Şimdi Ara

ve Mourinho Kayseri de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: blacksea533

Biz millet olarak çok safız , osmanlıdan geliyor bu özelliğimiz zaten , düşmanı yedirir içirir sonrada başımızın tacı yaparız oda bizi sırtımızdan vurur.Ne işi var mourinho nun galatasaray soyunma odasında.Ne işi var galatasaray maçında , geldiysede bu ne karşılama ihtişam?Acaba fatih terim ispanyaya gitse real in soyunma odasına inmek istese , indirirlermi ? Hiç sanmıyorum.........

Fatih Terimin Realde oynayan oyuncusu yok fakat Mourinhonun Gs de 3 tane oyuncusu var ve Onlarla gorusmesi son derece insani bir olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Aktas

quote:

Orijinalden alıntı: blacksea533

Biz millet olarak çok safız , osmanlıdan geliyor bu özelliğimiz zaten , düşmanı yedirir içirir sonrada başımızın tacı yaparız oda bizi sırtımızdan vurur.Ne işi var mourinho nun galatasaray soyunma odasında.Ne işi var galatasaray maçında , geldiysede bu ne karşılama ihtişam?Acaba fatih terim ispanyaya gitse real in soyunma odasına inmek istese , indirirlermi ? Hiç sanmıyorum.........

Fatih Terimin Realde oynayan oyuncusu yok fakat Mourinhonun Gs de 3 tane oyuncusu var ve Onlarla gorusmesi son derece insani bir olay

Tabi olsada görüştürürler zaten.İşte biz böyle bakıyoruz bütün olaylara bundan kaybediyoruz diyorum.Demek istediğim tamda buydu.Sen adama yürü ya kulum dersen , adam yürür.

• Real Madrid ne bir Barcelona ne de bir B.Münich, eğer bu iki takım çıksa hezimet yaşardık... Tırsaklığın gereği yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.