Şimdi Ara

Ve ve ve Talisman Oyak Fiyatları Açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
7.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Kfc de popoyesde ayni isi yapiyor
    İmaji hangisinin daha iyi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talisman Icon 1.6 dCi 160 HP edC 121,750 çok iyi duruyor. Keşke manuel 160 bg de olsaymış. Gerçi bizde ''ABİ İKİNCİ EL, SATARKEN ÖYLE BÖYLE'' deyip kimse mantıklı seçenek olsa bile belli başlı modellerden şaşmayacağı için satışları düşük olabilir gene ama Laguna'dan, Latitude'den falan çok satar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FtMM -- 25 Ocak 2016; 14:02:12 >
  • Bu fiyatlara aldığım talismanı 2 yıl sonra kaça okuturum zihniyeti hakim olduğu için Türkiye de bu araç tutmaz

• Fiyat güzel

• Renault beni Cidden şaşırttı.

Piyasada çoğu d sınıfı gerektiği genişliği sağlayamadığı için, motor ve şanzıman sunamadığı için geride kaldı.

Talismanda ciddi anlamda donanım var, üstüne ciddi rekabetçi fiyat var, 600 litre bagaj hacmi ve başarılı bir diz mesafesi var.

Eğer edc nin çalışma karakteri 160 hp motor ile güncellendiyse bir eksiği yok gibi.

• ağzının tadını bilen kişi alır biner

doğuşun kapısında 6 ay sıra beklemez
    dsg patladı patlayacak derdi olmaz
    doğuşun pisliğiyle uğraşmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Kfc de popoyesde ayni isi yapiyor
    İmaji hangisinin daha iyi ?

Bana çocuk dediğin her yorumun şikayet edilecek .

Yav 1.6 105 ps arabaya biniyordun sen mi arabadan anlıyorsun ? Senin tek bildiğin Vag grubu başka bir bilgin yok .

Her grupta kavga çıkartırsın SCT'den banlandın , çoğu face grubundan atıldın hala düzelmedin .

Tamam biz imaj bilmiyoruz marka bilmiyoruz , sen git 1.6 105 liklere para bayılmaya devam et . Sol tarafından bir AStra falan geçerken de camı açıp bağırırsın hihihih siz de imaj yok ama hihihi Renaulttt beni geçtin ama ben VAG grubuyum hihihi

Senin ne araba alıp almadığın beni ilgilendirmiyor ama milleti yanıltma bari VAG grubu hariç 1 tane arabayı beğendiğin yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 25 Ocak 2016; 14:04:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu arabayı aldıktan sonra katil olursun bence .

Cahil eş dost akraba piyasadan haberi olmayanlar : Ama abi renault sonuçta ya bu fiyata daha iyileri var
    Ne var mesela ?
    Vardır abi illa

Aslında ne var demeyeceksin tamam diyeceksin yav hee heee diyeceksin.

Araç çok güzel tasarımı falan çok hoş tabi tipik itici detayları da var ama alınır bana göre .

Devamı,
    vardır abi illa. çıldırtma lan adamı söyle ne biliyorsan söyle ulennnn ne var bu fiyata daha iyisi

• Latütüt de bu gazla çıkmıştı şimdi esamesi bile okunmuyor.
  • Fiyatları Superb ayarında belirlemisler, 130 lük direk hedeflemis, 160 için istedikleri az fark ile çekeriz müşteriyi demişler.

120 ligi 110'a felan verirlerse çok uygun, yoksa marka imajı ile ben Superb alırım. Kimse imaja para verilir mi demesin, 120k bağlayan insan verir ve Reno nun imajı şu an filo Symbol'den başka birşey değil.

Bi de otopark.com test etsin, bakalım cidden iyi ise imajı unutturup listeye girer belki.

• Ülkeye bakın, 120 bin liraya Renault için fiyat iyi, mantıklı yorumları yapılıyor. Neden? Çünkü muadilleri ondan pahalı. Sanki 120.000 lira az para gibi. Alım gücünüze bakın. Dötten uydurma plastik araçları yüzbinlerce liraya satan otomotiv spekülatörlerine değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Fiyatları Superb ayarında belirlemisler, 130 lük direk hedeflemis, 160 için istedikleri az fark ile çekeriz müşteriyi demişler.

120 ligi 110'a felan verirlerse çok uygun, yoksa marka imajı ile ben Superb alırım. Kimse imaja para verilir mi demesin, 120k bağlayan insan verir ve Reno nun imajı şu an filo Symbol'den başka birşey değil.

Bi de otopark.com test etsin, bakalım cidden iyi ise imajı unutturup listeye girer belki.

Skoda'nın imajı da takdire şayan.

• quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

Fiyatları Superb ayarında belirlemisler, 130 lük direk hedeflemis, 160 için istedikleri az fark ile çekeriz müşteriyi demişler.

düşündürücü

• herşey güzelde başlıktaki veveveler nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

herşey güzelde başlıktaki veveveler nedir?

Başlık aslında ve ve ve Talisman Türkiyede idi silmiştim ama nasıl olduysa ve ve ve ler kalmış sonra cevaplar hızlı gelince değiştiremedim.
  • Bu fiyatlara "güzel" der olduk... kıyas yapınca güzel ama mevzu o değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

Valla son 5 senedir çarpık bacak Skoda diyen yok, insanlar çok daha pozitif yaklaşıyorlar, azıcık bilen insan Vw'nin ucuzu diyebiliyor.

Sizi bilmem ama ben Skoda'yı Renault'dan birkaç boy üstte görüyorum.

Hatta şöyle istatistik vereyim, bayiler sürekli 2.0 Tdi getiriyorlar ve rahatlıkla satıyorlar. Niye? 1.6 Tdi Passat parasına veriyorlar ve bilen gidip alıyor. Hatta L&K getirecekler zannedersem; 2.0 Tdi satıyorlar ve insanlar doldurmak istiyor arabaları çünkü.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Seat, Renault'nun Dacia'sıdır.

• reno bu segmentte ne çıkarırsa çıkarsın. pek şansı yok. mondeo kadar anca satar.

talisman, daha gerekir çok çalisman)))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.