Şimdi Ara

ve Mourinho Kayseri de (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

yahu adamın ozel jeti, dün 5 gol atmış mallorcaya, gelip gezmek için bile gelmiş olabilir :) Terimin oraya gitmesine gerek yoktu, aç ntv yi izle, morinyo nerdenizlesin garibim, sopcastten link bulması garanti olsa gelmezdi bence

Alo FTciğim maç kasetlerini gönderir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

yahu adamın ozel jeti, dün 5 gol atmış mallorcaya, gelip gezmek için bile gelmiş olabilir :) Terimin oraya gitmesine gerek yoktu, aç ntv yi izle, morinyo nerdenizlesin garibim, sopcastten link bulması garanti olsa gelmezdi bence

Canlı izleyecek diye bir kaide yok ya. Real Madrid kulubü Ligtv ile irtibata geçse maç biter bitmez full hd 90 dk kaset direk yollanır adamlara zaten.

Canlı izlemek bir başkadır ama

• quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

Ya bu adama bakınca bildiğin türk gibi görünüyor arkadaş , dışardan bakıyorum kendi milletimden insan gibi. sıfat şekil şemal aynı bizim ülkemiz insanı gibi.

hafiften babamı andırıyor
  • Adamlar 9 defa Şampiyonlar ligi kupasını almışlar ve hala Şampiyonlar ligine aç diyorsunuz Bırakın, aç olan biz olalım...
  • Kasımpaşa maçını izlemeyede gelecekmiş ama hava muhalefeti nedeniyle gelememiş radyodan dinlemiş
  • quote:

Statta suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Lig TV gösterdi locadan izliyor.
  •  ve Mourinho Kayseri de
  • galatasaray kendini kanıtlamaya calısacaktır macı hangi kanaldan izleyebiliriz ?
  • kim ne derse desin mourinho tarafından izlenmek bile şereftir ekstra motivasyon kaynağıdır
  • bu iş biraz kötü bizi ciddiye almaslar iyidi bence tırsıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

bu iş biraz kötü bizi ciddiye almaslar iyidi bence tırsıyorum

Ben de düşünüyorum, Real Madrid kupayı bu kadar çok isterken, yarı finali bize yar eder mi diye, cevabı hoş olmuyor
  • Galatasaray Gazetesi
    ‏@GsGazete

Jose Mourinho, Kayserispor maçı öncesi Galatasaray soyunma odasına inerek futbolculara başarı diledi.

• quote:

galatasaray kendini kanıtlamaya calısacaktır macı hangi kanaldan izleyebiliriz ?

Lig tv
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Galatasaray Gazetesi
    ‏@GsGazete

Jose Mourinho, Kayserispor maçı öncesi Galatasaray soyunma odasına inerek futbolculara başarı diledi.

mourinho eski öğrencileriyle görüşmüştür sneijder drogba vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

galatasaray kendini kanıtlamaya calısacaktır macı hangi kanaldan izleyebiliriz ?

Lig tv

Next next başka kanallar vermicekmi genemi sopcaste kaldık

• Barcelona sempatizanı olarak Mourinho sevdiğim bi teknik adam ve dünyanın da en iyisi şuan.Ayrıca yukarıda da bahsedilmiş Akdeniz insanı olduğu için Türklere benzemesi gayet normal.Sokağa çıksa tanımayan insanlar anlamaz zaten , bizden biriymiş gibi
  • mourinho soyunma odasına inmişse oyuncular fena hırs yapmıştır. gerçi inmesine de gerek yok izlemesi yeterli hırs yapmaları için. Bugün maç Gs lehine çok farklı bitebilir bence. Yukarıda bir arkadaş bizi izlemesi bile şereftir demiş katılıyorum. Gs turu geçemese bile Real ile maç yapması güzel bir duygu.
  • fatih hocayla mourinho'nun samimiyeti de maşallah
  • Fatih hoca ile baya özlemişler birbirlerini kaç kere satrıldılar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.