değilse pazzat almaya devam.
  • Liste şöyle konu sahibi eklese daha iyi olurdu
     Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı

• Bugünkü şartlara göre fiyatlar normal. Ne yani 105 beygir uyduruk Golf 100 bin TL iken bunu da mı o fiyata satsınlar. adamların ürününe saygısı varsa bunu yapmazlar.

Satar mı, satmaz ama alan memnun kalır.
    Passatdansa bu daha mantıklı.

• araç olmuş, kesinlikle satar.

yalnız benzinli gelmiyor mu yav.

evet manyağım, benzinli araç seviyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Kfc de popoyesde ayni isi yapiyor
    İmaji hangisinin daha iyi ?

Bana çocuk dediğin her yorumun şikayet edilecek .

Yav 1.6 105 ps arabaya biniyordun sen mi arabadan anlıyorsun ? Senin tek bildiğin Vag grubu başka bir bilgin yok .

Her grupta kavga çıkartırsın SCT'den banlandın , çoğu face grubundan atıldın hala düzelmedin .

Tamam biz imaj bilmiyoruz marka bilmiyoruz , sen git 1.6 105 liklere para bayılmaya devam et . Sol tarafından bir AStra falan geçerken de camı açıp bağırırsın hihihih siz de imaj yok ama hihihi Renaulttt beni geçtin ama ben VAG grubuyum hihihi

Senin ne araba alıp almadığın beni ilgilendirmiyor ama milleti yanıltma bari VAG grubu hariç 1 tane arabayı beğendiğin yok zaten.

Aga ya plastik malzeme kalitesi

Sanırsın Hurda Pet ve Plastik işinde önderler, patronlar ve her yumuşaklığı kalite zannederler
    Yüzyılın tokadını atmışsın bazı güruha, eline ağzına sağlık

• 130 luk touch EDC alınır. Mis gibi binilir

• tam tahmin ettiğim gibi fiyat gelmiş 1.6 160bg 120 125 binden aşağı olmaz demiştim doğru tahmin etmişim rakipleri de bu fiyatlara satılıyor fiyat normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar pek de iyi değil aslında, oradaki bir sürü 90lı rakamlar yanıltmasın, 110luk otomatik yok, en ucuz otomatik 130luk versiyon o da baz donanım ve 105bin.

Asıl benzinliler kaçtan verilecek acaba. Dizelin 10bin altına verilse iş yapabilir bu araç. Fakat piyasanın en çok tutan d aracı passat karşısında fiyat avantajı yok. Benzinli baz otomatiği dizelden 10bin ucuz olsa 95 eder ki takribi bu fiyatta çıkacaktır. Bu da yine benzinli baz otm passat parası. Aynı paraya muadil passat varken pek çok kişi maceraya girip de talisman almaz diye düşünüyorum. O orta konsolla şansı yok. Dıştan yakıyor ama orta konsol işi bozuyor. Otomobiller artık aşırı pahalandığı için tutmama ihtimali olabilecek araçları alıp maceraya girmeyi pek kimse göze almıyor artık. Çünkü eskiden orta karar parayla c sınıfı hatch araçlar alabiliyorduk, şimdi yuh dediğimiz paralara anca b sınıfı dizel araçlar alınabiliyor. Eskiden dediğim de hani biliyorsunu 3 sene öncesi falan. Hal böyle olunca adam 100bin bağlayacaksa sağlam kazığa bağlamak ister. Ben renault'un yeni araçlarının o orta konsolları piyasada çok söz sahibi olabilecekleri düşünmüyor ve renault'un hatasını anlayıp kısa sürede tüm modellerin iç tasarımında makyaja gideceğini tahmin ediyorum.

Bu fiyatlar yeni megane'ın tahmini fiyatları hakkında fikir veriyor. O da görünüyorki birebir golf ile aynı fiyatlardan sunulacak. Yani ben bu firmaları anlayamıyorum. Senin pazarda güçlü rakibin varsa ve onu güçlü yönleri karşısında ezemiyorsan o zaman fiyat kırarak o şekilde ezmen lazım. Sense sanki aynı kalite mal yapıyormuşsun gibi neyine güvenerek aynı fiyatı çekiyorsun.

• Benzinlisi gelmeyecek. (1618cc)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.