Şimdi Ara

VE 1907 FENERBAHÇE E-SPOR ŞAMPİYON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abi helal olsun hak ettiler ve kazandılar gerçekten. Şunu söylemek istiyorum bjk intz maçlarıyla bu sporu takip etmeye başladım bjk dağıldıktan(sup olduktan sonra) supermassive i destekledim , sene içinde hep iyi oynayıp kmfyi kazandık sonrasındaysa büyük finalde dpnin caps ve xerxe yi transfer etmesiyle işin kolayına kaçan dp tbfyi kazandı. Orada e-sporun daha çok yeni olduğu ve düzenlemelere ihtiyacı olduğunu fark ettim ve açıkçası sürpriz olmayan şekilde wildcard turnuvasından elenmemizle e spordan biraz soğudum açıkçası. Bu seneyse kendi tuttuğum takım bir e-spor takımı kurdu ve ilk senesinde şampiyon oldu(Sene boyu iki takımı da destekledim ve bu finalin bu iki takım arasında oynanmasına en çok sevinenlerdenim, tabii ki de fbye daha yakınım sonuçta benim takımım ama supa asla nefretle bakmadım diyebilirim o da benim 2. takımım sayılır). Hem de bunu dpnin yaptığı gibi kolayına kaçarak değil benzeri görülmemiş bir çalışmayla (thaldrin'in açıklamalarından ve artan oyun kalitesinden anlayabiliyoruz.) başardı. Bu arada e-sporun futboldaki gibi holiganlık seviyesine kaçmayan seyircisinden dolayı(çoğunluktan bahsediyorum) daha güzel bir ortam olduğu aşikar umarım böyle de kalır.

SuperMassive çok iyi bir takım, lol türkiyenin önünü açtı resmen(clg galibiyetinde çıldırmayan yoktur.). Ama Fenerbahçe bir takım nasıl yönetilmelidir bunun dersini verdi resmen. Supermassive kabuğunu kıramadı maalesef çok iyi noktalara çıktı evet ama clgyi yenen takım, oyununu yükseltmeliydi dünya devleri seviyesine çıkabilmeliydi ama başarılı koçunu gönderip yerine intihar gibi kararla Lethilionu getirdi , vasatı aşamayan stomaged 5 türk gibi kısıtlayıcı bir düşünceden dolayı her maç sürprize açık birisi olarak kaldı ve kendisini aşamadı, naru konusuna değinmiyorum zaten rekabetten ne kadar geride kaldığı ortada. Bunları siz de biliyorsunuz elbette , demek istediğim supermassive profesyonellik olarak geri düştü, iyi yönetilemedi. Ha bugün supermassive kazanabilir miydi , fenerbahçenin oyununu gördükten sonra şu an pek ihtimal vermiyorum ama çoğu insan maç öncesinde supu her şeye rağmen bir adım önde gördüğünü söyledi(sunucular vs) Mesela ilk maç ezici bir şekilde kazansaydı sup tecrübe avantajından belki kendimizi toparlayamayacaktık. Ama şu an bakıyorum ve diyorum ki hak eden kazanmış ve iyi ki de kazanmış(sebebini diğer paragrafta açıklıyorum). Fenerbahçe harika hazırlanmış resmen.

Neyse lafı uzatmadan(bayağı uzamış ama) asıl etkilendiğim ve örnek almamız gereken noktaya geliyorum. Aslında konuyu açarken yazmak istediğim şuydu ki, fenerbahçe şu anda beni heyecanlandırıyor neden derseniz bu takım sene başında ancak vasat bir takımdı öyle diyeyim , frozen taşırdı ya da bir yerlerde satardık. Ama bugünkü seviyeyi görünce diyorum ki bu takım gerçekten çalışmış. A sından Z sine emek harcanmış bu takıma , her oyuncu sene başındaki halinin 2 katını oynuyor(frozena laf yok tabii o ayrı , disiplinine hayranım çünkü bizde göbeği salan oyunu da salar ama adam işine profesyonellikle bakıyor demek ki). Şimdi neden iyi ki fb kazandı diyorum onu açıklayayım

1- Bu adamlar gerçekten çok çalıştı ve hak ettiler.
    2- Supermassive bir şekilde üstün gelseydi şu anda rehavette olduğu çok belli olan takım worldste bu kafayla gidip hiçbir şey yapamadan dönecekti (Umarım fb başarılı olur yüzümüzü güldürür temennimiz bu, sup kazansaydı da aynı şeyi diyecektik ama fb açıkçası heyecanlandırıyor beni gelecek açısından da )
    3- 2.madde sebebiyle rekabet ortamı kızışacak seneye dolayısıyla oyuncu ve takım kalitesi artacak asıl önemli olan da bu zaten

Not: Ne ara bu kadar uzun yazıya dönüştü fark etmedim ama okuduysanız çok teşekkürler GG WP FB - Her oyuncuyu ayrı ayrı tebrik ediyorum tekrardan.
    Not2: Reacti gönderdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum, en sevmediğim oyuncuydu adam sxahxhashax.

VE 1907 FENERBAHÇE E-SPOR ŞAMPİYON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acceptance -- 19 Ağustos 2017; 19:5:7 >

• okumadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu okuyacak bir dhli gösterin
  • Bari koyu yazıdan sonrasını okuyun beyler.
  • yok okumam

ama frozen reisten umutluyum xd
  • okumak ya da okumamak işte bütün mesele bu.
  • Zaten Frozen ve Thaldrinin amacı WORLDS e gitmekti bunun da ilk adımını başardılar umarım ön elemeyi geçerlerde bi bjergsen -frozen ya da faker-frozen izleriz ya
  • Okudum pişman değilim
  • Msaniyamac M kullanıcısına yanıt
    eyv kardeşim aceleye geldi biraz ama teşekkürler
  • sanjayra S kullanıcısına yanıt
    İnşallah takım bir şeyler yapar ya kolay değil tabii ki ama insan istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acceptance

Ön elemeyi geçsinler de , gruplara kalsınlar yeter bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanjayra

quote:

Orijinalden alıntı: Acceptance

Ön elemeyi geçsinler de , gruplara kalsınlar yeter bile

Belli mi acaba kimle oynayacağımız?
  • Usenmedim okudum ya la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.